Jump to content
Dogomania

Do której klasy zgłaszać ....


sylwekw

Recommended Posts

Pytam z ciekawości bo przed moja suczką do tego wieku jeszcze sporo czasu.

Trzy klasy wystawowe zazębiają się przedziałem wiekowym i tak np. pies w wieku 16 miesięcy może znaleźc się w trzech klasach (młodzieży, pośrednia i otwarta).

Na jakiej podstawie (jakie powody, kryteria) wybiera się w której z tych klas wystawic psa?

Link to comment
Share on other sites

Zalezy od Ciebie czy zgłosisz w młodziez ,posrednia czy w otwarta.Czasem psiak mimo tego ,ze ma juz 15 miesecy jest jeszzce "młodziezowy"- u ras poznodojrzewajacych i na ringu w klasie dorosłej widac jego młodzieńczosc ,wtedy wybierasz klase mlodziezy.Jesli pies jest juz w pelni rozwiniety to mozesz go zglosic do klasy otwartej lub wsadzic w posrednia.
Wybor nalezy do wlasciciela psa.

Link to comment
Share on other sites

Agama ... dziękuję za zainteresowanie ale czy my sie spotkalismy na wystawie?

A jeśli chodzi o wrażenia, bardzo jestem zadowolony z oceny sędziego no i SHojo chyba jak na debiutantke tez niexle sobie poradziła - bo ja to nie bardzo, mało co bym zdeptał asystentkę sędziego :-).

Poza tym bardzo to jest, gdy obcy ludzie podchodzą wykazują zainteresownaie psem, podpytują o rasę itd. Chyba nam sie to spodoba :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...