Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='asia-s']Denisek dostal prezent na swieta :p - kaganiec dzisiaj z rana dotarl - poczta spisala sie na medal.
Kaganiec pasuje jak ulal, [B]Denisowi kaganiec po zalozeniu nie przeszkadzal, "agresor" zadowolony[/B] ;)[/QUOTE]

tak bardzo się cieszę, że przypasował kaganiec Deniskowi :smile::-)

Link to comment
Share on other sites

Tez sie ciesze, mniej stresu dla p. Ani i dla nas a i Denisek w kagancu zachowywal sie tak jakby go nie mial, wcale mu nie przeszkadzal,


Edit: Tak podziekowania dla Elinki za propozycje kaganca i dla wszystkich cioteczek za wszystkie rady :-)

Teraz trzeba z "agresorem" na spokojnie troche popracowac i wyjdzie na "ludzi"

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, to Wam należą się podziękowania za tak szybkie i sprawne załatwienie sprawy. Z mojej strony nie mogę zbyt wiele Deniskowi pomóc to ciszę się, że choć mogłam posłużyć poradą. Najważniejsze, że Denisek i Pani Ania z mamą mogą teraz normalnie w domu funkcjonować i nawzajem sobie nie będą przeszkadzać. Myślę, że w tym kagańcu Denisek w te święta ma szansę, aby nauczyć się akceptować inne osoby poza Panią Anią w domu.

Link to comment
Share on other sites

DENIS sorry za spamowanie ale mini kolega w wielkiej potrzebie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-wyrzucony-na-stacji-paliw-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/213221-Kapselek-wyrzucony-na-stacji-paliw-ju%C5%BC-w-DT-szukamy-DS[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=yellowgreen][B]RADOSNYCH ŚWIĄT ORAZ ZDROWIA, UŚMIECHU I SAMYCH SZCZĘŚLIWYCH DNI W NOWYM ROKU!![/B][/COLOR]
[B][COLOR=#9acd32][/COLOR][/B]
[IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/384735_239080246165772_100001913967138_580118_634452858_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam dobra wiadomosc: Zuzia odebrala wyniki Denisa: uszka czyste, brak bakterii, brak grzyba ect, czyli mozemy zakladac ze uszka Denisa zostaly wyleczone,
Dzisiaj Zuzia bedzie rozmawaial z Ania i zapyta jak ten "nasz agresor" przetrwal swieta - napisze na watku
Uzgodnia tez termin kastracji - i na ten cel zablokuje 250 zl.
Reszta pieniazkow jest do przekazania na inne pieski - mysle, ze piesek Olek z linku Anulki w/w potrzebuje pieniazkow, wiec czesc mozemy jemu przekazac.
Prosze tez o inne propozycje bidulek do podzielenia "grosza" ze skarpety Denisa

[B]EDIT:[/B] do rozdzielenia na pieski zostaje kwota 399,60 zl ( rozliczenie post nr 2 )

Link to comment
Share on other sites

Czyli w domowych pieleszach uszka Deniska doszły zupełnie do zdrowia i oby już tak zostało :) !.
Głaski dla psiaczka, czekam na wieści co u niego, i Szczęśliwego Nowego Roku całego dla Deniska, jego Domku i Wszystkich tutaj zgromadzonych Osób :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']sluchajcie, dlaczego dogomania ma sponsorowac kastracje psa, ktory ma ds? normalne jest, ze ds juz oplaca takie rzeczy we wlasnym zakresie. to pies w ds, nie w dt. jak zachoruje za miesiac na cokolwiek to tez bedzie sponsorowany?
ja bym tak nie robila.[/QUOTE]


powinnam nie odpowiadac na ten post ale jako skarbnik Denisa czuje sie zobowiazana:

pierwsza czesc: wiesz, ze mijasz sie z prawda, poniewaz zostalo juz dawno ustalone, ze Denis zostanie wykastrowany, ale w kastracji Denisa w czasie pobytu w hotelu przeszkodzila jego choroba,
[B]
zgodnie z wola darczyncow[/B] na Denisa nie tylko zostaly zablokowane pieniadze na kastracje ale tez na inne rzeczy m.in na autoszczepionke i badania - bardzo dobrą dzisiejszą wiadomoscią jest to, ze Denisek ma juz czysciutkie uszy i nie ma grzyba, wiec

reszta pieniedzy [B]zgodnie z wola darczyncow[/B] zostanie przekazana na innego psa lub inne psy w potrzebie

mam wrazenie i nie tylko ja, ze " jest Ci nie po drodze", ze Denis znalazl super dom, a kazde podkniecie osob bioracych bezposrednio udzial w adopcji Denisa lub nowego domu Denisa zostanie przez Ciebie wypomniane vide ostatni Twoj post na tym watku

a co do drugiej czesci: nie martw sie Kora- jesli Denis zachoruje za miesiac - Ty go sponsorowac nie bedziesz

Link to comment
Share on other sites

Pani Deniska pewnie ma przyobiecane, że pokryjemy koszty kastracji jednak Kora ma rację bo jest ogrom psów w potrzebie, które nie mają nic. Może zapytać Panią Anię czy by dołożyła się po części do tej kastracji, aby pozostały środki na innego psiaka? No, ale oczywiście decyzyjność pozostawiam osobom, które wpłaciły na Deniska pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...