Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vena&vivi']A mogłabys podrzucic mi na pw jakąs sensowna stronkę do poczytania o takich Wacusiach :D[/QUOTE]
chyba tutaj : [url]http://www.terrarium.com.pl/zobacz/ambystoma-mexicanum-aksolotl-meksykanski-142.html[/url]

[quote name='tibby']Wacek to mi przypomina takie coś z Harrego Pottera :D Chyba druzgotka :D Ale fajne- takie inne niż wszystkie :)[/QUOTE]

Wacek to wacek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia85']
Najbardziej nie rozumiem w tym wszystkim jednego - dlaczego wiedząc, że jest tak tragiczna sytuacja w Radomsku tak bardzo liczycie na pomoc Krakvetu jak by to miała być jedyna pomoc jaką Radomsko otzryma?
Dlaczego teraz każdy z Was i z Waszych znajomych, rodziny nie przesyła pieniędzy na konto Radomska (nawet 2-5 zł czyli tyle ile przeważnie wynosi rabat w KrakVecie)?

Zamiast się obrażać, doszukiwać się spisków czy nawet w przypadku niektórych zionąć nienawiścią do innych osób wszyscy mogliby zebrać się do kupy i iść do sklepu kupić paczkę karmy i wysłać do Radomska. W ten sposób można pomóc obydwu schroniskom - to naprawdę nie jest takie trudne a w obecnej sytuacji nawet bardzo pożądane.

Ponadto rozumiem, że taka organizacja jak nasza - nigdy nie ma szans wygrać w tym konkursie? Po prostu jesteśmy spaleni już na wstępie, bo nie należymy do Waszego układu tak?
Przepraszam, ale wchodzenie w jakiekolwiek układy, podczas gdy potzrebujących zwierząt jest więcej niż być może Wam się wydaje jest co najmniej...niezrozumiałe.

[/QUOTE]
[B][I]Dokładnie jestem takiego samego zdania, w końcu ktoś kto rozumie o co mi chodzi...;)

Ktoś kto nie siedzi na dogo to nie ma szans w Waszym układzie w glosowaniu w krakvecie, a Wy często nie macie pojęcia co się dzieje w innych miejscach...:shake:
I jeśli wygra Toruń na co mam bardzo wielką nadzieję to pierwssze co zrobię to [COLOR="red"]przelew na Radomsko[/COLOR], co KAŻDY Z WAS POWINIEN ZROBIĆ ZAMIAST SIEDZIEĆ I NARZEKAĆ,że Wasz pomysł nie wypalił, bo ktoś się lepiej zorganizował.[/I][/B]

[quote name='3 x']ja osobiście wiem, ze swiat istnieje poza dogo i miau
ale tak jak wy skrzykneliście sie zeby popierac Toruń tak ja popieram wspolnego kandydata



:cool2:[/QUOTE]
[B][I]No i ok, przecież ani ja ani Madzia nie negujemy tego, to Wy naskoczyłyście najpierw na Yunona za to, że zagłosowała na PIPI ( co już w ogóle z Waszej strony jest śmieszne i zarazem straszne bo sami najpierw zgłosiliście PIPI do pomocy),potem na mnie ,że POPIERAM Toruń i robię wszystko aby wygrał a potem na Magdę i dziewczyny z królików, więc kto na kogo skacze?
To u niektórych z osób wypowiadających się na tym wątku jest chęć zemsty?
Każdy ma swojego kandydata i na niego głosuje, Wy na Radomsko, ja i dziewczyny z króliczego na Toruń i apeluję nie zachowujcie jakbyście były jakimś guru w świecie bezdomnych zwierząt i schronisk bo to się Wam niemiło odbije kiedyś.[/I][/B]

[quote name='madzia85']

Mimo wszystko jeszcze raz apeluję o przemyślenie pewnych kwestii i proszę o pomoc dla wszystkich schronisk i wszystkich zwierząt.

