Jump to content
Dogomania

Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO


Bolsbokser

Recommended Posts

Oby to nic poważnego.A nic wcześniej mu nie dolegało?Może jakieś uczulenie?

 

Za to boksery mają te gębuchy i miny niepowtarzalne :)

Mam nadzieję, że u Bravo do szybkiego wyleczenia epizod. Nie było objawów. Tylko to, że w ostatnim tygodniu trochę mi schudł i zaczęłam mu się przyglądać bardziej, żeby zrozumieć czemu.

Link to comment
Share on other sites

ależ sobie podpis walnęłaś hehe (kawałek fejsa ucięłaś ;)), ja tak zbieram informacje po wszystkich galeriach, a Ciebie zapomniałam zapytać- co to za aparacik (tylko żebym na zawał nie padła hehe) No kusi mnie coraz bardziej lustrzaneczka, zawsze dogo wywołuje chęć na nowy sprzęt :P

Link to comment
Share on other sites

ależ sobie podpis walnęłaś hehe (kawałek fejsa ucięłaś ;)), ja tak zbieram informacje po wszystkich galeriach, a Ciebie zapomniałam zapytać- co to za aparacik (tylko żebym na zawał nie padła hehe) No kusi mnie coraz bardziej lustrzaneczka, zawsze dogo wywołuje chęć na nowy sprzęt :P

To tymczasowa sygnaturka. Jak będę miała chwilkę, to zrobię lepszy i mniejszy. Teraz nie mam czasu na to.

 

NIKON D80 I NIKON D200, ale mi już nie wystarczają. Zbieram na coś lepszego.

Niektóre zdjęcia robione NIKON D600.

Link to comment
Share on other sites

siusia jak baba, czyli jak Shadow (ten raz na ruski rok podniesie nogę, a tak to udaje panienkę :P)

Roni siusia jak chce, Albin też raz tak, raz siak siusiał. Chyba norma u kastratów. A przynajmniej u bokserów :P
Bols robił to samo.

 

Aparaty wymieniłam ze dwa posty wyżej :)

Link to comment
Share on other sites

Chyba coś przeoczyłam? może coś więcej o tej tasiemce na zgrabnej szyjce :)

http://i1383.photobucket.com/albums/ah314/Bolsbokser/Dogo%20RONI/AGA_4770-5m2net640_zpsfpp6lunr.jpg


Obroza z Super Dog. Bardzo fajna, dobrej jakosci. Na spacer zamawiam tylko zapine na sprzaczke, jak w pasku. Jednak wiekszosc obrozy zamawiam jako rekwizyt do zdjec. Ladniej prezentuja sie na zdjeciach obroze polzaciskowe.
Jestem z niej zadowolona i wkrotce kupie kolejna z Super Dog.
Szybko schnie. Wytrzymala wielokrotne kapiele blotne, wodne, szarpanie, bo Pucel lubi w zabawie lapac Roniego za obroze. Przezyla tez wielokrotne pranie w pralce.
Pozniej linknę ich strone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...