Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na marzec wybrany - głosujemy na Radomsko!


Lemoniada

Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:  

662 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do wygranej w KrakVecie to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku
      283
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
      4
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      9
    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Kruszewie koło Ostrołęki
      4
    • Dogomaniaczka Pipi
      276
    • Fundacja dla Zwierząt Animalia z Poznania
      89


Recommended Posts

Matko no powaliłaś mnie :roll: 5 lat na dogo, ale chyba tylko je w galeriach spędziłaś? bo kompletnie nie masz pojęcia o zasadach głosowania, wybierania kandydata, zgłaszania kandydata itd. Zabieranie głosu w temacie i kompletnie go nie znając to trochę żenujące.
Głosowanie w kwietniu jest na kandydata, którego wybierze w ankiecie wewnętrznej Miau, więc nie będziemy głosować na żadnego dogomaniackiego kandydata.

A co do Torunia w tej marcowej ankiecie, to [B]nikt go [/B][B]tu[/B][B] po prostu nie zgłosił[/B], widocznie wtedy pomoc nie była Wam potrzebna :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Soema']Rinuś, czy Ty wiesz na czym polega porozumienie dogo-miau? Od kiedy istnieje? I po co jest....?[/QUOTE]
[B][I]Szczerze Ci powiem, że ja nie wnikalam nigdy w porozumienia na tym forum,może to i mój błąd ale nie mam też zwyczajnie na to czasu aby sidzieć i starać się zrozumieć w Wasze układy. Wy nie pomożecie Toruniowi, bo według Wass u nas jest wszystko ok,a tak wcale nie jest niestety.


[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Matko no powaliłaś mnie :roll: 5 lat na dogo, ale chyba tylko je w galeriach spędziłaś? bo kompletnie nie masz pojęcia o zasadach głosowania, wybierania kandydata, zgłaszania kandydata itd. Zabieranie głosu w temacie i kompletnie go nie znając to trochę żenujące.
Głosowanie w kwietniu jest na kandydata, którego wybierze w ankiecie wewnętrznej Miau, więc nie będziemy głosować na żadnego dogomaniackiego kandydata.

A co do Torunia w tej marcowej ankiecie, to [B]nikt go [/B][B]tu[/B][B] po prostu nie zgłosił[/B], widocznie wtedy pomoc nie była Wam potrzebna :niewiem:[/QUOTE]

[B][I]Nie to dlatego, że nikt nigdy się Toruniem nie przejmował.
A z czyjej inicjatywy powstało głosowanie na krakvecie? z inicjatywy miau czy samego sklepu? SORY ale nie rozumiem idei , że to miał rządzi na kogo się głosuje w danym miesiącu.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kto jeszcze tego nie zrobił, zapraszajcie na wydarzenie Radomska na FB, do głosowania, znajomych (opcja po lewej stronie wydarzenia, pod fotką chudzielców):

[URL]http://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=162103147178241[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB'][B]Temido jako rodowity Torunianin już dawno oddałem głos dla Ciebie.

Tak samo jak i dla Ciebie dla mnie liczą się zasady. [/B]

To, że na tym forum i poza nim część z nas ( bo nie wszyscy ) staramy się pomagać zwierzętom nie podlega dyskusji, ale ostatnia akcja na terenie Torunia tym co mają zdrowy rozsądek i myślą chyba wiele powiedziała.

[B]Edit

Swój post dodałem nie widząc postu Rinuś więc proszę nie wiązać. Bo zaraz będę miał żałosny komentarz: "wojna kogoś tam z kimś"[/B][/QUOTE]

Wiem, że jesteś z Torunia, więc Tym bardziej Dziękuję Ci za głos, za głos serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Nie to dlatego, że nikt nigdy się Toruniem nie przejmował.
A z czyjej inicjatywy powstało głosowanie na krakvecie? z inicjatywy miau czy samego sklepu? SORY ale nie rozumiem idei , że to miał rządzi na kogo się głosuje w danym miesiącu.[/I][/B][/QUOTE]

Sorry, ale dużo więcej nie rozumiesz :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

W Radomsku psy umierają z głodu. To fakt, nie frazes. Efekt będzie taki, że przez to, że ktoś nie przeczytał, poprosił, ale nie wiedział, nie zrozumiał, spieprzył jednym słowem sprawę wygra Toruń, który, nomen omen, psim swędem się wtrynił w głosowanie. Umowa to umowa. Psy umierające z głodu pewnie jednak i to wybaczą.