Jeśli dalsza dyskusja skupi się teraz wyłącznie na mojej osobie i naskakiwaniu na to co napisałam, tak jak wcześniej było z Rinuś (swoją drogą Rinuś cieszę się, że jesteś, mimo że kompletnie Cię nie znam) a nie na głównym temacie jakim jest pomoc Radomsku to ja się wycofuję, bo nie lubię tracić czasu na reformowanie niereformowalnych osób :)[/QUOTE]
[B][I]Dokladnie, skupcie na pomocy a nie obrzucaniu innych błotem, bo ktoś ma inne zdanie niż Wy.[/I][/B]
[quote name='3 x']

osobiście bardzo nie lubię jak ktoś mówi mi co będzie za miesiąc dwa
wszelkie obiecywanki "za miesiac przrkieruję swoje głosy" itp mnie zwyczajnie śmiesza[/QUOTE]
[B][I]Skoro Cię śmieszą to ok, ja nie będę się prosić, nie będę też robić na złość Waszemu kolejnemu kandydatowi, ale nie jestem jedyna której Wasze zagrywki się nie podobaja.
Nie chcecie pomocy to nie, Wasza sprawa.Tylko żebym nie przeczytała za miesiąc obelg, że Rinuś gadała i gdzie są te głosy??[/I][/B]

[quote name='felkanowakowa']I jeszcze a propos "uczciwości" Torunia:
[I]
Cytat z tablicy Schroniska dla Zwierząt w Toruniu na FB[/I]:

[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001159038168"]"[I]Anna Jantarka[/I][/URL][I] Chciałam dać głosy z trzech kont e-mail, ale przyjmuje tylko jeden :(
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001978063930"]Schronisko Dla Zwierząt Toruń[/URL][/I] [I] Problem jest w tym, że blokują adresy IP. Można więc wysłać z jednego maila z komputera w domu, drugi głos oddać z komórki, a trzeci z komputera w pracy :)[/I]"

To tak można? Jeżeli to jest uczciwe, to zaraz zabieram się do roboty, w końcu mam zmienne IP, poświęcę ten dzień i noc i wygrana nasza. Ale chciałabym się jeszcze upewnić, czy to na pewno jest uczciwe. Jak uważacie?

Na koniec źródło, żeby nie było, że zmyślam: [URL="http://www.facebook.com/login/setashome.php?ref=home#%21/profile.php?id=100001978063930"]http://www.facebook.com/login/setashome.php?ref=home#!/profile.php?id=100001978063930[/URL]

PS. Print screena też mam.[/QUOTE]

[B][I]haha nie rozśmieszaj mnie!!! Nie mów, że nie wpadłaś na ten pomysł sama???? :diabloti:
w każdych ankietach i głosowaniach tak jest i tego się nie uniknie i zapewne wiele z Was tez tak zrobiło i nie udawaj, że jesteś święta.[/I][/B]

[B][I]
do 10 sa wypłaty, zróbcie coś dla Radomska i wyślijcie głupie 10 zł do nich to dostaną 3 razy większą "nagrodę" niż mogą dostać w krakvecie,ale NIE bo lepiej się kłócić i udowadniać swoje racje.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Dokładnie jestem takiego samego zdania, w końcu ktoś kto rozumie o co mi chodzi...;)[/I][/B]

[I][B]Ktoś kto nie siedzi na dogo to nie ma szans w Waszym układzie w glosowaniu w krakvecie, a Wy często nie macie pojęcia co się dzieje w innych miejscach...:shake:[/B][/I]
[I][B]I jeśli wygra Toruń na co mam bardzo wielką nadzieję to pierwssze co zrobię to [COLOR=red]przelew na Radomsko[/COLOR], co KAŻDY Z WAS POWINIEN ZROBIĆ ZAMIAST SIEDZIEĆ I NARZEKAĆ,że Wasz pomysł nie wypalił, bo ktoś się lepiej zorganizował.[/B][/I]


[B][I]No i ok, przecież ani ja ani Madzia nie negujemy tego, to Wy naskoczyłyście najpierw na Yunona za to, że zagłosowała na PIPI ( co już w ogóle z Waszej strony jest śmieszne i zarazem straszne bo sami najpierw zgłosiliście PIPI do pomocy),potem na mnie ,że POPIERAM Toruń i robię wszystko aby wygrał a potem na Magdę i dziewczyny z królików, więc kto na kogo skacze? [/I][/B]
[I][B]To u niektórych z osób wypowiadających się na tym wątku jest chęć zemsty?[/B][/I]
[I][B]Każdy ma swojego kandydata i na niego głosuje, Wy na Radomsko, ja i dziewczyny z króliczego na Toruń i apeluję nie zachowujcie jakbyście były jakimś guru w świecie bezdomnych zwierząt i schronisk bo to się Wam niemiło odbije kiedyś.[/B][/I]


[B][I]Dokladnie, skupcie na pomocy a nie obrzucaniu innych błotem, bo ktoś ma inne zdanie niż Wy.[/I][/B]

