Jump to content
Dogomania

Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)


psi

Recommended Posts

  • Replies 339
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iwo wita :) i szuka stałego domku :)

Dziś na spacerze pod kioskiem -nie z piwem :eviltong:-tylko świeżutką prasą bo u nas to już tradycja,że kupujemy sobotnie wydanie Kuriera Porannego spotkałem owczarka niemieckiego długowłosego z czarnym pyskiem OLBRZYMA więc nabrałem powietrza by wyglądać na większego :razz: i burknąłem ostro na niego, Duża od razu mówi "ći" owczarek mnie zlekceważył a mi pozostało schować się jak zwykle za dużą :-( Olbrzym poszedł sobie nie wzruszony.Lola mimo ,że jest bardzo towarzyska nie przywitała się z kolesiem tylko stała wiernie przy mym boku :loveu:
Widzę,że duża upubliczniła nasze fotki :angryy: bez naszej wiedzy :angryy: no nic porozmawiam z nią potem :mad:
Lolka ma teraz dłuższą czuprynę,która spada jej na oczy jak nie ma kucyka no i dzięki LENISTWU dużej Lolusia nabiła sobie guza :angryy: biegła podskakując jak to ona ma w zwyczaju (każdy kto ja nie zna myśli,że zrobiła sobie coś w łapkę -ten typ tak ma ,że robi rowerek) i jak nie rąbnie w słup aż upadła z wrażenia duża w śmiech ja na dużą :angryy: gotów jestem ją udusić swoimi łapkami a Lolusia wstała otrzepała się i dalej do przodu w podskokach pobiegła :crazyeye:
O Boże gdzie ja trafiłem :roll:
Mimo,że są trochę zwariowani to i tak ich kocham :loveu: a oni mnie :loveu: po cichu Wam powiem,że duży jak coś tylko robi do jedzenia zawsze mi się jakiś lepszy kąsek trafia jak duża nie widzi ;)

Link to comment
Share on other sites

Iwo wita :) i szuka swojego stałego domku :)

No i wyszło szydło z worka wcale taki grzeczny to ja nie jestem tzn powiem tak aniołkiem nie jestem ale kulturalnym pieskiem ;)
Zdarzył mi się dziś wypadek nasiusiałem przy drzwiach już nie mogłem dłużej wytrzymać i stało się :-( duża oczywiście była zła ale piorunami nie waliła bo to jej wina zasiedziała się przed kompem a ja zapomniałem poprosić,że muszę wyjść.Sprawa ucichla po 5 min jak duża posprzątała to poszliśmy na spacer :lol: a może ja tak zawsze będę robił to wówczas szybciej mnie na spacer weźmie :evil_lol: żartuję oczywiście wiem gdzie mam załatwiać swoje potrzeby.
Dziś nakrzyczałem na Lolkę Plolke bo wariatka latała za piłką no i parę razy przebiegła po mnie :angryy: tak jak bym był ratlerkiem mało widocznym kurduplem.Lolka jak się bawi to świat nie istnieje dla niej tylko ONA i PIŁKA, szalona suczka z niej :roll: Trudno czasem ją zrozumieć i ogarnąć :shake:
Ja bawić się nie lubię tzn biegać bez sensu za piłką czy innymi dziwnymi przedmiotami,ożywiam się jak słyszę,że zaraz będzie żarełko :razz: a tak to śpię i przemieszczam się z kanapy na łóżko dużych i z powrotem na kanapę-mówiłem już,że ze mnie jest 10kg leniuszek i nie lubię marnować energii :-P

Link to comment
Share on other sites

Iwusio ma już cudowny domek, tylko Duzi nie chcą tego przyznać ani przed psami, ani przed sobą;). Niech im będzie, dajmy im poudawać jeszcze troszkę, że chcą byś zmienił domek, ale jak się taki rzeczywiście trafi, to dopiero będzie tragedia:evil_lol:.
Przerabiałam to:cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się psi, że bedzie tak jak zwykle... Iwo jest bezpieczny, więc po co zaglądać... lepiej pospamować wątki i podrzucic link. Tak mi się wydaje... może jeszcze kogoś o banerek poprosić, taki z przekierowaniem do wątku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psi']Czy zagląda tu ktoś spoza podlaskiego?
Może powinnam Iwo umieścić na ogólnym?[/QUOTE]

No wrzucanie na podlaskim ma to do siebie, ze zaglądają tu z ....podlaskiego :)

Ale nie ma co się martwić. Adopcje do domów dogomaniackich - w sensie przez samo dogo, jest rzadkością. Bardziej chodzi o przepływ informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karina1002']Wrzuciłam na wątek Fidżi z prośbą do magolka (bądź kogoś innego, kto potrafi :) ), żeby zrobiła bannerek.

A Witalis ma ogłoszenia gdzieś ?[/QUOTE]

Dziękuję
Tak ogłaszam go na rożnych portalach
A moje pytanie było tak z ciekawości bo Iwo ma dużo wejść :)

Link to comment
Share on other sites

Guest monia3a

Działa, działa, normalnie otwiera się wątek Iwo :)

Śliczny banerek :) ja już niestety mam dwa banerki i więcej wstawić nie mogę :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...