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Napisałam co o tym myslę i co mogę zrobić w przyszłym miesiącu, jeśli to Wam nie wystarcza i odrzucacie tą pomoc no to ok.

A co może ludzie nie mający zielonego pojęcia, że istnieje dogo i głosując na toruń też sa źli? BO ONI NIE WIEDZĄ CO TO JEST MIAU I POROZUMIENIE Z DOGO?

Opamiętajcie się trochę, bo głosowanie jest dla wszystkich a nie dla osób wyznaczonych przez miau-dogo.

Jeśli wygramy to z góry przepraszam Temidę i oferuję swoja pomoc w nastepnym miesiącu, jeśli nie chcecie bo teraz kolej miau czy kogoś innego wystarczy napisać.

Ode mnie tyle w tym temacie.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

To niestety tak bywa na dogo. Nikt nie czyta pierwszych postów tylko dodaje swoje.

Nie będę cytował pierwszego. A sam tytuł już mówi wszystko.

Edit

[quote name='Marycha35']Psy też jak wygracie przeproś. Pomoc tĘ.[/QUOTE]

Nie tędy droga. Wszystkie zwierzęta potrzebują. Chodzi o zasady, których nie łamiemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']W Radomsku psy umierają z głodu. To fakt, nie frazes. Efekt będzie taki, że przez to, że ktoś nie przeczytał, poprosił, ale nie wiedział, nie zrozumiał, spieprzył jednym słowem sprawę wygra Toruń, który, nomen omen, psim swędem się wtrynił w głosowanie. Umowa to umowa. Psy umierające z głodu pewnie jednak i to wybaczą.[/QUOTE]
[B][I] Co Ty w ogóle piszesz????????????jak się wtrynil w głosowanie????? GŁSOWANIE WEWNĄTRZ DOGO to nie całe życie POLSKI żeby wszyscy musieli o tym wiedzieć! kiedy Wy wreszcie to zrozumiecie??????????????
Jakby w temacie głosowanie było info o tym, że cała POLSKA ma glosować na Radomsko bo tak zdecydowała dogo czy tam miau, to moglibyście mieć pretensje, a nie, że ktoś czegoś nie wiedział! Nie mam obowiązku wiedzieć o jakiś Waszych wewnętrznych głosowaniach i przestańcie się czepiać, bo DOGO to nie jest cale moje życie jak i innych ludzi,a Ty masz pretensje bo ktoś nie wszedł NA DOGO I NIE WIEDZIAŁ O POROZUMIENIU JAKIE ISTNIEJE, POMYŚLCIE PRZEZ CHWILĘ.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I] GŁSOWANIE WEWNĄTRZ DOGO to nie całe życie POLSKI żeby wszyscy musieli o tym wiedzieć! kiedy Wy wreszcie to zrozumiecie??????????????
[/I][/B][/QUOTE]

wiesz, ale wypada zeby dogomaniacy wiedzieli, jakos nie wierze ze mozna byc 5lat na dogo i o tym nie wiedziec, z reszta to teraz mało wazne ale przykre...

Link to comment
Share on other sites

Robiłam co w mojej mocy, aby choć doraźnie pomóc. Trudno.
Ja nie oczekuję przeprosin, ja byłam tylko pośrednikiem między psami, którym obiecałam pomoc.
To im należą się przeprosiny i to im należy się podziw, że tyle wytrzymują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']wiesz, ale wypada zeby dogomaniacy wiedzieli, jakos nie wierze ze mozna byc 5lat na dogo i o tym nie wiedziec, z reszta to teraz mało wazne ale przykre...[/QUOTE]
[B][I]To, że mam tutaj konto nie oznacza,że latam po każdym dziale i czytam wszystko, mam własne forum i inne psy które potrzebują pomocy.[/I][/B]

[quote name='Marycha35']Wystarczy czytać, ze z r o z u m i e n i e m. Polecam.
Cajusie jak miło, że już jesteś:)[/QUOTE]

[B][I]No widze, że Tobie też się przyda. [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']wiesz, ale wypada zeby dogomaniacy wiedzieli, jakos nie wierze ze mozna byc 5lat na dogo i o tym nie wiedziec, z reszta to teraz mało wazne ale przykre...[/QUOTE]

Pewnie w galeriach mało się o tym mówi ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Gratuluję myślenia takimi kategoriami.
Jednokierunkowość myślenia to coś, co zawsze mnie przerażało :shake:



Dla mnie dyskusja z Rinuś jest zakończona.[/QUOTE]

[B][I]a czego Ty teraz niby ode mnie oczekujesz? Nam nikt nie pomoże,szkoda że się wychyliłam że część z tych głosów to moja sprawka,ale skoro Wy też czegoś nie rozumiecie to trudno.