[B][I]Skoro Cię śmieszą to ok, ja nie będę się prosić, nie będę też robić na złość Waszemu kolejnemu kandydatowi, ale nie jestem jedyna której Wasze zagrywki się nie podobaja.[/I][/B]
[I][B]Nie chcecie pomocy to nie, Wasza sprawa.Tylko żebym nie przeczytała za miesiąc obelg, że Rinuś gadała i gdzie są te głosy??[/B][/I]



[B][I]haha nie rozśmieszaj mnie!!! Nie mów, że nie wpadłaś na ten pomysł sama???? :diabloti: [/I][/B]
[I][B]w każdych ankietach i głosowaniach tak jest i tego się nie uniknie i zapewne wiele z Was tez tak zrobiło i nie udawaj, że jesteś święta.[/B][/I]


[I][B]do 10 sa wypłaty, zróbcie coś dla Radomska i wyślijcie głupie 10 zł do nich to dostaną 3 razy większą "nagrodę" niż mogą dostać w krakvecie,ale NIE bo lepiej się kłócić i udowadniać swoje racje.[/B][/I][/QUOTE]

Łolaboga!!!!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: I kto tu zionie jadem???:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']

[B][I]haha nie rozśmieszaj mnie!!! Nie mów, że nie wpadłaś na ten pomysł sama???? :diabloti:
w każdych ankietach i głosowaniach tak jest i tego się nie uniknie i zapewne wiele z Was tez tak zrobiło i nie udawaj, że jesteś święta.[/I][/B]

[/QUOTE]

Zmartwię Cię, jestem święta. Oddałam jeden głos.
Ten wpis na FB nie pochodzi od Dziuni Dziudzińskiej, tylko od Schroniska dla Zwierząt w Toruniu, oficjalnego kandydata na liście Krakvetu, który na bardzo poczytnym portalu społecznościowym nakłania do łamania regulaminu Krakvetu.
Ale chętnie dalej posłucham o tym, jaki to Toruń jest uczciwy...

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Ubocze ja nie zionę jadem, napisałam co możecie zrobić , to od Was się zaczęło.[/I][/B]


felkanowakowa - [B][I]kont schroniska toruńskiego jest kilka i nie wiadomo kto je prowadzi...jak się uprę to moge tez założyć konto Radomska i tez pisac takie pierdoły...i przestań pisać, że jesteśmy nieuczciwy bo glosując na Radomsko też znajda się osoby, które głosuja z kilku kompów i maili.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Nie przesadzajcie.
Od wymyślania sobie na wątkach głosów nie przybywa.
Toruń jest bardziej skuteczny i lepiej zorganizowany więc wygrywa.

Cóż, itaka pewnie sobie jakoś poradzą w tym roku bez Twojego 1%.
[url]http://www.torun.schronisko.net/aktualnosci-3811.html[/url][/QUOTE]

Oczywiście rozumiem, że parę set złotych dla schronu nic nie znaczy ! Trochę to dziwne patrząc na waszą walkę. Moja liczna rodzina zawsze przekazuje ten 1 % na fundacje pro zwierzęca którą ja im podam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='itaka']Oczywiście rozumiem, że parę set złotych dla schronu nic nie znaczy ! Trochę to dziwne patrząc na waszą walkę. Moja liczna rodzina zawsze przekazuje ten 1 % na fundacje pro zwierzęca którą ja im podam.[/QUOTE]

[B][I]Nie łap za słówka, wiadomo że wszystko się przydaję, ale Ty unosisz się strasznie przy tym...przekaż na Radomsko jeśli się da.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']
felkanowakowa - [B][I]kont schroniska toruńskiego jest kilka i nie wiadomo kto je prowadzi...jak się uprę to moge tez założyć konto Radomska i tez pisac takie pierdoły...[/I][/B][/QUOTE]tak czy siak, są to osoby związane z Waszym schroniskiem lub działające na jego rzecz i jakoś nie zauważyłam, żeby zaprotestowały przeciwko takim działaniom.[B][I]

