Jump to content
Dogomania

Zmiana przydomka


Irviers

Recommended Posts

  • 8 months later...

Mój przydomek był rejestrowany w 2008 roku, w sumie jak dostałam potwierdzenie, to nie zauważyłam karteczki doklejonej z tyłu.. Składałam o przydomek pisany PRZED imieniem psa, a na karteczce jest zapis, że IMIĘ jest pisane przed przydomkiem... Teraz urodziły nam się sconki i jednak zdecydowanie gorzej wygląda imię pisane przed, niż po.. Da się to jakoś w przyszłości zmienić? Z ZG mi jeszcze nie odpisali..;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tu też sobie sama odpowiem dla potomnych :evil_lol: Da się wykonać korektę jeśli nie były wydawane metryki na dany przydomek. Trzeba złożyć przez oddział lub samemu prośbę o korektę + oryginał wniosku. 3 sierpnia złożyłam taki wniosek (calusieńki lipiec mój oddział miał urlop), więc jeszcze przed urlopem w ZG ;-) Dzwonię dziś, bo 3 dni temu urlop zakończyli - no i się za to jeszcze nie zabrali :diabloti: Przegląd mam w czwartek, dobrze, że chociaż oddział przyjazny i zaczekają z wystawieniem metryk aż przyjdzie korekta i wystawią zaświadczenie potwierdzające moją wersję - że metryki będą psiakom wydane w późniejszym terminie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...