Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

Tak gato. To wielce prawdopodobne, że schudniecie jest z tym problemem związane.
Teraz bravuś śpi spokojnie, nie dyszy już. Dostał antybiotyk i p/zapalne. Jutro znowu na antybiotyk.
Troszeczkę jeszcze ciężej oddycha, ale jest lepiej. Widać gorączka spada. Jutro będzie krew. Qoopa za kilka dni.

Jestem załamana. To jakiś pech :-(

Link to comment
Share on other sites

Jak poprzednio byłam na sygnale u weta z bravo, ważył 59-60 kg. Obecnie waży 62-63 kg (wazony na tej samej wadze). Więc jest niewielka poprawa. To też potwierdza moja wagę w oczach. Bo jakiś czas temu pisałam, że na moje oko przytyl ok 2 kg.
Pierwotnie jednak, czyli jak wyglądał idealnie, ważył 65-66 kg.
Niby dużo nie schudł. Ale jak pies nie jest otyly, to jednak nawet 3 kg to sporo.
Mam.nadzieję, że badania wskażą problem, ale jednocześnie mam nadzieję, że będzie to problem łatwy do wyleczenia.
W środę powinny być już wyniki kału.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba wytłuc u wszystkich .

 

No właśnie ...powiedzcie mi jak to jest zwierzaki odrobaczamy , a MY ? a weźcie powiedzcie Rodzicowi w przedszkolu , zeby poprosił lekarza o recepte na coś na robale , to albo Rodzic się opiera że NIE albo lekarz twierdzi , ze nie ma potrzby .

Ja Kube regularnie odrobaczałam , pomimo ,że nigdy nic nie miał , ale siebie nigdy tak serio , jedynie jak Kuba dostawałPyrantelum to też wzięłam

Link to comment
Share on other sites

Warto by było siebie odrobaczyć.Ja zawsze to robię z psami.

Mam vermox, za raz się odrobaczymy.
Tabletki dla pozostałych psów już zamówione. Koty odrobaczone.
Mój wet już odruchowo mi receptę na vermox wypisuje, jak biorę dla zwierząt na odrobaczenie.
Wyobraźcie sobie, że jak byłam u internisty i spytałam np o vermox, to lekarz stwierdził, że nie ma potrzeby :o
Nawet jak ma się jednego futrzaka, to powinno się raz na jakiś czas odeobaczyc!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście nie lubię życzeń także mi nawet na rękę :P.

Ja zawsze proszę wet o zentel, podobno najlepszy.Do tego ja piję dużo ziół i takie tam, czasem i psom daję.Niestety zżeram też duże ilości słodyczy :(, ale od stycznia się znowu biorę za siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...