Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

[quote name='shangri_la']dobra ja biere srodmiescie? to sa tylko lecznice ?
łaaa tylko to nieszczesne ledóchowskiego... moze ktos tam gdzies blizej mieszka?
na gersona 9 tam podobno cos dla patkow jest ale to jest w BLOKU!!! tam nie ma zadnej poczekalni ( albo tego wogole juz nie ma). proponuje ze zamiast gersona dam na Canaletta do dr Siembiedy ( duzo ludzi ) lub na MIckiewicza do CHIROS lub na Partyzantow do dr Jonkisza??? ( na sepolnie nie ma zadnego miejsca wyznaczonego... ).
a co z przychodnia na Czajkowskiego 73 Hiroaki Kanzawa tam bardzo duzo ludzi uderza z calego miasta
a przychodnia AR ?[/quote]

Tak, te wymienione też. I oprócz tego jest jeszcze lecznica niejakiego prof. Janeczka(to jest dziekan wydziały Bioli i Hodowli z naszej budy, jego syn Maciej wykłada anatomie na pierwszym roku). Oni mają lecznice na Osadniczej ale to jest zadupie totalne - Strachocin wiec jak będzie ci sie chciało tam jechac to ok, ale jak nie to może ktoś tam mieszka przypadkowo?
Poszukam jeszcze z Sepolna. I na Olszewskiego jest jeszcze jeden gabinet prywatny - jak jedziesz tramwajem to go widać, w takim ładnym domu - znajde ci adres.

Goo-gu, materiały dostaniecie w czwartek(jutro) na spotkaniu - przypominam o 17.00 na rynku, pod wegą. Drukować trezba tylko petycje i formularze do podpisów.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moskva'] Oni mają lecznice na Osadniczej ale to jest zadupie totalne - Strachocin wiec jak będzie ci sie chciało tam jechac to ok, ale jak nie to może ktoś tam mieszka przypadkowo?[/quote]
Rauni chyba na strachocinie mieszka, Anza&Hacker ty sie chyba tam wybieralas w piatek??? :diabloti:
[quote name='Moskva'] Poszukam jeszcze z Sepolna. I na Olszewskiego jest jeszcze jeden gabinet prywatny - jak jedziesz tramwajem to go widać, w takim ładnym domu - znajde ci adres.
.[/quote] na sepolnie to chyba tylko te co wymielilam no ijest jeden sklep zoologiczny "ZWIERZ" heheh a co do tego ladnego to wiem gdzie jest za to ten na wroblewskigo to nie jest ten sam?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']co do tego ladnego to wiem gdzie jest za to ten na wroblewskigo to nie jest ten sam?:hmmmm:[/quote]

Nie, kojarzysz taki antykwariat zaraz za Halą Ludowa? I za tym antykwariatem jest taki charakterystyczny żółty, duży dom. I pare domów dalej jest ta lecznica. Znajde i ci napisze na kartce - jak odbierzesz plakaty to tam bedzie napisane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']dobra ja biere srodmiescie? to sa tylko lecznice ?
łaaa tylko to nieszczesne ledóchowskiego... moze ktos tam gdzies blizej mieszka?(...)
a co z przychodnia na Czajkowskiego 73 Hiroaki Kanzawa tam bardzo duzo ludzi uderza z calego miasta
a przychodnia AR ?[/quote]Ja do Ledóchowskiego mam 2 minutki - baaardzo chętnie wezme. Jeśli chodzi o lecznice AR i Hiroaki'ego Kanzawe - to też bym chętnie zaniosła do tych miejsc:lol:

Co do Strachocina to faktycznie - jak się wyrobie i dostane adres to moge zanieść;) Jak by coś to Olszewskiego też moge załatwić.... ale to się dziś już dogada na miejscu, kto gdzie i ile;]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, ze ustaliliście wszystko dziś z Magdą, ja nie mogłam dojechać - pisałam kiedyś, że mam teraz gorący okres: sesja, szukanie mieszkania, korepetycje i ta akcja, no i kursuje między Wrockiem i Środą, więc wesoło nie jest. Nie wyrobiłam sie dziś po prostu - wróciłam do domu koło 15.00 i nie zdążyłam wrócić do Wrocka na spotkanie. Tak czy innaczej, Magda jest zaznajomiona we wszystkich sprawach i wierze, że załatwi to lepiej niż ja.

