Jump to content
Dogomania

Halo Zamość!!


Magik

Recommended Posts

Zbieranie podpisów byloby dobre przy większej imprezie gdzie miałybyśmy plakat i stoliczek i ludzie wiedzieliby o co chodzi (jak na pokazie kotów). Mam nadzieję ze MZK pomoże w nagłośnieniu sprawy. Takie zbieranie na Starowce, kiedy ludzie nas omijali jak zarazę niestety (tak jak juz Cathedral pisala) jest mało efektywne, niektorzy nawet nie chcieli wysłuchać, ja tez zresztą nie lubię jak mnie ktoś zaczepia. Trzeba czekać na jakąs impreze i wtedy próbowac albo po tym wywieszeniu na słupach. Stymże ludzie muszą wiedzieć o co chodzi, plakat obowiązkowo.
Dziś bylam w ZDK, było 30 podpisów, Pan stwierdził ze za mało nagłośnione i ludzie nie wiedzą.
Myślę ze po MZK będzie lepiej

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z panem Obstem - zgodził się na powieszenie plakatów na swoich słupach ogłoszeniowych:multi:

Pizzeria Fenix będzie rozdawać ulotki wraz ze swoimi zamówieniami (skorzystałam z pomysłu z Lubina), do innych pizzerii jeszcze się nie dodzwoniłam :-(

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś w sklepie zoologicznym, jest podpisane juz półtorej listy, pisze już bo jak bylam ostatnim razem nie bylo ani jednego podpisu. Naglosnienie w Zamościu daje w końcu efekty. Donioslam listy do podpisania i ulotki-Pani ze sklepu mowila ze ludzie brali do skserowania aby zbierac wsrod znajomych

Link to comment
Share on other sites

Magda - super wieści!!!!

Jutro zaniosę plakat do szkoły medycznej i spróbuję obdzwonić kolejne szkoły do których na razie nie udało mi się dodzwonić:lol:

Dzięki Attylli mamy jeszcze trochę plakatów do rozwieszenia - myślcie dziewczyny gdzie je można powiesić. We wtorek ma być rano info w radiu Esska.

Trochę tych podpisów nazbieramy!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale nie moglam wczesniej-sila wyzsza-zebralam ok.30 podpisow
na karcie ze sklepu zooologicznego na Nowym Miescie i jutro je tam zaniose,szczerze mowiac a raczej piszac jestem strasznie zawiedziona ,ludzie ktorych znam kupe lat i ktorzy znaja historie Ozziego praktycznie od poczatku i ktorzy maja psy nie podpisali sie mowiac krotko i kategorycznie nie -strasznie mi przykro ze mam takich znajomych,nie rozumie ich,ale trudno.Jeszcze jedna sprawa znajomy ktory podpiasl u mnie petycje byl dzisiaj w lecznicy Canis na lubelskiej i oznajmil ze tam nie ma zadnej informacji o akcji a szkoda bo czekajac dlugo w kolejce ludzie przeczytaliby czerwony plakat i podpisaliby petycje,szkoda

Link to comment
Share on other sites

Do Canis materialy byly juz zaniesione ale Pan doktor chyba sie zastanawia jeszcze czy powiesi
Do ZOO juz zanosilam materialy ale petycji tam nie mozna podpisac bo nie ma warunkow ale za to jest lista miejsc gdzie mozna podpisac
Bylam dzis na dworcu PKS ale plakatu juz nie bylo niestety, jeszcze raz powiesze, podpisalo sie w sklepiku 20 osob, ktore widzialy ten plakat z inf ze mozna podpisac w sklepiku. Malo ale zawsze cos, gdyby jeszcze wisial ze 2 tyg to ze 2 listy pewnie udaloby sie nazbierac

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj ok.6:20 byla audycja w Esce,P.Rawska bardzo wyczerpujaco i w miare szczegolowo przedstawila historie Ozziego i punkty petycji,sporo ludzi na pewno to sluchalo przed praca,zaangazowalam kolezanke z pracy i przekarze liste do podpisow wsrod swoich znajomych,ale reakcja jest rozna ,miejmy nadzieje ze ich troche zbierze,widzialam tez plakaty w Mzk ,ludzie opawiadaja ze oczy Ozziego bardzo dzialaja na serca. oby przelozylo sie to na podpisy.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję, że to pomoże... prawdę powiedziawszy, to niewiele osób odmówiło mi podpisania petycji... Z takimi zdecydowanym oponentami to ja nawet nie próbuję dyskutować... trudno, miejmy nadzieję, że petycja przyniesie efekty w postaci zmian w ustawie i będą zmuszeni zmienić zdanie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magik']Mam nadzieję, że to pomoże... prawdę powiedziawszy, to niewiele osób odmówiło mi podpisania petycji... Z takimi zdecydowanym oponentami to ja nawet nie próbuję dyskutować... trudno, miejmy nadzieję, że petycja przyniesie efekty w postaci zmian w ustawie i będą zmuszeni zmienić zdanie:diabloti:[/quote]