[quote name='Rinuś']...i przestań pisać, że jesteśmy nieuczciwy bo glosując na Radomsko też znajda się osoby, które głosuja z kilku kompów i maili.[/QUOTE][/I][/B]

widzę, że próbujesz uspokajać swoje własne sumienie

[quote name='Rinuś'][B][I]Nie łap za słówka, wiadomo że wszystko się przydaję, ale Ty unosisz się strasznie przy tym...przekaż na Radomsko jeśli się da.[/I][/B][/QUOTE]

itaka nie łapie Cię za słówka, Twoja reakcja na jej wypowiedź była pełna pychy i pewności siebie, może dlatego się trochę uniosła.
I dziękuję za pomysł, ale na Radomsko się nie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felkanowakowa']
itaka nie łapie Cię za słówka, Twoja reakcja na jej wypowiedź była pełna pychy i pewności siebie, może dlatego się trochę uniosła.
I dziękuję za pomysł, ale na Radomsko się nie da.[/QUOTE]

[B][I]Szkoda tylko , że w tym wszystkim nie czytasz tego CO KTO PISZE ,bo to nie ja napisałam że Toruń poradzi sobie bez Jej 1%.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Ubocze ja nie zionę jadem, napisałam co możecie zrobić , to od Was się zaczęło.[/I][/B]
[/QUOTE]

Nas jest jeden!!!:eviltong: Ale Wy sobie poczytajcie swoje wypowiedzi, czy przypadkiem to Wy teraz najbardziej nie zioniecie...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Nie łap za słówka, wiadomo że wszystko się przydaję, ale Ty unosisz się strasznie przy tym...przekaż na Radomsko jeśli się da.[/I][/B][/QUOTE]

nie to że się czepiam
ale ;)
"Ty się unosisz" itd
a Ty co zrobiłaś pisząc że nie przekierujesz głosów bo ja napisałam, ze mnie śmieszy jak mi ktoś mówi co będzie za miesiąc czy dwa

jeśli o mnie chodzi to ze "swoimi" głosami możesz zrobić co zechcesz, byle z głową to będę w stanie powstrzymać się od komentarza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felkanowakowa']
widzę, że próbujesz uspokajać swoje własne sumienie
[/QUOTE]

a ja tam gratuluje Rinuś tej pewności ludzi i pisania w imieniu wszystkich głosujących na Toruń
tez bym chciała mieć taką wiarę w ludzi i ich czyny ;)

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Przepraszam, ale koncze z Wami rozmowę bo serio nie ma sensu już...zresztą coś się dzieje z ankietą bo nie można głosowac, sprwadzały to osoby nie głosujące ani razu jeszcze.

[COLOR="red"]3x[/COLOR] jutro wieczorem napiszę Ci kim są Ci ludzie których jestem pewna.

Dobranoc.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia'][quote name='felkanowakowa']I jeszcze a propos "uczciwości" Torunia:
[I]
Cytat z tablicy Schroniska dla Zwierząt w Toruniu na FB[/I]:

[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001159038168"]"[I]Anna Jantarka[/I][/URL][I] Chciałam dać głosy z trzech kont e-mail, ale przyjmuje tylko jeden :(
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001978063930"]Schronisko Dla Zwierząt Toruń[/URL][/I] [I] [B]Problem jest w tym, że blokują adresy IP. Można więc wysłać z jednego maila z komputera w domu, drugi głos oddać z komórki, a trzeci z komputera w pracy [/B]:)[/I]"]


hallo madzia85 widzisz ?? czy udajesz?????
gratuluję uczciwości...
ŻENADA...[/QUOTE]

Nie Enia nie udaję, co miałam do powiedzenia już powiedziałam i nie zamierzam reagować na Wasze prowokacje. W przeciwieństwie do niektórych mam też inne zajęcia niż siedzenie na forum i kłócenie się na nim.

Dam sobie rękę uciąć że każdy, powtarzam KAŻDY chociaż przez chwilę pomyślał o zagłosowaniu z różnych źródeł - z różnych kont.

Więc naprawdę skupcie się na istotnych rzeczach, nie traćcie sił, nerwów i czasu na forum, bo tym - psów z Radomska i z innych schronisk nie wyżywicie.

Link to comment
Share on other sites

Ubocze jeśli sugerujesz, że Wacek dobry na wszystko popieram Cię gorąco;), ale tu pogodził na momento potem się zaczęło. Czy do pierników toruńskich jakowyś zajzajer dodają? :);) Ludziki wyluzujcie. Większość psiaków w schronach w naszej schorowanej ojczyźnie wymaga pomocy, wsparcia. Te w Radomsku dla odmiany głodują. Mieliśmy im wspólnie na Dogo pomóc. Kupa z tego wyszła. Finito. Wniosek: nie każdy się nadaje do wspólnego działania. A swoją drogą Toruń to piękne miasto.:) A o aksolotlach wdzięcznie pisał Cortazar.

