Jump to content
Dogomania

Tajga już w swoim wspaniałym domu :-)


Guest ambird

Recommended Posts

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani według mnie czas najwyższy żeby [b]szukać Tajdze DT[/b]. Z relacji osób u których Tajga była przez tydzień wynika, że sunia przejawia lęk separacyjny. Pozostawiona sama płacze, niszczy :| Pobyt Tajgi w hotelu, jakkolwiek nie jest jej tam źle nie zniweluje jej problemów.
Dlatego poszukujemy, który podejmie się pracy z psem.

Link to comment
Share on other sites

Tajga sama jest w potrzebie a mimo to pomaga innym psiakom oddając krew, pięknie :loveu:
Szalej dziękuję Ci za pomoc z 8 maja :) Nad ulotkami nadal myślę ale po weekendzie już z pewnością będą. Grzesiek tylko nie zapomnij karty pamięci i narób duuuużo zdjęć dla nas :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Cytuję Glorien

[QUOTE] Spieszę donieść wszystkim zainteresowanym losami naszej Tajgusi że jestem już po rozmowie z Panią Kasią Rozmowa bardzo obiecująca Więc trzymamy mocno kciuki Mam nadzieję że Tajga znajdzie domek a nawet jeśli nie Tajgusia to z pewnością jakiś psiak zyska tam przyjaciół
Niedługo rodzinę Pani Kasi odwiedzi "wizytator" tym razem nie tylko po to by sprawdzić ale przede wszystkim aby przedstawić dokładnie problem Tajgi i pokazać jak pracować by sunia wyzbyła się lęku separacyjnego [/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Trzy dni temu dostałam mms:

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3466/moto0913resize0.jpg[/IMG]

Przepraszam za spóźnienie ;)

Chętny domek się wycofał :-(
Szukamy więc transportu do Opola w dniach 9-15 maja.
Tajgunia musi iść na imprezę 8 maja :)

Link to comment
Share on other sites

A My dzisiaj na Polach Mokotowskich zdjęcia cykaliśmy :)
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/84/mg5401aaa.jpg/][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/605/mg5401aaa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jaka ona piękna :loveu:
Grzesiek dzięki za zdjęcia :) Mam nadzieję że Szalej napisze nam kilka słów o czarnuszce :multi:


Przypominam jeszcze że szukamy transportu dla Tajgi na trasie:
[B]Garwolin[/B] - Rawa Mazowiecka - Tomaszów Mazowiecki - Piotrków Trybunalski - Bełchatów - Wieluń - Kluczbork lub Piotrków Trybunalski - Częstochowa - [B]Opole[/B].

Link to comment
Share on other sites

Co ja mogę o Tajdze napisać <3
Jest strasznie kochana, w miarę ładnie chodzi na smyczy, to znaczy na początku trochę ciągnęła, ale zwalam to na ogólne emocje, później pięknie chodziła na smyczy.
Nie mogę zbyt dużo powiedzieć o samym zachowaniu Tajgi dlatego, że w tym tłumie ( hałasy, biegające dzieci, tłum i jeszcze raz hałasy) dziewczyna w którymś momencie się niesamowicie zestresowała i nie wiedziała w którą stronę uciekać tylko się cieszyłam, że ma ciasno zapiętą obrożę i się nie wyrwie z niej. Pochodziłyśmy sobie głównie nad zbiornikiem wody i co nas najbardziej zaskoczyło, to że Tajga nie przepada za wodą :D Woda była ok, ale tylko do kostek ;)
Jak się już przestała stresować i rozluźniła się, merdał się ogonek, brzuch był wystawiony do miziania, no, wogóle strasznie miziasta jest dziewczyna, wszystkich zaczepiała żeby ją tylko głaskali, a dzieci to wogóle były nią zachwycone jak wchodziła w tłumek wycieczki i 10 rączek ją naraz głaskało. Z psami się nie bawiła, ale dobrze się z nimi dogadywała w miare - chociaż kiedy któryś za bardzo ją zaczepiał, albo jak była zazdrosna, to potrafiła pogonić. Wydaje mi się, że może być troche zazdrosna.
Usłyszałam też piękny Tajgowy śpiew ... kiedy zobaczyła w tłumie swojego przyjaciela z którym mieszka, radości nie było końca, a jak trzeba było się rozdzielić to był płacz niesamowity i wbicie się w ziemie. Strasznie jest w nim zakochana, było to też widać na końcu imprezy kiedy znów do niego wróciła ( po całym dniu szukania i wąchania). Na koniec była tak padnięta, że nie wiedziała co ma ze sobą zrobić...
Zapomniałam dodać, jak wielu komentarzy się nasłuchałam typu " Zobacz jaki piękny.... OOOOO zobacz co ma na szyi, szuka domu!! Taki pies szuka domu? :O "
No i to chyba na tyle ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ambird

Dominiczko, dziękujemy za relację :) No i za spacer z Tajgunią :)
Teraz czekamy na telefony, niech dzwonią!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...