Jump to content
Dogomania

Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!


ronja

Recommended Posts

[quote name='GoWa']jayo, napisz prosze jakie są Twoje obserwacje dotyczące zachowania Mopci w stosunku do dzieci, suk, kotów.
Dotąd problemem była tylko dzikość psa, ale teraz, jak doszła do siebie, jak się zachowuje w kontaktach z innymi zwierzętami?[/quote]

Jest troszke nieufna w stosunku do ludzi, jesli chodzi o dzieci to nie byla "testowana" na takich calkiem dzieciowych, ale najzapewniej do ruchliwego , głosnego, nadpobudliwego dzieciaka raczej nie podejdzie.
Koty... nie wiem :), nie zauwazyłem żeby goniła, zrobiła sie na pewno odważniejsz i pewna siebie jeśli chodzi o kontakty z psami, bawi sie ze szczeniakami, a wczoraj nawet szczeknela na Labke... Odkad została ostrzyzona wskakuje na kanapę i chodzi z ogonem podniesionym do góry...
Jak nas widzi po nocy, lub po powrocie z pracy przybiega z innymi psiakami i nas wita radosnie. Agresji na razie nie stwierdzono, ale na pewno nie jest to juz ten sam psiak ktory byl 2 tygodnie temu. Przedewszystkim chodzi cały czas uśmiechnieta :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 820
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam wrażenie, że Mopci nie jest potrzebny behaviorysta, tylko jak sie okazuje serce i własny domek. Szkoda, że nie stało sie tak kilka miesięcy temu- wtedy, kiedy zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia:loveu:. Wtedy niestety nie miałam odwagi a dzisiaj mam Fraszkę, wiec nie mogę już walczyć o Mopcię. Ale tak jak dotychczas będę z przekonaniem wierzyć, że wkrótce znajdzie równie wspaniały domek, jak ten który już znalazła u jayo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma_ruda'] Szkoda, że nie stało sie tak kilka miesięcy temu- wtedy, kiedy zakochałam sie w niej od pierwszego wejrzenia:loveu:. Wtedy niestety nie miałam odwagi a dzisiaj mam Fraszkę, wiec nie mogę już walczyć o Mopcię. [/quote]

od jednego psa lepsze są tylko dwa psy :)

Link to comment
Share on other sites

Koltunkow juz nie ma, a Mopcia jakos sie wpasowala w nasz pejzaz..

Szukamy domu, ktory Mopcie po sterylce wezmie juz na stale - i da tyle glaskow ile potrzeba...
A po postrzyzynach wydaje nam sie, ze albo ta sterylka to aborcyjna bedzie albo Mopcia taka grubaska jest..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonitwa']Myślisz, że Mopcia spodziewa się potomstwa?[/quote]

No.... nie chcialam tego mowic na glos, ale jakies takie mysli mnie opadaja, bo brzuch jakis taki za duzy.
Ale nawet jesli nie, to sterylka konieczna i juz.

Jutro o 13stej sie stawiamy u weta.
A Mopcia bez malej (ktora spedzila noc w lecznicy) - obgryza dywaniki :mad:
Chyba sie jej szczeniece lata przypominaja :p

Link to comment
Share on other sites

Albo tęsknota- moja tymczasowiczka też tak robi- jak nie ma z nią Orienta to sieje demolkę a jak są oboje to jest spokój...

A sterylkę to tak czy siak trzeba zrobić- zgadzam się całkowicie. Gorzej- skoro ma już duży brzuch a rzeczywiście jest ciężarna to może być problem ze sterylką- nie każdy wet chce takową zrobić, no i zwiększa się ryzyko...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jayo']No.... nie chcialam tego mowic na glos, ale jakies takie mysli mnie opadaja, bo brzuch jakis taki za duzy.
Ale nawet jesli nie, to sterylka konieczna i juz.

Jutro o 13stej sie stawiamy u weta.
A Mopcia bez malej (ktora spedzila noc w lecznicy) - obgryza dywaniki :mad:
Chyba sie jej szczeniece lata przypominaja :p[/quote]

Wydaje mi się, że już dużo wcześniej ktoś pisał, że Mopcia jest tłuścioszkiem;), więc może taka już jej uroda? Poza tym nie wydaje mi się prawdopodobne, żeby w schronisku mogła mieć jakiś romans?:oops:. Ale oczywiście tak tylko sobie myślę, bo przecież nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoWa']Mopcia zawsze była grubiutka, więc chyba taka jej uroda. Już dawno,jeszcze w schronie ktoś o to pytał.
jayo, masz kota w domu albo u sąsiadów,żeby zrobić Mopci koci test?[/quote]

jednego ? moze byc szesc ? bo jednego to nie mamy :),
Mopcia nie wykazuje tendencji do gonienia , ale na wszelki wypadek mozemy ja pod tym wzgledem bardziej przetestowac,
jednak przez najblizsze dni Mopcia bedzie odpoczywała po sterylce.

Link to comment
Share on other sites

Kibicuje Mopci od początku tego wątku i cały czas "chodzi mi po głowie ". Szkoda,że jest tak daleko ode mnie, bo gdyby się zgodziła z moją Foksią- zazdrośnicą to może.....
Foksia jest b. zaborcza i na początku znajomości niby chce sie bawić ale warczy i rzuca się na psy, do momentu, gdy tamten na nią warknie. Wtedy jest OK, niestety nie wszystkie psy ją rozumieją:cool3: Bawi sie pięknie tylko ze szczeniakami, bo one to jej warczenie zwyczajnie olewają...Nie wiem co Mopcia by na takie zachowanie koleżanki powiedziała....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...