Jump to content
Dogomania

KAJTUŚ-malutk i zaniedbany w ds:)


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jola17']Zofijo czy wtorek jest nadal dniem kastracji Kajtusia .Mam nadzieje że opiekun z hotelu wie że KAJTUSIOWI NIE WOLNO JEŚC przez ok 12 godzin przed zabiegiem.Może tylko pic wodę .My wszyscy o tym wiemy ,a Pan Tomek.????[/QUOTE]
Pan Tomek zajmuje się psami od kilkunastu, więc wie o tym na pewno. Kastracja w środę

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B]spójrzcie proszę - Dumka uciekła, potrzebna pomoc:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203567-Dumka-zaginęła-w-lesie!!-IZDEBNIK-K.KRAKOWA.POMOC-W-POSZUKIWANIACH-POTRZEBNA!?p=17662585#post17662585"][B]http://www.dogomania.pl/threads/203567-Dumka-zaginęła-w-lesie!!-IZDEBNIK-K.KRAKOWA.POMOC-W-POSZUKIWANIACH-POTRZEBNA!?p=17662585#post17662585[/B][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kajtuś już po operacji. Dochodzi do siebie. Teraz pojedzie do Anity i tam będzie 2-3 dni. Koszt operacji 575 zł... Fakturę jak tylko będę miałą to zeskanuje i wrzucę na wątek. Oko było, ale schowane i to wymagało skomplikowanego zabiegu. Później napiszę więcej I jeszcze jedno:
Podjeliśmy decyzję, ze Kajtuś zostanie w Cieszynie w Hoteliku. Jolu17 przejrzałam wątki Smołki i Szanty i wiem, ze były u Ciebie i wróciły po 2 mc z powrotem.. Dlatego uważam, ze lepiej będzie jak Kajtuś zostanie w Cieszynie i będziemy szukać mu domowego sprawdzonego Hoteliku lub domu stałego. Nie chcę narazac Kajtusia na wycieczki. Moze się okazać , ze w domu jest uciążliwy i co wtedy? Dlatego biorąc pod uwagę jego dobro zostanie na razie w Hoteliku. Mam nadzieję, ze rozumiecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...