Jump to content
Dogomania

Halo Zamość!!


Magik

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magik']Uff policzyłam!! zebraliśmy w Zamościu 2115 podpisów - troszkę odpadnie z powodu braku pesela, ale i tak nie jest źle (jak na taki mały Zamość).

Zaraz wysyłam do EMIR!

Dziękuję wszystkim Zamościanom zaangażowanym w zbieranie:loveu:[/quote]

No to gratulujemy i pozdrawiamy Zamość z Olsztyna :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar']Gratulacje za podpisy, ale najwieksze za "pies który nosi miski" czyli Rudego.:lol:[/quote]

Nie rozumiem...psa dziś widziałam w schronisku, chyba przedwczesnie na gratulacje:razz: brak transportu na trasie Lublin - Wawa, chyba że oferujesz konkretną pomoc - wtedy i Tobie gratulacje będą się należały

Za podpisy dziękujemy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda - Zamość']Nie rozumiem...psa dziś widziałam w schronisku, chyba przedwczesnie na gratulacje:razz: brak transportu na trasie Lublin - Wawa, chyba że oferujesz konkretną pomoc - wtedy i Tobie gratulacje będą się należały

Za podpisy dziękujemy[/quote]

Sam domek to już sukces , zwłaszcza to tym cyrku z "rozmnożeniem" i zamknięciem wątku. Pomoc zawsze w miarę możliwości oferuję. Określ na PW jak w tej sytuacji mogę pomóc. Radzę się skontaktować z ludźmi z Lublina ( Tiger, Anielica ) - dla nich kilometry nie są problemem. Ostatnio do nas na tymczas trafiły dwie sunie, a to 670 km.

Link to comment
Share on other sites

no tak, domek to już sukces, aczkolwiek został jeszcze transport i zgranie wszystkich osób na trasie
Już przewrazliwiona jestem wlasnie po watku Rudego, odebrałam to jako szpilę, ja mysle ze zamkniecie watku zakonczylo własnie to "show"
Z ludźmi z Lublina już się skontaktowałam w sprawie transportu, czekam na odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...