Jump to content
Dogomania

Warszawa i okolice..


medar

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=4][B]UWAGA! TO DLA OZZEGO![/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]sobota 16.09. godz. 12.00 pod Kolumną Zygmunta[/B][/SIZE]
- ma nas być widać; bierzcie z soba wasze psy; identyfikator ( pie s też oczywiście)skrzyknijcie rodziny, znajomych; róbcie zdjęcia będa potrzebne do dokumentacji akcji
inne miasta dają z siebie wszystko; w Świętochlowicach patronat objął osobiście prezydent miasta p. Eugeniusz Moś
[SIZE=3][COLOR=red][B][U]w całej Polsce zaczynamy o 12.00[/U][/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]do zobaczenia EMIR[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']Dziewczyny, to prawda że w sobotę w Arkadii ma być dzień poświęcony psom i psiarzom.
Będą pokazy agility, frisbee, porady wetów itp.
Od 12.00 do 18.00.
Może faktycznie dobrze by się tam było przejechać?

Ja niestety na cały weekend wybywam z miasta:oops:[/quote]

Dobrze by było, o 12 jesteśmy pod kolumną Zygmunta, później możemy tam się wybrać, tylko coś mało chętnych jest :(:(:(

Kolejny punkt zbierania podpisów (od czwartku od godziny 15):

[B][SIZE=3]Studio Paznokci U Aniołków[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]ul. Grochowska 324 paw.7[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Tak z innej beczki...

Aniu (anuleq) z okazji Twych urodzin chciałabym Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, wiele miłości, szczęścia i radości, żebyś zawsze była tak uśmiechnięta jak teraz jesteś :)
Żeby Twoje wielkie serducho było ciągle otwarte na potrzeby zwierzaków...
Aniu, życzę Ci sto lat (albo nawet więcej) :):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Tak z innej beczki...

Aniu (anuleq) z okazji Twych urodzin chciałabym Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, wiele miłości, szczęścia i radości, żebyś zawsze była tak uśmiechnięta jak teraz jesteś :)
Żeby Twoje wielkie serducho było ciągle otwarte na potrzeby zwierzaków...
Aniu, życzę Ci sto lat (albo nawet więcej) :):):)[/quote]
O, serdecznie dziękuje :) Ale nie robmy tu OT :P Zwlaszcza że urodze sie dopiero za 8h i 40 minut, wiec mnie jeszcze nie ma :P
Ale aby nie robic OT:
Lezy u mnie jeszcze troche plakatow i ulotek, przyjezdzajcie po nie i do roboty! O każdej porze dnia i nocy (w sensie doslownym) mozna sie zjawić.

Link to comment
Share on other sites

Warszawiacy! Z racji, że najwiekszy zbior was robi sie tutaj zrobie OT:
Dzisial o 7 rano moj brat wyslal mi SMS, że mam szukać domu dla mlodej suni, inaczej po pracy wiezie ją do schroniska.
Pilnie poszukujemy chociaz domu tymczasowego! Sunia ma niespelna rok, i okazala sie szczeniakiem po jego suce[powiedzial mi to dopiero teraz] (rok temu przygarnal szczenna suczke). Psina jest mala, (to ktoras klucha z tych ;P [URL="http://www.pestka.szmulki.pl"]www.pestka.szmulki.pl[/URL] a przynajmniej rok temu byla taka klucha i jest wielkosci swojej mamy) ponoc szczeka na ludzi (to bylo powodem oddania) w co jakos nie wierze, zaś drugim "powodem" ze osoba "nabywajaca" oddala suczke bylo to że ponoć gryzla dziecko "jak to szczeniak". Znajdzie sie wsrod was jakis domek tymczasowy? [zdjecia bede miala dopiero jak sie baterie w aparacie naladuja]
Dowieziemy do każdego miasteczka w mazowieckim. Pomocy!

Link to comment
Share on other sites

Warszawiacy, kto mógłby przejechać się dzisiaj albo jutro do ZTM-u na Senatorską, dzwoniłam do nich we wtorek, wczoraj miałam uzyskać odpowiedź czy się zgodzą na wywieszenie plakatów na przystankach...
Zadzwoniłam dzisiaj i się dowiedziałam, że nie było nawet takiej rozmowy :(:(:( Co z tego, ze rozmawiałam ponad pół godziny jak jakaś pańciusia nawet tego nie odnotowała....
Potrzebujemy, żeby ktoś w trybie natychmiastowym, sam do nich osobiście pojechał...
Naprawdę sama osobiście nie dam rady tam podjechać, choroba powaliła mnie na łopatki, a przed sobotą muszę się wykurować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudyRyjek']Witam,
Włączyłam się do akcji zbierania podpisów pod petycją.
Mam do Was pytanie: skąd i kiedy mogę wziąć ulotki i płakaty?Dzis wziełam kilka sztuk z punktu przy ul. Grochowskiej, ale rozdałam wszystkie.
Pozdrawiam
RR:bigok:[/quote]
Przyjechać na prage pln! O każdej porze dnia i nocy ;P i plakaty dostaniesz, jak rowniez ulotki

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Halo Warszawo, ponawiam apel kto uda się do ZTM-u????[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Na mój apel odpowiedziała tylko Paula_Z, ale Ona nie może tego na 100% zagwarantować, nie wie czy uda Jej się wyrwać z pracy...[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Może ktoś ma wyjątkowo wyrozumiałego szefa, albo się nudzi w domku i mógłby pomóc....[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Ludzie, pomoc potrzebna, jest nas prawie dwa miliony, odzew tylko jeden :(:(:([/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gudis']Troszke sie wtrace, wlasnie uslyszalam w radio ze na polach mokotowskich cos w niedziele ma sie dziac , patronem napewno bedzie pedigree
TVP2 i Rmf Fm .

Warto by bylo tam sie pokazac , ja z Poznania wiec nie dam rady.[/quote]

"Z psem za pan brat" i chyba tam ekipa będzie wysłana :)
a ja skąd bym mogła wziąść plakaty,ulotki i petycje?czy do arkadi jutro ktoś sie wybiera?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...