Jump to content
Dogomania

MIX grzywacza - SKUBI - już bezpieczny w swoim domku w Niemczech:)


paniMysza

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj wieczorem o 22.00 dostałam telefon, że Niemcy się rozmyślili, nie chcą Skubiego.
Cioteczki, proszę o pomoc, potrzebne pieniądze na zdiagnozowanie Skubiego, pomoc w ogłaszaniu, szukamy mu domku, który podejmie się opieki i stałego podawania leku. Skubi ma szansę na dożycie starości. Pilne!

U mnie zaczyna być ciasno, doszedł Figaro, 4 koty i szczenię- 4 m-ce hasky z ON- niezła mieszanka.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Goniu, Skubi jest radosny mimo choroby i bardzo garnie się do człowieka, to wielki pieszczoch. Jego skóra jest cienka i robi się czarna, niestety. W środę jestem umówiona na diagnozę i badania krwi, rano o 10. 00 pobierzemy krew, podamy leki i znów o 18.00 krew. Potem tydzień na wyniki i ustawienie poziomu hormonu.

Niedługo ruszy bazarek dla Skubiego, nasza nowa członkini stowarzyszenia, które zawiązuje się w Skwierzynie obiecała pomoc. Zapraszamy.

Link to comment
Share on other sites

jak się objawia u człowieka: u mnie jest za duży poziom kortyzonu we krwi, tycie mimo nie obżerania się, brązowe plamy na kolanach, łokciach, leczenie daje bardzo dobre rezultaty a czasami wystarczy zabieg na nadnerczach i nwet nie trzeba wtedy farmakologicznie leczyć. A to że Skubi cierpi na to to pewniak. Bo zespół cuschinga jest i choroba cuschinga.

zespół cuschinga to po prostu problemy z hormaniami

Link to comment
Share on other sites

wpłaty na moje konto na razie lub do skarbnika naszego stowarzyszenia, które właśnie się zawiązuje, można też od razu u Pani doktor jeśli ktoś sobie życzy, mogę podać konto.

Generalnie wiem tyle co z internetu. Leczone żyją jeszcze dużo lat, koszt leczenia miesięczny to około 50 zł. Karma lekkostrawna, te psy mają ochote cały czas jeść, ale Skubi już sam sobie ogranicza, już nie jest taki łakomy. Dużo piją. Skóra jest cienka, więc zimą szybko marzną. No i ma czarne plamy podskórne, ale jak odrośnie włos, to nie będzie widoczne.

Tyle wiem, sama się uczę i obserwuję. Jest bardzo żywy, pogodny, generalnie nie widać, że chory.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...