Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

martingale , ładna ta turkusowa, ale też chyba nie dla nas, moja świnia zawsze się tarza, ta z napisem ochrona wpadła mi w oko :) Ciekawe jakby go użarła, jak by wpis miała i czy w ogóle by nie wyleciała :P

Martingale to najbrzydsze jak dla mnie zapiecie. Ni ale ciekawa jestem, jak na zdjeciach bedzie sie prezentowac. Zastrzaskom nie ufam i na zdjeciach brzydko wychodza.

Roni tez wiecznie brudny.
Te welurowa obroze kupilam tylko jako rekwizyt do zdjec :)
Link to comment
Share on other sites

Martingale to najbrzydsze jak dla mnie zapiecie. Ni ale ciekawa jestem, jak na zdjeciach bedzie sie prezentowac. Zastrzaskom nie ufam i na zdjeciach brzydko wychodza.

Roni tez wiecznie brudny.
Te welurowa obroze kupilam tylko jako rekwizyt do zdjec :)

wzięłam ze względu jak zwykle na ciągnięcie (łańcuszek zawsze się wżyna Shadikowi) Ty patrzysz jak to będzie wyglądać, a ja jak będzie działać . Nie zapominaj o naszych stronach, jak będziesz u babci czy wujostwa, to koniecznie się musimy spotkać .

Link to comment
Share on other sites

wzięłam ze względu jak zwykle na ciągnięcie (łańcuszek zawsze się wżyna Shadikowi) Ty patrzysz jak to będzie wyglądać, a ja jak będzie działać . Nie zapominaj o naszych stronach, jak będziesz u babci czy wujostwa, to koniecznie się musimy spotkać .

Ja wiem, ze z innego punktu patrze.
Jak na spacer to tylko zapinane na sprzaczke biore.
A te z supe dog mam polzacisk nie martingale i bez lancuszka :)

Bede pamietac. Tylko kiedy ja sie tam wybiore ?! Dobre pytanie :p
Link to comment
Share on other sites

Nie mogłabym mieć białego psa, codziennie by mnie krew zalewała ze jest szary :P

http://i1383.photobucket.com/albums/ah314/Bolsbokser/Dogomania%20psy/_DSC0004-2_zpsvmpawrk3.jpg 

 

Daj więcej fot szczeniorkow, nie ma chyba na świecie nic słodszego jak takie nieporadne kluski :)

Szukam właśnie fot maluchów :)

 

A co ciekawe, tylko bokser jest taki brudny, a w domu mieszka :p

Dushka jest biała i Pako, Firka - czyściochy straszne. A jeszcze jak Dushce i Pako zaczęłam podać Veto Skin, to sierść im się bardziej bujna zrobiła, podreperowała i teraz w ogóle nie są brudne. Bo wcześniej to było widać, że przyszarzałe :P

Link to comment
Share on other sites

No dobra, bo ja tu fotki fotki, a mieliśmy parę przygód :/

 

W styczniu Roni się przewrócił. Oglądałąm tv i tylko usłyszałam grzmotnięcie na podłogę. Trochę zbyt energicznie to zabrzmiało, jak takie typowe energiczne walnięcie się na podłogę. Podeszłam, sprawdziłam ... jakby przez chwilę deczko nietomny był. Ale parę sekund i spoko. Więc znowu usiadłam na sofie, ale bacznie przyglądałąm mu się. Pospał z pół godziny, może godzinę, po czym wstał, przeszedł się po pokoju i glebnął na bok.
Podbiegłam, sprawdziłam co trzeba i mówię do Leszka - jedziemy do weta, Roni ma atak padaczki !

W pół godziny od zdarzenia zrobiliśmy krew i glukozę.
Wynik wskazywał na atak padaczki. Ale kontrolnie robi się po 10-14 dniach kolejną krew. Zrobiliśmy i dostaliśmy potwierdzenie z labo, że padaczka.

