Jump to content
Dogomania

Wrocław. Zbieramy formularze - szczegóły strona 6.


Moskva

Recommended Posts

Mam juz sporo osób wiec chyba łatwiej bedzie mi sie z wami wszystkimi porozumieć tu na forum a nie z każdym pisząc na GG.

Na dzien dzisiejszy działania wyglądaja tak:
1. W poniedziałek dostaniemy plakaty, miasto jest juz podzielone miedzy wszystkich wolontariuszy - podział opisze jutro albo w poniedzialek.
2. Nawiązałam kontakt z pewną organizacją prozwierzęcą z Wrocławia - "Bastą", która zgodziła sie nam pomóc. Oni mają troche ludzi i doswiadczenie przy tego typu akcjach. Potrafią organizowac róznego rodzaju hepeningi i ogólnie mają sporo pomysłów. Szczegóły dogadam w poniedziałek.
3. TOZ niestety póki co sie nieodezwał. Maila do nich wysłałam 4 dni temu. W piątek pojachałam do ich siedziby ale chyba sie troche spóźniłam bo o 18.30 pocałowałam klamke.
4. Na targach Zoo-Botanica byłam w piątek. Ewentualne plakatowanie czy zbieranie podpisów trzeba było do nich zgłosić w wyznaczonym przed imprezą terminie.

To narazie tyle. Reszte zostawiam na poniedziałek lub wtorek.
Jeśli ktoś jeszcze ma ochote sie zgłosić to zapraszam na GG: 5466445.
(Prosze mnie nie pytac ile płacimy za zbieranie podpisów i rozwieszanie plakatów - [B]TO JEST WOLONTARIAT !!!:angryy: [/B])

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Moskva']Mam juz sporo osób wiec chyba łatwiej bedzie mi sie z wami wszystkimi porozumieć tu na forum a nie z każdym pisząc na GG.

Na dzien dzisiejszy działania wyglądaja tak:
1. W poniedziałek dostaniemy plakaty, miasto jest juz podzielone miedzy wszystkich wolontariuszy - podział opisze jutro albo w poniedzialek.
2. Nawiązałam kontakt z pewną organizacją prozwierzęcą z Wrocławia - "Bastą", która zgodziła sie nam pomóc. Oni mają troche ludzi i doswiadczenie przy tego typu akcjach. Potrafią organizowac róznego rodzaju hepeningi i ogólnie mają sporo pomysłów. Szczegóły dogadam w poniedziałek.
3. TOZ niestety póki co sie nieodezwał. Maila do nich wysłałam 4 dni temu. W piątek pojachałam do ich siedziby ale chyba sie troche spóźniłam bo o 18.30 pocałowałam klamke.
4. Na targach Zoo-Botanica byłam w piątek. Ewentualne plakatowanie czy zbieranie podpisów trzeba było do nich zgłosić w wyznaczonym przed imprezą terminie.

To narazie tyle. Reszte zostawiam na poniedziałek lub wtorek.
Jeśli ktoś jeszcze ma ochote sie zgłosić to zapraszam na GG: 5466445.
(Prosze mnie nie pytac ile płacimy za zbieranie podpisów i rozwieszanie plakatów - [B]TO JEST WOLONTARIAT !!!:angryy: [/B])[/quote]
Witaj Moskva - na TOZ nie licz, jeśli coś mozna spieprzyć to oni to zrobią! daj im spokój; dzięki za świetną organizację w pon dostaniecie co trzeba pozdrawiam EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']Witaj Moskva - na TOZ nie licz, jeśli coś mozna spieprzyć to oni to zrobią! daj im spokój; dzięki za świetną organizację w pon dostaniecie co trzeba pozdrawiam EMIR[/quote]

Nie była bym taką pesymistką. Dostałam dziś od nich maila - pomogą na ile mogą. :multi:
Pomoże nam też Basta, o której pisałam. Oni działają błyskawicznie - już na wtorek/środe planują rozpoczęcie akcji a nie na sobote jak to było mówione. Chca też oplakatować miasto - cieżko idzie z formalnościami ale oni stwierdzili że i tak to zrobią.
Damy rade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goo-gu']Dobry, ja się chciąłam zapytać, kiedy będa konkretne informację odnośnie jakiegoś wcześniejszego spotkania organizacyjnego, i czy mogą przyjśc osoby nie zgłoszone na forum?[/quote]

To jest uzaleznione od ustaleń z org. Basta i od tego kiedy dostaniemy do ręki plakaty. Basta chce jak najszybciej zacząć akcje - być może już we wtorek czy srode będą zbierali podpisy na wrocławskim rynku. My pewnie plakaty dostaniemy we wtorek więc do konca tygodnia coś napewno zrobimy.
Narazie tyle. O ewentualnym spotkaniu napisze tutaj na forum.
Miasto jest juz wstępnie podzielone.