[COLOR=red][B]Ku pokrzepieniu serc dla wszystkich koordynatorów, ich pomocników i sympatyków całej akcji : [/B][/COLOR]

[URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05"][B]http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05[/B][/URL]

Sądzę ze to najlepszy przykład na to, że tego typu akcje jak nasza mają sens i prędzej czy później przyniosą pozytywne efekty.
Miejmy nadzieję że to początek gruntownych zmian w naszym kraju.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][COLOR=red][B]Ku pokrzepieniu serc dla wszystkich koordynatorów, ich pomocników i sympatyków całej akcji : [/B][/COLOR]

[URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05"][B]http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05[/B][/URL]

Sądzę ze to najlepszy przykład na to, że tego typu akcje jak nasza mają sens i prędzej czy później przyniosą pozytywne efekty.
Miejmy nadzieję że to początek gruntownych zmian w naszym kraju.[/QUOTE]

Tak, taka wiadomość powoduje, ze zaczynam silniej wierzyć w sens naszej akcji:multi:

Link to comment
Share on other sites

to ja dalam informacje ze w Canisie nie ma plakatu,moze informuja bezposrednio kazdego wlasciciela zwierzaczkow przy wizycie i tam zbieraja podpisy,nie mam powodu nie wierzyc znajomemu ze nie bylo plakatu,a teraz dzieki pewnej "kociarze" mamy chetnych na nowe listy z podpisami ,wlasnie je xerowalam i jutro pojda w swiat, przy okazji czy wazny jest podpis nr 41 na liscie czyli dopisany numerek bo czlowiek koniecznie chcial sie podpisac a zabraklo miejsca,jezeli nie, to powtorzy ten podpis na nowej bo przeciez zbieramy podpisy az do 31 pazdziernika -prawda?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odebrałam od dr Pfeiffera listę - jedynie ok. 20 podpisów. Wiem, że to niedużo, ale powiem szczerze - spodziewałam się, że będzie gorzej. Plakacik był malutki i słabo wyeksponowany... W poniedziałek postaram się odebrać ze Społecznego.
Ja na swojej "prywatnej" liście mam też ok. 30 podpisów.

Link to comment
Share on other sites

Odebrałam dziś z jednego zoologicznego 2 pelne listy i zostały dwie zaczete, razem są 3 pelne. Dopiero w przyszlym tygodniu Szef przywiezie listy z Puław i bedą tez ze sklepu w Lukaszu
Z dworca jest prawie lista
Bylam tez w Veronie, plakat duzy wisi w centralnym miejscu ale lista zakopana byla w papierach-ani jednego podpisu nawet pracowników:diabloti:
A zostawilam tam tyle ulotek do rozwozenia
Zostawilam liste do poniedziałku, Pani polozyla na barze, przez weekend moze beda jakies podpisy
Szkoły i pozostałe miejsca zbiore w poniedzialek, w pozniejszym terminie bedą te listy z Puław-dopiero środa, czwartek

Link to comment
Share on other sites

Dziś zebrałam listy prawie z wszystkich miejsc, w niektórych prosili o przedłużenie dlatego tak pozno, zostały jeszcze 2 szkoły-na pon i wt jestem umówiona

Razem 675 podpisów:multi:
Niewielka czesc odpadnie(brak PESELA badz wiek)
Szczególne podziekowania dla
Zamojskiego Domu Kultury-skąd pochodzi prawie połowa podpisów, nie dość że plakat powieszono w widocznym miejscu, to została wydrukowana czytelna i dokładna inf gdzie można zlozyc podpis
Pani w sklepie zoologicznym na ul. Lwowskiej, która namawiała swoich Klientów do podpisywania
Marcie - współautorce strony zamojskiego schroniska, która dostarczała również zapełnione listy
część list trafiła już wcześniej do Magik
w Veronie pomimo ze przedluzylam termin ze wzgledu na brak podpisów nadal lista lezala w ukryciu-brak podpisów
w jednej szkole plakat razem z materiałami schowany, brak podpisów
nie we wszystkich miejscach byłam w trakcie akcji i nie we wszystkich miałam mozliwosc sprawdzenia czy zbierane są podpisy

Jutro przekażę Magik podpisy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...