Ponieważ objawy były nadzwyczaj łagodne, kilkusekundowy brak świadomości, zero drgawek, oddech był, natomiast zero reakcji na dotyk i inne bodźce zewnętrzne. Gałki oczne nie reagowały, na razie podajemy tylko wyciszający suplement, a nie lekoterapię.

Od tamtej pory ataków nie było. Tfu tfu.

W tym wieku (3-4 dni przed atakiem Roni skończył rok), zdarzają sie takie epizody, często jednorazowe i więcej się nie powtarzają.
Raz, że nie wszystkie struktury w mózgu są w pełni rozwinięte, dwa, że mogło się to też wiązać ze stresem. Przecież od początku grudnia Roni był w nowym miejscu.

Link to comment
Share on other sites

troszkę za dużo czytania a brak czasu... ilemacie piesów? to Wasza hodowla?
Z padaczką współczuję ... leki obecnie przyjmuje?

9 sztuk
Mam przydomek
Roni nie bierze lekow tylko suplement diety. Mial tylko te dwa ataki jednego dnia w styczniu. Do dzisiaj nie bylo i mam nadieje, ze nie bedzie.
Link to comment
Share on other sites

Roni probowal mi wcoraj cos powiedziec, ylko nie moglam odcytac co. Bardo sie staral, a ja bylam bezradna :(
Cale popoludnie usilowal....
Kolacji nie zjadl. Obserwoalam go pod wieloma kątami.
No i bingo. Dzisiaj puscilam na dwor , chwile pobrykal i ehu ehu....
Polecialam do weta. Poczatek anginy :(
Bo debil przed wcoraj (a tez zwrocilam na to uwage) wylecial z cieplego domu i nachlal sie zimnej wody. No debil, w domu przeciez mial.

Link to comment
Share on other sites

Zdrówka dla Roniego!


A ja chciałam podhalana, ale białe futro mnie zniechęciło i jest czarnuch ;) 

Nie wiem jak dajesz sobie radę z takim stadem, jak sobie pomyśle o kolejnych takich Jetsanach... eee... nie :P

Heeeeejjjjj, uciekły mi subskrypcje, przez zmiany na dogo. Masz jeszcze galerię tego swojego przystojniaka olbrzyma ?

 

Zdrowia!

Dzięki. Hehe, Ronik chyba ode załapał :P

Ja na L4 od wtorku - angina, to i Roni angina :P

Link to comment
Share on other sites

No u mnie, to zawsze coś się dzieje ....

Wczoraj już zasypiam. Mąż wstał na fajka, więc mówię 'nie budź mnie, jak wrócisz, bom nieprzytomna'

Kilka  minut minęło, zdążyłam przysnąć i słyszę przeraźliwy krzyk 'Żonciaaaaa !!!!! POMOCY !!!!!!'

Więc zaspana i wściekła wstaję i schodzę do łazienki.

Mąż poszedł umyć zęby.

Skończyła się pasta do zębów, więc sięgnął po nową. Tyle, że .... umył zęby klejem do protez :P

I gęba mu się skleiła. No nie mogłam wytrzymać. Parsknęłam śmiechem. On przerażony, a to jeszcze bardziej mnie rozbawiło. Więc szorował dalej szczotką, tym razem bez kleju. Jakoś tam doczyścił, ale mówi, że nadal mu się gęba klei.

Więc rozbawiona, ze łzami już w oczach, mówię mu 'i bardzo dobrze'. Bo raz, że mnie nie słuchasz, jak mówię, że pasty są w słoiku szklanym, a dwa, że mówiła, iż ta torba ma nie być w łazience ! (to była torba z tubkami kleju naszykowana do pracy. Wyniosłam ją na taras, a ten z uporem maniaka zaniósł ją do łazienki, haha). Na dodatek, szkoda, że bardziej się nie zakleiłeś !

- patrzy na mnie zdziwiony.

T mu mówię 'jak by Ci się bardziej gęba skleiła, to nie mógłbyś zrzędzić jak baba i wreszcie miałą bym święty spokój' :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...