Jeżeli ktoś z wolontariuszy już coś wywieszał to prosze o informacje gdzie dokładnie(w jakich lecznicach, sklepach, szkołach...) - od razu wyreśle te miejsca, żeby nie chodzić po raz kolejny...
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ja coprawda nie jestem z Wrocłąwia, ale czy da się też tą akcję "przenieść" też na np. bliższą okolicę? Chodzi mi o Świdnicę w któej mieszkam tj. 40 km od Wrocławia. Chciałabym coś pomóc, ale niestety chyba nikogo tutaj ze Świdnicy nie ma..

Link to comment
Share on other sites

halooo
chcialam dodac ze w czwartek mam egzamin wiec do tego czasu raczej nici z mojej pomocy, ale jako ze podobno akcja ma ruszyc w piatek to sie super sklada.
Moskva czy rozpiszesz nam ta liste miejsc do ktorych zaniesiemy plakaty? czy wogole plakaty juz sa u ciebie? acha moze sie tak zdarzyc ze pojade na kilka dni wlasnie do Świdnicy tak wiec moge pomoc[B] hes. [/B]i tam gdzies rozwiesic i plakaty ale na zbieranie podpisow toraczej nie... ale to jeszcze nie jest pewne czy pojade.
jeszcze jedno co z ta zgoda od UM ? i MPK?
a no i ile wogole jest osob do pomocy z wroca?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam,

zaniosłam ulotkę z petycją i listami poparcia do lecznicy ARKA przy ul. Więckowskiego, zbieram też podpisy wśród znajomych psiarzy, sąsiadów i współpracowników. Przykro mi, że nie mogę się bardziej zaangażować, ale praca na cały etat i opieka nad moim psim staruszkiem, pochłania mój czas bez reszty:oops: .

Link to comment
Share on other sites

Własnie ja się chciałam zapytać, czy już teraz mogłabym chodzić np. po mojej szkole i zbierać podpisy, i podpisy sąsiadów i takie tam?

i czy mam wydrukować petycję z tej strony?
[URL]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/petycja-formularz.doc[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hes.']ja coprawda nie jestem z Wrocłąwia, ale czy da się też tą akcję "przenieść" też na np. bliższą okolicę? Chodzi mi o Świdnicę w któej mieszkam tj. 40 km od Wrocławia. Chciałabym coś pomóc, ale niestety chyba nikogo tutaj ze Świdnicy nie ma..[/quote]
Witeaj Świdnico - podaj na priva swoje dane adres nr dow. osob. wyślę Ci upoważnienie do działania w Świdnicy; ile chcesz palkatów a ile ulotek? pozdrawiam EMIR

Link to comment
Share on other sites

Witam. Mam pare newsów dla ludzi z Wrocka.

Prawie napewno "ster" akcji zostanie przekazany organizacji Basta. Dziś miałam z nimi odbyc spotkanie ale, za względu na wypadek losowy, nie dotarłam na nie.

Właśnie dostałam informacje, ze mamy juz plakaty. I teraz robimy tak:
Jeżeli ktoś chce pomóc organizacji Basta w plakatowaniu(oni głównie zajmą sie miastem a trzeba jeszcze zajżeć do lecznic wet.) namierza w swojej okolicy najbliższej 5 gabinetów weterynaryjnych. Dostaniecie plakaty i idziecie do tych lecznic z proźbą o wywieszenie plakatów i pozostawienie petycji(najlepiej w recepcji). Przypominam, ze petycje trzeba, niestety wydrukować na własną reke(formularze też). Kiedy, już zostawicie tam materiały wchodzicie na dogo i wpisujecie gdzie dokładnie byliscie, żeby inne osoby nie chodziły w miejsca gdzie materiały już sa.

Zrobiłam podział miasta tyle, że nie wiem czy był to dobry pomysł bo niekóre lecznice leżą na granicach osiedli i w ten sposób wszyscy wchodzilibyśmy soebie w droge. Jak sie spotkamy to każdy powie, które lecznice ewentualnie sklepy ma w pobliżu i ustalimy plan.

Basta chce jak najszybciej ruszyć z akcją. Mają zamiar już w tym tygodniu zbierać podpisy na rynku. Natomiast dotarła do mnie informacja, ze w petycji są pewne błędy. Nie wiem czy można już ją drukować i podpisywać jeśli ma być zmieniona. Wiec narazie sie z tym wstrzymajcie!

W celu przekazania plakatów proponuje spotkanie. Data jest do ustalenia ale proponuje piątek, powiedzmy 15-16, bo o tej godzinie wszyscy sa po pracy lub szkole. Oczywiscie jest to do uzgodnienia, tyle, ze do piątku jestem zajeta(nauka - wrześniowe poprawki) i cieżko będzie mi sie wyrwać.