Link to comment
Share on other sites

Mnie prócz Wacka ubawiło ciągłe używanie zaimka [FONT=Arial Black]WY[/FONT][FONT=Arial].:lol: Co ciekawe, w odniesieniu do pojedynczych osób.:razz: Poczułem się, jakbym przeniósł się w czasy i klimaty zebrań egzekutywy partyjnej...:klacz::klacz::klacz:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Po pierwsze [COLOR="red"]3x[/COLOR], jak się przyjrzysz moim postom to wszędzie pisze wytłuszczonym i nie jest to z zamiarem "aby wszyscy dostrzegli to co napisałam".

Kolejna kwestia jest taka, że jest mi przykro, że wyszło jak wyszło, ale ja o ŻADNYM GŁOSOWANIU WEWNĘTRZNYM NA DOGO NIE WIEDZIAŁAM, bo jak ktoś przejrzy choćby moje posty to ja wchodzę dziennie na 5 min na dogo i głównie w galerie, a głosowanie zobaczyłam w krakvecie i zobaczyłam ,że kandydatem jest Toruń więc zrobiłam WSZYSTKO co w mojej mocy aby zmobilizować jak największą część Torunia do pomocy w głosowaniu,a o tej akcji,że Wy tutaj negujecie że my prowadzimy dowiedziałam się dzisiaj PRZYPADKOWO.

Byłam dzisiaj w toruńskim schronie i wiem jak jest, nie mówię że u Temidi jest lepiej wiem, że im należy się też ta pomoc nawet chyba bardziej, ale wcześniej tego nie wiedziałam.Teraz już w Toruniu wie tyyle osób o tym, że tego nie da się cofnąć i od razu mówię, że ta ilośc głosów to w 3/4 nie są hakerzy ani spamerzy ani nic takiego, to są LUDZIE o których chyba nawet nie pomyśleliście aby poprosić o pomoc w głosowaniu.
Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli teraz wygramy to będe starala się przerzucić nasze głosy w kolejnej edycji na Temidę i nie obchodzi mnie , że teraz kolej miau, jeśli odbierzemy tym psiakom jedzenie to w przyszłej edycji postaram się to naprawić,nawet jeśli będziemy musieli walczyć z miau. Chyba że to też będziecie uważali za COŚ STRASZNEGO to odpuścimy.

A swoją drogą co oznacza u WAS słowo "dziki kandydat"? zostaliśmy zgłoszeni JAKO PIERWSI do konkursu więc zupełnie tego nie rozumiem.

Aha no i dziękuję bardzo, że w tej WASZEJ wewnętrznej ankiecie nawet Torunia nie braliście pod uwagę,bo nie ma go w opcjach ankiety - czasem złość może się gorzko odbić.

aaa i jeszcze coś - przestańcie najeżdżać na Ilonę i ją obrażać, bo niektórzy tylko to potrafią a nie wiedzą co ta kobieta robi dla zwierząt!
I głosów mieliśmy sporo jeszcze przed ukazaniem się w tv programu, a zaraz po tym jak ja z kilkoma osoba wzięłam się za ogłaszanie konkursu,więc to nie "wina" Ilony i tv, że mamy tyle głosów ile mamy.

Pozdrawiam[/I][/B][/QUOTE]

Buhahhahah 5 lat na dogo niby i o żadnej wewnętrznej ankiecie dogo/miau co do głosowania nie wiedziała :lol:
Tyle z mojej strony.
Zawsze ktoś się taki znadzie..

Link to comment
Share on other sites

[B]Czy komuś umknęło to ,co napisała Rinuś tutaj?[/B]

[B]"Ja ze swojej strony mogę powiedzieć tyle, że jeśli teraz wygramy to będe starala się przerzucić nasze głosy w kolejnej edycji na Temidę i nie obchodzi mnie , że teraz kolej miau, jeśli odbierzemy tym psiakom jedzenie to w przyszłej edycji postaram się to naprawić,nawet jeśli będziemy musieli walczyć z miau. Chyba że to też będziecie uważali za COŚ STRASZNEGO to odpuścimy"[/B]


[B]Rinuś , czyżby ZNPM?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]...sprwadzały[/I][/B][B][I] to osoby nie głosujące ani razu jeszcze.[/I][/B][/QUOTE]

lubię to:thumbs:

[quote name='Rinuś'][B]...zresztą coś się dzieje z ankietą bo nie można głosowac....[/B]
[/QUOTE]
a to świństwo, na ostatniej prostej...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...