Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

Zdjęcia we mgle wymiatają po prostu. Ja nie potrafię we mgle focic :P
Ja bym zaczęła standardowo od pełnej morfologii z biochemia plus badanie koopy i w zależności od wyników grzebała dalej.  Daj znać jak sytuacja będzie sie rozwijać, mam nadzieje ze to tylko jakieś zmiany w metabolizmie i więcej kalorii załatwi sprawę :)

Wlasnie chce takie badania zrobic. Jutro na krew pojade, mam wolne.
Tez podejzewam cos z metabolizmem, moze nadal zapal jelit.

Ty nienarzekaj ! Masz lepszy sprzet od mojego. Jak bym byla wtedy na spacerze z Sintra i Agata, to by te zdjecia wyszly jeszcze lepiej :D

Dlugo jednak nie moglam focic we mgle. Jak juz solidne mleko nas zalalo, to psy zaczynaly nasluchiwac w kierunku skad mgla nadeszla. Mogly wyjsc z lasu jakies zwierza. Sarny, dziki. Wolalysmy sie szybko ulotnic.
Link to comment
Share on other sites

A u Was znowu mega piękne fotki

No staram się, staram :)

 

Wiesz dobrze ze sprzęt to nawet nie polowa sukcesu, trzeba jeszcze mieć talent i wyczucie a tego mi brakuje hehe :P

Oj tam, oj tam. Gorszy sprzęt sporo potrafi zepsuć :P Więc też cholernie ważny :D
Zbieram właśnie na pełną klateczkę :)

Link to comment
Share on other sites

Piękne sa te mgliste ! I jeszcze te białe psy dodają uroku.Takie duszki 

No a jak się cieszę, że się wreszcie mgły doczekałam :D

I to jeszcze o zachodzie a nie raniutko, jak chciałam. Dlatego takie róże wyszły na zdjęciach, naturalnie :)

A zwłaszcza to mi się podoba. Szkoda, że chłopaki tyłem, chociaż .... to tez uroku dodaje.
No i jak mgła nadeszła, to się niesamowity ziąb pojawił. Nie spodziewałam się zupełnie. Ani mgły ani takiej nagłej zmiany temperatury. Niesamowite zjawisko.
Akurat, przypadkiem, wzięłam kubraki, bo chciałam Roniego sfotografować. no i właśnie w bluzie pstrykałam mu fotki, jak mgła nadciągnęła. I proszę ... jak fajnie szara bluza się wkomponowała w aurę :)

 

_DSC0214-4net640_zps1aveuaim.jpg

Link to comment
Share on other sites

U mnie teraz codziennie sa mgły i generalnie bardzo często, tylko .... mam pecha. Zawsze jak są, to właśnie akurat tego dnia i o tej porze muszę do pracy jechać. Jak na złość, kiedy mam wolny dzień, to nie ma mgły. A tu nagle się trafiła :)

Link to comment
Share on other sites

U mnie teraz codziennie sa mgły i generalnie bardzo często, tylko .... mam pecha. Zawsze jak są, to właśnie akurat tego dnia i o tej porze muszę do pracy jechać. Jak na złość, kiedy mam wolny dzień, to nie ma mgły. A tu nagle się trafiła :)

 

No to u mnie tak samo .Dziś postanowiłam,ze zawiozę dzieci do szkoły na ósmą i od razu wezmę psa do auta i pojedziemy w pola na mgliste zdjęcia.I co,codziennie mgła a dziś nic :(

Link to comment
Share on other sites

No to u mnie tak samo .Dziś postanowiłam,ze zawiozę dzieci do szkoły na ósmą i od razu wezmę psa do auta i pojedziemy w pola na mgliste zdjęcia.I co,codziennie mgła a dziś nic :(

hahaha, znam to :)

Zawsze, jak piękna mgła, to ja do pracy. Ale następnego dnia o tej samej porze na spacer i NIC.

Link to comment
Share on other sites

to choć się wymienimy, słońca dalej brak...

Dawaj ! Tylko jakiś teleportator by się przydał :P

 

 

U nas pięknie świeci :) ale dziś koński dzień był a nie psi ;)

U mnie też piękne słoneczko. Ja dzisiaj psi. Roni biegał rano. Miałam iść z Bravo na łąkę, ale musiałam do weta pojechać.

 

Krew pobrana, również w kierunku tarczycy. Czekamy na wyniki. Wkrótce mocz dam do badania i w przyszłym tygodniu kupę. Od razu sprawdzę, czy się odrobaczył, bo dawałam tabletki kilka dni temu.

Oblukany z każdej strony. Dostaliśmy fajny preparat na uszy. Żel stomatologiczny na fuj fuj na dziąsłach. No i prawdopodobnie ma zapal. mieszków włosowych na brodzie. Ech

A sypie się z niego, jak z zeszłorocznej choinki.
Wyczeszę go furminatorem i poobserwuję. Bo dostawał jakiś czas VetoSkin, więc może być tak, że wzmocniły się włosy, a teraz wypadają te, które już były obumarłe.
Jutro wygonię rudego na łąkę i fotki porobię., Ma być ładna pogoda

Link to comment
Share on other sites

Może to jakaś nietolerancja pokarmowa, uczulenie ?

Też o tym pomyślałam.
Najpierw zrobię badania, bo i tak dobrze by było raz na jakiś czas zrobić.
A później będziemy dumać, jak wszystko wyjdzie dobrze. Z dwojga złego, lepsza nietolerancja niż jakieś poważniejsze choroby

Link to comment
Share on other sites

u siebie pytałam, ale powtarzam tu, w czym obrabiasz foty....????

LR i PS :)
Zależy, jakie zabiegi chcę przeprowadzić. Zwykle zaczynam w LR i wykańczam w PS.

 

a poza tym uwielbiam takie męczarnie :)

To dobrze, bo mam jeszcze trochę we mgle, no i ogrom zaległych zdjęć wiosenno-letnich, których jeszcze nie wrzuciłam tutaj :P
Do tego dochodzę jeszcze foty z piątku zeszłego z Puclem, z soboty z Sintrą oraz z dzisiaj z Puclem. A jutro pomęczę inne psy, jeśli nic mi niespodziewanego nie wypadnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...