Jump to content
Dogomania

Rudi po wielu perypetiach nareszcie ma swój dom


Tigraa

Recommended Posts

sms od Izy
[I]Nigdzie go nie widac! Jestem zalamana! Chodzimy we 2.Wolam go i gwizdze.Zadnego sladu.Nikt tez go nie widzial bo pytam kazdego kogo spotykam.


[/I]Po jaką cholere ja go bralam z pod tego bloku???
Ide sie zastrzelic:-(Skazalam psa na smierc:-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 862
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ania, pieknie Rudi wygląda, odżywiłaś go i oczy już ma inne. Szkoda, że tak się stało. Nadzieja mnie nie opuszcza, że nie zna drogi i może wróci w to miejsce gdzie uciekł. Boże, tego się bałam. Trzymam kciuki, może się znajdzie. On ma krótki włos:-( , będzie mu zimno. Mały wracaj........

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Iza.Przez 2 godziny szukala z kolezanka Rudiego.Mysli ze schowal sie na dzialkach,bo tam chodzili dzis na spacery a tam są altanki.Pewnie sie zaszyl zeby pospac bo nie spal dzis wcale.najedzony jest.Myslimy ze jak jutro zglodnieje to wyjdzie.Iza po pracy bedzie go szukac.Wywiesi tez ogloszenia ze zdjeciem.On razcej nie odszedl daleko.Iza mieszka w centrum.Tam nie ma lasow.dzwonila tez na policje,maja dac znac jak go zobacza.Trzymajcie kciuki.Bardzo mi smutno dzisiaj :-(

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3750/rudy5ivrt1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img179.imageshack.us/img179/8312/rudy5iveq0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/253/rudizh5.jpg[/IMG]

Nie dam rady tam podjechać kochani, mam ok 80 km, a pracuję do 17.
Będzie ciemno.
Czy na gg rozsyłane było info, do osób, które w profilu mają Ostródę?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że się znajdzie, to jest pies doświadczony przez życie! Trzeba jak najszybciej plakaty i nagrodę, nawet jakby miały na nią pójśc wszystkie pieniądze wpłacane na Rudiego. Ten rudzielec jest tego wart. Zawiadomić weterynarzy, schroniska i wszystkich przyjaciół. Ja po prostu wiem, że on się znajdzie. Aniu, Ty się nie martw. Żadnej Twojej winy w tym nie ma, ani Pani Izy też!!! Rudzielcu uważaj na siebie i wracaj, tylu ludzi na to czeka!!!

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie plakaty kolorowe ze zdjęciem i dużymi literami napisane NAGRODA.Chódzcie po szkołach gdzie są dzieci one mają wielką siłę przebicia!Rozklejajcie plakaty gdzie się da i dawajcie je dzieciom niech one rozklejają po okolicznych miejscowościach jeśli tylko do szoł dojeżdżają.
Dawajcie ludziom plakaty prosząc by rozwieśili.Jeżdzijcie na stopa i proście ludzi(kirowców)by zwrócili szczególną uwagę...
Wiem że może to pomóc!W taki sposób znalazłam Dragonka!

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieję, że moje brzdące będę popołudniu spokojne (jak przystało na przyszłych dogomaniaków ;)) i mój TZ nie będzie miał żadnego "ale" i jak wróci z pracy po 15.00 to da mi "wolne" i pomogę Izie szukać psiaka...a on posiedzi z dziećmi...


po 15.00 idziemy na poszukiwania....jesteśmy z Izą umówione...a tak na marginesie to okazało się, że się z Izą znamy :) jaki ten świat mały....

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

O rany....A to się porobiło..
Tam sa jakieś lasy w pobliżu?Idę po atlas -gdzie wogóle jest ta Ostróda..
Co za koszmarny tydzień się zaczął....
Rudasku wróć...
Ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']O rany....A to się porobiło..
Tam sa jakieś lasy w pobliżu?Idę po atlas -gdzie wogóle jest ta Ostróda..
Co za koszmarny tydzień się zaczął....
Rudasku wróć...
Ela[/quote]


raczej "gdzie tu nie ma lasów"....

no nie wiedzieć gdzie jest Ostróda...:cool1: ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...