Jump to content
Dogomania

Zuzia, a raczej Kurzy Orzeł, w końcu Ciaciuś - odeszła do Nieba.


GoniaP

Recommended Posts

[B]SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA BAZAREK CAŁY DOCHÓD PRZEZNACZONY NA PODOPIECZNYCH FUNDACJI GŁOSEM ZWIERZĄT


[/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234125-Bazarkowe-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-podopiecznych-Fundacji-G%C5%82osem-Zwierz%C4%85t-do-05-11-2012-do-21-00?p=19868031#post19868031"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234125-Bazarkowe-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-dla-podopiecznych-Fundacji-G%C5%82osem-Zwierz%C4%85t-do-05-11-2012-do-21-00?p=19868031#post19868031[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Pokój na ziemi ludziom,[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B] a w niebie cisza gwiazd, [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]grają anieli, świat się chlebem dzieli. [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Świat ma dziś świąteczny blask… [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]


[IMG]http://magia-swiat.web21.pl/wp-content/uploads/2008/07/crechenoel05ve8.gif[/IMG][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]

Życzymy:
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][COLOR=#008000][SIZE=4][FONT=book antiqua][I][B]Nastrojowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!
Niech te Święta będą pełne
Ciepła, Dobra, Nadziei, [SIZE=4]R[/SIZE]adości, Pokoju i Miłości!![SIZE=4]!

Korunia, Nercio, [SIZE=4]Maxio, Killerek i ja...[/SIZE][/SIZE][/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[h=5][SIZE=3]♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
Kochani najserdeczniejsze życzenia - Zdrowych i Pogodnych Świąt, dobrej zabawy w Sylwestra, życzy Fundacja SOS dla Jamników.

Nasza Modelka Trufla > [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/350[/URL] wyadoptowana XII.2011 przez SOS dla Jamników obecnie Fundację SOS dla Jamników. Dziękuje, że jesteście ... NAJLEPSZEGO!
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥[/SIZE][/h][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/2788/jamsos11111111111111164.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[I][SIZE=4][FONT=georgia]Pomódlmy się w Noc Betlejemską,
W Noc Szczęśliwego Rozwiązania,
By wszystko się nam rozwiązało,
Węzły, konflikty, powikłania,
Oby się wszystkie trudne sprawy
Porozkręcały jak supełki,
Własne ambicje i urazy
Zaczęły śmieszyć jak kukiełki.
Oby w nas paskudne jędze
Pozamieniały się w owieczki,
A w oczach mądre łzy stanęły
Jak na choince barwnej świeczki.
Niech anioł podrze każdy dramat
Aż do rozdziału ostatniego,
I niech nastraszy każdy smutek,
Tak jak goryla niemądrego.
Aby wątpiący się rozpłakał
Na cud czekając w swej kolejce,
A Matka Boska – cichych, ufnych,
Na zawsze wzięła w swoje ręce.

[SIZE=2]"wiersz staroświecki"
Ks. Jan Twardowski [/SIZE][/FONT][/SIZE][/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='GoniaP']Kurzy Orzeł, a właściwie Ćiaćiuś ;) składa wszystkim wielbicielom życzenia szczęśliwego Nowego Roku 2014![/QUOTE]

O:crazyeye:!!!!! Zuzinek się odezwała, hurrra:multi:!!!!!
[B][COLOR=#008000][SIZE=3]Małgoniu, i dla Was Wszystkiego co Najlepsze na cały Nowy Rok:x-mas::tree1::santagri:!!!!!!!!!!!![/SIZE][/COLOR][/B]

Cieplutko pozdrawiamy!!!
Tak bardzo chciałoby się zobaczyć Zuzinkę... są szanse na choćby fotkę?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Kurzy Orzeł, a teraz już Ciaćko, jest najbardziej kochanym i rozpieszczanym psem w tej części świata. Niestety zachorował i w tej chwili walczy o życie, Etiologia choroby jest nieznana ale życie mojej małej dziewczynki wisi na włosku. Ma ostre zapalenie trzustki i towarzyszące, krwotoczne zapalenie jelit i żołądka. Zrobiłam jej wszystkie badania, nic więcej nie mogę. Jej życie jest w tej chwili w rękach lekarzy i Boga. Panie Boże, proszę, przywróć jej zdrowie. Nie zabieraj jej ode mnie...

