Jump to content
Dogomania

Bydgoszcz Ruszamy!


Białe Szczęście

Recommended Posts

[B]Chętni do udziału w akcji proszeni są o kontakt z:[/B]

[B]Paula - gg 483604[/B]
[B]Magda - gg 7003790 (dostępna do południa do piątku), [/B][EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL][B] (odpisuję wieczorem lub rano)[/B]

[B]Jesteśmy koordynatorkami. [COLOR=purple]Sobota Stare Miasto, [/COLOR][/B]
[B][COLOR=purple]niedziela Myślęcinek [/COLOR][/B][B][COLOR=purple]i park przy ul. Jagiellońskiej (wystawa psów nierasowych).[/COLOR][/B]

[B][U]:thumbs: DO DZIEŁA BYDGOSZCZANIE[/U] !!![/B]

[B]Kto gotów niech się z nami kontaktuje. [/B]
Ja narazie wiem o:
Agnieszka (Fordon) gg 4207735
Ela (Glinki) gg 161742

Dopisujcie się.
Pozdrawiam, Magda

Link to comment
Share on other sites

Paula i jej team ruszyli dzisiaj z plakatowaniem, moja kolej jutro. Mam nadzieję, że plakaty i ulotki dojdą...

Cieszę sie z przychylności ZK i bydgoskiego schronu.
Lokalna prasa tez dostała cynk. W zasadzie nie trzeba było redakcjom sprawy przedstawiać. Słowo "OZZY" wystarczyło. Zobaczymy jaki będzie skutek.

Zapraszam chetnych do udziału.
Jutro 12:00 na St. Rynku

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=red][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]PROSZĘ WSZYSTKICH KOORDYNATORÓW O WYSŁANIE MI NA PW LUB MAILA LISTY PUNKTÓW W SWOICH MIASTACH W KTÓRYCH MOŻNA PODPISY ODDAWAĆ ! ! ![/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Ludzie będą mogli dowiedzieć się bezpośrednio ze strony, gdzie mogą oddać podpis na petycji papierowej. A takie podpisy sa najważniejsze ! ! ! Pamiętajcie, ze nie każdy kto trafia na stronę ma czas szukać na DGM takich punktów, a o plakatach może nawet nie wiedzieć, jeśli dowiedział się z innego źródła.

Link to comment
Share on other sites

Proponuję spotkanie na czwartek - osób, które juz działają i tych, które chcą zacząć działać. Dokładny termin i miejsce (proponuję centrum) dogadamy jutro na gg, ok? Mój nr 7003790.
Zbierzemy już podpisane listy, zliczymy głosy, ustalimy co dalej oraz wynotujemy miejsca, gdzie są petycje.
Jestem dostepna na gg jutro pomiedzy 9-11 rano, a jak nie dacie rady, to piszcie na maila : [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Polskie Towarzystwo Kynoterapeutyczne zbiera podpisy na 'papierową listę' w siedzibie przy ul. Świętej Trójcy 19 (budynek REKLAMIX w podwórzu) od 9.30 do 16.30 i nie tylko tam oraz 'internetową' na stronie [URL="http://www.kynoterapia.eu"]www.kynoterapia.eu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mnie to cieszy, tymbardziej, że zaniosłam tam prosbę.
Inne miejsca to m.in:

- [B]Schronisko w Bydgoszczy[/B] na Osowej Górze (ukłony dla Pani dyrektor i wolontariuszek!)
- klinika [B]"Kora"[/B] na ul. Moniuszki oraz [B]"Centrum"[/B] na Marcinkowskiego
- [B]Lecznica "Santa" [/B]na Placu Poznańskim (?)
- [B]Lecznica na ul. Grzymały-Siedleckiego[/B]
- główne bydgoskie [B]sklepy zoologiczne na ul. Śniadeckich i 3-go Maja[/B]
- Kawiarnia Artystyczna [B]"WĘGLISZEK" [/B]na Starym Rynku
- [B]Akademia Techniczno-Rolnicza w Fordonie[/B] - dyżurka akademika (ukłony!)
[B][COLOR=Blue]
ORAZ JUTRO (sobota 14tego) na Starym Rynku od godz. 11 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Białe Szczęście']Można, a nawet trzeba. Problem z ukotkami - musicie wydrukować we własnym zakresie. Wszystkie materiały są dostepne na stronach Ozziego, np.
[URL="http://www.ozzy.dog.pl"]www.ozzy.dog.pl[/URL]
Powodzenia.[/quote]

ok, dzięki :)
a co potem z tymi zebranymi podpisami?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...