Link to comment
Share on other sites

Więc tak - kto był to dostał plakaty, ktore są naprawde śliczne:roll:

Od chwili dostania plakatów zaczeliśmy rozlepianie - pierwszy w miejscu spotkania:lol: Jutro ludzie gdzie kto może będą rozlepiać i zostawiać gdzie można petycje (może ktoś link podać, żebym mogła sobie wydrukować?), a w sobote od 13 będziemy mieli stolik przez Vegą w rynku... będą rozdawane ulotki, najprawdopodobniej transparenty, w planach puszczanie filmów, może megafon itd. Oczywiście pomocna jest Basta:razz:

Kto plakatów jeszcze nie odebrał musi się skontaktować z Magdą - ona jeszcze ma dla tych co nie mogli przyjść;)

Spotkanie było sympatyczne.... tylko troche mało osób przyszło:-(

Link to comment
Share on other sites

to tak: Moskva: hmm jak nie dotarlas to rozumiem ze nie masz plakatow, czy bedzie mozliwosc przekazania mi ich tam gdzie ustalalysmy? kurcze jutro mam dosc zabiegany dzien...
a wlasnie moje kolezanki widzialy plakat chyba wczoraj lub przedwczoraj na kozanowie! tylko niewiadomo z ktorym adresem strony:roll::angryy:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Shangri_la: tak, nie mam plakatów więc nie zostawie tak jak sie umawiałyśmy. Jeszcze jedna osoba do mnie pisała maila, ze nie będzie mogła być więc prosi o przekazanie plakatów.

Co do tych fałszywych plakatów to rozwieszają je dwie 13-latki. Rozmawiałam z nimi na GG i kazałam zdjąć bo plakaty te miały na dole adres do tego nieszczesnego bloga pies-ozzy.blog.onet. Powiedziały, ze zdejmą i że wydrukowały tego 700 sztuk :-o więc stwierdziłam że szkoda żeby sie tyle papieru marnowało i kazałam czymś zalepic adres bloga i nich rozwieszą w swojej szkole, za zgodą dyrektora. Powiedziały, ze zgode załatwiły i wywiesz legalnie i dodadzą, że zbieranie podpisów jest w sobote na rynku.
Moze tym razem wreszcie będzie mi dane dojechac - za zamieszanie przepraszam i dziękuje za pomoc Magdzie :evil_lol:

PS. Po udanej akcji stawiam dogomaniakom z wrocławia pivko(w nagrode za kawał dobrej roboty i pomoc w organizacji)

Link to comment
Share on other sites

[B]Shangri_la:[/B] To będziesz miała te plakaty, czy nie? Bo ja zaraz ruszam rozwieszac w najbliższych okolicach:lol: No i teraz nie wiem, czy wieszać w reszcie śródmieścia - bo moge, czy zostawić to Tobie?:shake: No i jeszcze na Strachocinie postaram się wynaleźć jakieś lecznice.... tylko nie wiem gdzie tam jakieś są^^"

Jak by coś to ja teraz załatwie Ledóchowskiego i AR. No i zajże do sklepów zoologicznych gdzie zobacze takowe:) ...a jak starczy mi czasu to może jeszcze na Czajkowskiego zajże, ale nie wiem czy dzisiaj się wyrobie, bo jeszcze na Strachocin jade i tam też postaram się gdzieś ponalepiać;)

Link to comment
Share on other sites

Więc.... właśnie jestem z powrotem w domku i jak na razie zostawiłam zestawy - plakat + petycja w nastepujących miejscach:

[U]Sklepy zoologiczne:[/U]
- pl. Grunwaldzki "Wszystko dla psow i kotów"
- ul. Grunwaldzka "Murena"
- ul. Walecznych [SIZE=1](wzieli sam plakat:()
[/SIZE][SIZE=2] - ul. Sępa-Sarzyńskiego:p[/SIZE]:
[IMG]http://img514.imageshack.us/my.php?image=obraz056kd7.jpg[/IMG][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/2373/obraz056kd7.jpg[/IMG]
[U]
Lecznice:[/U]
- na klinice dla psów i kotów przy AR
- w lecznicy "Eveta" na ul. Ledóchowskiego:
[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/976/obraz058rs1.jpg[/IMG]

...dzis jeszcze postaram się zostawić gdzieś na Strachocinie:razz:

