Jump to content
Dogomania

*HERA* - piękna, młoda ONka już w SWOIM DOMU u Mini913! Dziękujemy!


fizia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 571
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nie wiem o co chodzi ale Hera porasta nowym dluzszym futrem na glowie ma takie smieszne nowe wloski dluzsze od pozostalych szyja zupelnie nowe futro dluzsze od tego co miala na zadzie nowe lekko falujace sie jak narazie boki pozostaly takie jak byly I teraz sie zastanawiamy z mloda czy Hera chce byc DONkiem czy lwem na zdjeciach niestety nie widac tej zmiany ale jak sie sucz przemieni w cos konkretnego to Wam pokaze :)

Link to comment
Share on other sites

na zdjęciach nie widać tego ale masz tu jedno futro od glowy do tego miejsca za przednimi lapami takie jaśniejsze jakby to nowe dluzsze wlosy postaram sie zrobic jej zdjecie glowy jak bedzie baaardzo zmeczona bo inaczej nie usiedzi w miejscu i ten falujacy zadek :)
[IMG]http://i50.tinypic.com/28bth01.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

[quote name='diabloona86']Witam serdecznie prosze o kontakt od 23.03.2013 poszukuje mojego psa ktorego pozostawila we francji firma express moj nr to 07921 549 443[/QUOTE]

Koniecznie oglos tu:

[URL]http://www.doglost.co.uk/[/URL]

Ja wiem ze to tUK obejmuje ale moze cos doradza - maja numer na stronie, zadzwon i pogadaj.

Jak szukalismy Hery to byli strasznie pomocni

Trzymam kciuki ze psisko sie znajdzie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...