Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Irviers

Zmiana przydomka

Recommended Posts

Mój przydomek był rejestrowany w 2008 roku, w sumie jak dostałam potwierdzenie, to nie zauważyłam karteczki doklejonej z tyłu.. Składałam o przydomek pisany PRZED imieniem psa, a na karteczce jest zapis, że IMIĘ jest pisane przed przydomkiem... Teraz urodziły nam się sconki i jednak zdecydowanie gorzej wygląda imię pisane przed, niż po.. Da się to jakoś w przyszłości zmienić? Z ZG mi jeszcze nie odpisali..;-)

Tu też sobie sama odpowiem dla potomnych :evil_lol: Da się wykonać korektę jeśli nie były wydawane metryki na dany przydomek. Trzeba złożyć przez oddział lub samemu prośbę o korektę + oryginał wniosku. 3 sierpnia złożyłam taki wniosek (calusieńki lipiec mój oddział miał urlop), więc jeszcze przed urlopem w ZG ;-) Dzwonię dziś, bo 3 dni temu urlop zakończyli - no i się za to jeszcze nie zabrali :diabloti: Przegląd mam w czwartek, dobrze, że chociaż oddział przyjazny i zaczekają z wystawieniem metryk aż przyjdzie korekta i wystawią zaświadczenie potwierdzające moją wersję - że metryki będą psiakom wydane w późniejszym terminie :)