Link to comment
Share on other sites

Postaram sie byc w sobote chociaz na mment-poki co tylko na tyle mam czas:angryy: dzieki Anza ze wpadlas z rzeczami do Mureny-pracuje tam,na pewno sporo klientow podpisze,bo jest wsrod nich wielu dobrych ludkow:)
do zobaczenia mam nadz.w sobote:*
I fajnie,ze udalo sie polaczyc sily z Basta,bo to super ludki tylko prezesa maja takiego co nie ma na nic czasu(czyli mnie) :/

Cos czuje,ze akcje beda udane we Wrocku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Czekaj... Alicja ty jesteś szefem Basty?!! i ja o tym nie wiem????:mad:[/quote]

Ani ja... Heh, widzisz jaki świat jest mały. Szczerze mówiąc to bardzo sie ciesze, że Basta sie właczyła bo nie miałam pojęcia jak to zorganizować a wy mieliście mnóstwo gotowych rozwiązań - widać macie doświadczenie.

Dałam plakaty Shangri_la - wszystkie, które mialam wiec swoje najwyżej wezme jutro i rozwiesze w leśnicy, W "Astrze"(tam jest duży sklep zoologiczny "Anakonda") i na stabłowicach, praczach odrzańskich i na legnickiej w jednej lecznicy. Sprawdze co tam mam jeszcze po drodze.

Jutro wpadne koło 13.00 na rynek ale, jak to u mnie bywa, pewnie będe gdzieś koło 13.30...

Pare osób pisało do mnie na gg z pytaniem: skąd mają wziąć plakaty. Powiedziałam, zeby przyszli jutro na rynek pod Wege - może ktoś z nich obskoczy te odleglejsze rejony np. psie pole bo nikt póki co sie z tych miejsc nie zgłosił.

Link to comment
Share on other sites

dobra plakaty mam :lol: dzieki Moskvo :lol: a tak BTW to Birunia miala niezly rowerowy przebieg na dominikanski i z powrotem :cool3:
[quote name='Moskva']
np. psie pole bo nikt póki co sie z tych miejsc nie zgłosił.[/quote]
jesli nikt sie nie zglosi to moze uda mi sie namowic TZa zeby ze mna pojechal po pracy, bo samej to jakos tak strasznie w te rejony- bylam tam pare razy i dosc dziwnych ludzi spotkalam...:roll:
jutro zaczynam oblepieac, mam nadzieje ze do 14 czesc sklepow i lecznic bedzie czynna a jeszcze musze pokserowac petycje.
pozdrawiam

edit:czy nie powinnismy sie juz zaczac starac o zgode od ZK na zbieranie podpisow na wystawie za tydzien?
aaa no i czy ktos pojdzie do ZK zeby zostawic plakat + petycje? tam na bank duzo ludzi sie podpisze

Link to comment
Share on other sites

To jak ludzie są w zapotrzebowaniu na plakaty to wezme dziś na rynek bo mi jeszcze zostały;)

Byłam wczoraj na tych Starachowicach spotkać się z Rauni i co mnie bardzo zdziwiło z jej relacji wynika, że tam nie ma ani sklepu zoologicznego ani lecznicy, a w każdym razie ona takiego zjawiska nie odkryła ...i w końcu wróciłam z plakatami z powrotem i jedynie jej podpisem na petycji, ale dobre i to:p

Dodatkowo mój brat może zebrać duuużo podpisów w poniedziałek w swojej szkole (2LO), bo dostał zezwolenie, żeby przeprowadził akcje i przeszedł po klasach - plakat już tam w piątek zawiesił:cool1:

No i tu tylko pytanie, do kiedy te podpisy możemy zbierać?:roll:

Link to comment
Share on other sites

uff udalo mi sie dzis jeszcze rozwiesic: to tak
lecznice:
- lecznica na ul Noakowskiego
- Lecznica CHIROS na ul Mickiewicza

sklepy zoologiczne ( dluzej otwarte dzis :cool3: )
-na ul Canaletta
-w DK Światowid na sepolnie "ZWIERZ" ( tylko ze tam zostawilam plakati etycje i jak bedzie wlascicielka to sama powiesi...)
- na ul Promień
- na ul Gersona 5
WSZEDZIE Z PETYCJAMI!!!!!

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bunia50']Ja poczytałam i zrozumiałam, że moge sobie sama wydrukować małe ulotki, petycje i zebrać podpisy w pracy. Na Rynku niestety nie mogłam byc. A potem skontaktowac się z Moskvą i jej przekazać. Czy tak mogę?[/quote]

Jasne, że możesz tak zrobić. Wiele osób właśnie w ten sposób zbiera podpisy - wśród rodziny, znajomych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...