Jump to content
Dogomania

Warszawa i okolice..


medar

Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Jestem wk...:angryy:
Czy może się tutaj odezwać osoba, która odebrała listy z podpisami z lecznicy na Hawajskiej??????
Nikogo do tego nie upoważnialiśmy, Boksiedwa była dzisiaj po listy i dowiedziała się, że jakiś czas temu ktoś już je odebrał :angryy: :angryy: :angryy:
Mam nadzieję, że ta osoba przynajmniej je wyśle do Emir...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Jestem wk...:angryy:
Czy może się tutaj odezwać osoba, która odebrała listy z podpisami z lecznicy na Hawajskiej??????
Nikogo do tego nie upoważnialiśmy, Boksiedwa była dzisiaj po listy i dowiedziała się, że jakiś czas temu ktoś już je odebrał :angryy: :angryy: :angryy:
Mam nadzieję, że ta osoba przynajmniej je wyśle do Emir...[/quote]
Hatoś nieźle sobie wymyślił, że zbierze śmietankę z cudzej roboty :angryy:
Pan doktor mówił,że dokładnie nie pamięta ile było podpisów, ale kilka list napewno :angryy:
Także ogromna prośba do Emir o pamięć o klinice na Hawajskiej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aggie']boziu,,, przepraszam że ja dopiero dzisiaj tu trafiłam.. :shake: znaczy już nie zbieramy podpisów bo za późno ? Cholera - ja kilkanaście też bym uzbierała.... :p[/quote]

Ale jeszcze będzie zbieranie podpisów pod inicjatywą obywatelską ;)
Tam będzie potrzebne 100 tys. podpisów, więc Twoje podpisy bardzo nam się wtedy przydadzą i Twoja pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

ja tez bardzo chętnie pomoge w zbieraniu tych podpisów tylko nie wiem dokładnie kiedy i czy mam chodzic po ulicy i zbierac po znajomych?
i mam kazdej osobie opowiadac historie ozzy'ego czy poprostu na kartce spisywac imiona i nazwiska?
nie bardzo wiem jak to robic:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1616']ja tez bardzo chętnie pomoge w zbieraniu tych podpisów tylko nie wiem dokładnie kiedy i czy mam chodzic po ulicy i zbierac po znajomych?
i mam kazdej osobie opowiadac historie ozzy'ego czy poprostu na kartce spisywac imiona i nazwiska?
nie bardzo wiem jak to robic:([/quote]

Przykro mi, ta akcja jest już dawno zakończona.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34160[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...