Link to comment
Share on other sites

O Boże :( :( :( .............
A jak zobaczyłam Twój wpis Małgoniu, to zaraz pomyślałam, że coś musiało się wydarzyć (albo super dobrego, albo złego)...

Baaardzo trzymam za Was kciuki i posyłam Wam same najlepsze o najcieplejsze myśli!!!
Mam nadzieję i mocno wierzę w to, że Zuzince się uda...
Macie taaakich dobrych lekarzy, Ty Gosińku dajesz z siebie więcej niż możesz (pamiętam historię biednej, zagłodzonej Zuzi-imienniczki Ciaćki ) i wtedy też Jej los wydawało się, był przesądzony, a jednak - udało się :)
Całym sercem ufam, że teraz też tak będzie i całym sercem jestem przy WAS!!!!!

Miejcie się dobrze, Gosiu pisz co u Was...
Trzymamy kciuki i 24 łapki za WAS!!!

Link to comment
Share on other sites


[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

O Boże, jak strasznie smutno....
Całe życie było przed Tobą Maleńka, a tu trzeba było pożegnać się przedwcześnie :(
Okrutne to, co się stało...

Zuzineczko - Ciaciusiu będziemy o Tobie pamiętać Malutka!!!
Zostaniesz w naszych sercach; sercu swojej Pani i moim na pewno też...
Zawsze byłaś mi szczególnie bliska...

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]
Link to comment
Share on other sites

blog_ym_4678626_7103635_tr_czerwone_serdblog_ym_4678626_7103635_tr_czerwone_serd

 

 

[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

Żegnaj Ciaciusiu[*] Kochana :(

Rankiem przyszedł Psi Anioł
na skrzydłach Cię poniósł
do nieba

Zabrał ze sobą Twą radość
szaleńcze merdanie ogonem
dotyk zimnego nosa
i tupot łap po podłodze

Tak bardzo Ciebie brakuje
choć płakać przecież nie trzeba
bo wróci tutaj Psi Anioł
i poprowadzi na łąki
gdzie wszystkie Psy pożegnane
biegają swobodne szczęśliwe...


[*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*] [*]

 

 

2ec30dd540ec5c75gen.jpg

 

 

 

blog_ym_4678626_7103635_tr_czerwone_serdblog_ym_4678626_7103635_tr_czerwone_serd

Link to comment
Share on other sites

Sarunia_Niunia - bardzo Ci dziękuję, że byłaś z nami od początku a i teraz żegnasz się tak pięknie z Ciaciuśkiem. Ona zawsze miała męskie imię - dla przekory, jednak była sunią pełną gębą - moją kochaną kokietką i przytulanką. Ja kocham wszystkie zwierzęta ale Ona była niezwykła. Nie mogę uwierzyć, że Jej zabrakło. Nigdy się z tym nie pogodzę, że odeszła tak szybko. Mam nadzieję, że jak nadejdzie mój czas, wybiegnie mi na przeciw i wypełni pustkę, którą odtąd będę nosić w sobie.

Link to comment
Share on other sites

Małgosiu, strasznie mi przykro... wiem, jak to okrutnie boli...
Ciaciuś była taka młodziusia, to niemal dzieciaczek przecież...
Mój Nercio skończył 4 latka, a wciąż taki "małolat" z Niego, Cisiaciuś była mniej więcej w jego wieku...

Ja też mam nadzieję Gosiku, że jak przyjdzie czas spotkania, to nasze Skarby wybiegną nam na przecie i wtedy już na zawsze będziemy z nimi...
I co najważniejsze, wszyscy zdrowi i szczęśliwi....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wzruszyłam się... poza tym jest też Zuzinka, która myślałam (kiedyś), że zamieszka ze mną...
Tyle zdjęć zostało po Ciaćku... to są wspomnienia.... tyle pozostaje po nas...
Fotka z pomostu, gdzie Zuzinka jakby biegła tylko na dwóch łapkach... a już nadmorskie w kapoczku/kurteczce - nie do podrobienia...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...