A dla Temidi zawsze można zrobić zbiórkę karmy WSPANIALI DOGOMANIACY![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iv_']Pewnie w galeriach mało się o tym mówi ;) ;)[/QUOTE]
[B][I]przyjdziesz i pomożesz Labradorom?????????

no właśnie, odpowiedź jest jasna. dogo to nie jedyna forma pomocy psom i nie jedyne miejsce na to,ja mam inne miejsce a dogo było dla mnie od czegoś innego czego Ty nie musisz negować.
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dajcie spokój......
Temida nawet jesli teraz się nie uda, to dogo dowiedziało się o Was, podziwia Ciebie i resztę osób i na pewno Was nie zostawimy.
Tak jak nie zostawiono mnie i Sandomierza.
Nie martw się Rinuś, zbiórki dla Radomska są i będą.

Temida :calus: uwierz, zyskają dzięki temu psiaki jeszcze bardziej niż Ci się wydaje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]
A dla Temidi zawsze można zrobić zbiórkę karmy WSPANIALI DOGOMANIACY![/I][/B][/QUOTE]

a co dla Torunia nie dało rady zrobic zbiorki skoro masz tyle zorganizowanych znajomych, prosze Cie daj spokoj bo bzdury piszesz

otoz Radomsko ma jakies 50 tys mieszkancow a Torun? cos chyba ponad 200 nieprawdaz? to sobie odpowiedz gdzie szubciej i latwiej uda sie zorganizowac apel o pomoc

juz sie zamykam, nie dla mnie ta dyskusja...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie nie opluwajcie Torunia - oni zorganizowali się poza dogo a jak same mówicie Radomsko jest kandydatem dogo i miau więc nie rozumiem?? Toruń praktycznie nie uczestniczy na dogo, nie ma swojego wątku i mało jest psów które je mają - jest mój Prosiak ale to martwy wątek. Toruń ani kierowniczka nie namawiają do głosowania na dogo i maiu - ja sama jestem z Torunia ale znam zasady dogo więc głosuje na kandydata ale proszę Was o nieopluwanie Torunia bo powtarzam, że nie jest ono związane ani z dogo ani z miau więc ma prawo wystąpić w ankiecie krakvetu i zbierać głosy.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam tylko jedną osobistą prośbę, póki jest nas tu dużo.
Może ktoś ma jakąś możliwość pomocy Maksiowi.
To jest najchudszy pies w schronisku, jak go zabierałam z ulicy wyglądał nieporównywalnie lepiej.
Nie mogę go zabrać na hotel, bo mam obecnie Manię (w typie labradora) niestety zero zainteresowania, a finanse duże.
Jeśli jeszcze jemu nie uda mi się pomóc to nie wiem co zrobię.
Chciałam powiedzieć Pani Prezydent, aby podeszła do kojca nr 6, ale powiedziała tylko ,,Proszę Pani słuchajmy się nawzajem''.


[url]http://www.dogomania.pl/threads/202335-Schronisko-w-Radomsku-Ruszamy-z-adopcjami!-Prosimy-o-pomoc[/url].

Link to comment
Share on other sites

Zbiórka karmy przyda się w każdym schronisku :)
Ja już chyba wyczerpałam moje możliwości z prośbami o głos na Radomsko- sojusz Ikariam, forum Nikona, uczniowie ze szkoły. Forum królików, szczurków myszek i świnek jest w większości za Toruniem, ale obiecali pomoc w przyszłości. Jeżeli macie jakieś pomysły, gdzie jeszcze można uderzyć z prośbą o pomoc to działajcie - może jeszcze się uda.
Niestety nie będzie mi dane zobaczyć końcówki głosowania :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...