Co do zbierania podpisów na wystawie 23-24.09. to obgadam jeszcze ta kwestie z Bastą - czy zrobią to oni czy my.

To narazie tyle. Jak coś to piszcie tu na dogo, bo na gg często mnie nie ma a raz dziennie napewno na dogo wejde i odpowiem.

PS. Jak zmienić tytuł wątku?

Link to comment
Share on other sites

:crazyeye: wygląda na to że Wrocław ruszy ostatni? Czy my jako miasto dostaliśmy tylko plakaty,bez ulotek? Jeżeli tak to jestem w kropce bo jak pisałam nic już nie mogę wydrukować. Jutro skontaktuję się z Bastą i wszystkiego się dowiem.
P.S. Mamy dość duże miasto i powinniśmy zacząć juz dawno-(ale to tylko moje skromne zdanie), pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majawrc']:crazyeye: wygląda na to że Wrocław ruszy ostatni? Czy my jako miasto dostaliśmy tylko plakaty,bez ulotek? Jeżeli tak to jestem w kropce bo jak pisałam nic już nie mogę wydrukować. Jutro skontaktuję się z Bastą i wszystkiego się dowiem.
P.S. Mamy dość duże miasto i powinniśmy zacząć juz dawno-(ale to tylko moje skromne zdanie), pozdrawiam.[/quote]

Nic nie poradze - materiały dopiero dziś przyszły. Ulotki też oczywiście są.
Mamy po 200 plakatów i ulotek.
Z Basta miałam dzis gadac ale sie jeszcze nie pojawili może jeszcze dziś to załatwie, nie dzwoń do nich póki nie ustale z nimi wszystkiego.
Ok, może powinniśmy juz dawno ruszyć ale jest jak jest. Ja, ze względu, na nauke nie daje rady - mam pół sesji do zaliczenia. Dzięki Ulv jakos daje rade, także należą jej sie podziękowania - to ona odebrała plakaty. Chętnie oddałabym posade szefa ale skoro sie zdeklarowałam to przynajmniej spróbuje dać rade.

Link to comment
Share on other sites

Dogadałam sie z Bastą.
W czwartek zaczynają działać. Dostaną połowe plakatów i większą częsc ulotek. Zrobią akcje zbierania podpisów na rynku przez 3 dni.
W czwartek jak tylko dostaną materiały, zorganizują plakatowanie.
Nasze spotkanie z piątku może przeniesć na czwartek, w tym dniu jestem umówiona z nimi i od razu mogłabym wam rozdać materiały.
To zależy od was. Spotkanie umówiłam na czwartek na 17.00 na rynku pod restauracja "Wega". jeśli ktoś chce dostać materiały już w czwartek to niech przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Rozumiem, że mam byc tam z plakatami?? :evil_lol:[/quote]

Jeśli masz w czwartek czas to tak :cool3: Jeśli nie to wpadne do ciebie w ciągu dnia i je wezme.

Basta rusza z akcją już w piątek - beda zbierac podpisy i plakatować. My natomiast w sobote, tak jak oficjalnie startuje akcja. Media są powiadomione, że na rynku około 12.00 będzie można podpisać petycje - jesli ktoś jest chętny do zbierania to niech sobie wydrukuje tekst petycji i formularze i przyjdzie koło 12. na rynek(mozna z psami). Basta dołaczy koło 13 - bedą mieli stoliki z Wegi i plakaty.
Jeśli ktoś nie może dotrzeć na spotkanie w czwartek(przypominam - Rynek wrocławski, pod restauracją Wega, godzina 17.00) to umówimy sie w jakimś miejscu w piątek.
Shangri_la - zostawie ci plakaty tak jak chciałaś.

A teraz z innej beczki - dostałam informacje, ze ktos rozwiesza na mieście plakaty reklamujące naszą akcje ale nie mające adresów do naszych stron ale adres do strony pewnego bloga... Probuje porozmawiać z ta osobą ale ignoruje mnie na GG...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moskva']
Shangri_la - zostawie ci plakaty tak jak chciałaś.

A teraz z innej beczki - dostałam informacje, ze ktos rozwiesza na mieście plakaty reklamujące naszą akcje ale nie mające adresów do naszych stron ale adres do strony pewnego bloga... Probuje porozmawiać z ta osobą ale ignoruje mnie na GG...[/quote]
to jak spotkam taki falszywy plakat to zedre i nalepie swoj wydrukowany :diabloti: ja w piatek jak tylko mi zostawisz plakaty to je odbiore. acha a tak przy okazji lecznic to czy np jak pojde zawiesic plakat w lecznicy to moze od razu zostawic petycje z informacja dolepiona obok plakatu ze mozna skladac podpisy na miejscu i za jakis czas z tej lecznicy czy sklu zoo odebrac? a noz sie ktos podpisze? czy to dobry pomysl? oczywiscie jesli wlasciciele wyraza zgode
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Odpowiadam:

1. Oczywiscie jeśli właściciele sklepu i lecznicy sie zgodzą, można zostawić petycje(najlepiej w jakiejś recepcji, rejestracji itp).
2. Jak dojść do Wegi: wchodzisz na Rynek od strony ulicy Świdnickiej. zatrzymujesz sie przy Feniksie, odwracasz sie plecami do wejścia do niego i patrzysz w strone ratusza. Po prawej stronie zobaczysz ta restauracje.
Uwawiamy sie pod nią a nie w niej. O 17.00 zobaczysz tam taką niezbyt szczupłą brunetke i to będe ja.
3. "Zapisać sie" można. Jeśli możesz przyjdz jutro na spotkanie pod wegą, dostaniesz materiały.

To do jutra.

Link to comment
Share on other sites

Tu jest podział miasta. Nie wszystkie lecznice są uwzględnione wiec jeśli macie informacje o innych lecznicach to także do nich zajżyjcie. Dzielnica Fabryczna jest największa powierzchniowo i znajduje się tam najwięcej punktów. Wpisujcie w postach gdzie się wybieracie z materiałami, żeby nie chodzić dwa razy w jedno miejsce. Śródmieście należy do Sangri_la. Deklarujcie się kto gdzie pójdzie. Wybierajcie lecznice najblizej swojego domu, te odległe oplakatuje się później. Dołącze jeszcze wykaz sklepów zoologicznych ale już nie dzis.
W nawiasach niekiedy podałam osiedle, bo na mapie sie ciężko szuka tych mniejszych uliczek szczególnie.

[SIZE=3][SIZE=2][B]Śródmieście[/B][/SIZE]:[/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. kard. Ledóchowskiego 9, Wrocław - Eveta[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Gersona 9, Wrocław(Biskupin)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Karłowicza 36 , Wrocław(zalesie)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Wróblewskiego 16 , Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Żaka 28, Wrocław(Biskupin)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Śniadeckich 39a , Wrocław[/FONT][/COLOR]

[SIZE=3][SIZE=2][B]Stare miasto[/B][/SIZE]:[/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Na Polance 14c lok. 11, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Chorwacka 45a, Wrocław(Różanka)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Zawalna 13b , Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Wierzbowa 23, Wrocław[/FONT][/COLOR]

[SIZE=3][B][SIZE=2]Fabryczna-Legnicka i południe[/SIZE][/B]: [/SIZE]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Popowicka 48, Wrocław – Black Panther[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Legnicka 58, Wrocław – Doran[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Rogowska 76a, Wrocław(Nowy Dwór)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Zachodnia 20, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Drzewieckiego 22b, Wrocław(Gądów mały)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Bulwar Ikara 31, Wrocław(Gądów mały)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Maślicka 10b , Wrocław(maślice)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Kruszwicka 24 lok. 28 , Wrocław(szczepin)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Estońska 29 , Wrocław(Muchobór Mały)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Średzka 39 , Wrocław(Leśnica)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Pałucka 55 , Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Świnoujska 3 , Wrocław(Kuźniki)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Stobrawska 52 , Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Borowska 180, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Pilczycka 114 , Wrocław(Pilczyce)[/FONT][/COLOR]

[B]Krzyki[/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Krynicka 62, Wrocław(Gaj)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Januszowicka 48, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Podróżnicza 12 , Wrocław(Grabiszyn)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Krzycka 18b , Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Jabłeczna 38, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Pieszycka 14 , Wrocław(Tarnogaj)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Paczkowska 26 , Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Solskiego 24 , Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Abrahama 41, Wrocław(Ołtaszyn)[/FONT][/COLOR]


[B]Psie Pole:[/B]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Bolesława Krzywoustego 325, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Syrokomli 9a, Wrocław(karłowice)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Okulickiego 19a, Wrocław[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Milicka 12 , Wrocław(Poświętne)[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][FONT=Verdana]ul. Bolesława Krzywoustego 293 , Wrocław[/FONT][/COLOR]

Dołączam jeszcze mapke:
[URL]http://www.plan.pl/wroclaw/mapa/index.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę spoko luzik bluzik obskoczyć Stare Miasto bo mam blisko, plus lecznica na Kościuszki 95/105 i na Czystej.
A o reszcie się dowiem jeszcze :)

edit:
ja to sobie wszytsko obcykałam i ja bym mogła skoczyć do mniej więcej 11 lecznic, nie wiem czy podować adresy wszytskich.
Na bank do tych na Starym Mieście i do innych jak mi się uda też bym chciała, ale nie ma ich tutaj w spisie.

Aha i jeszcze chciałam zapytać to co wkońcu trza wydrukować we własnym zakresie, bo jakbym miała drukować to muszę wiedzieć koniecznie ja jutro, bo nie mam drukarki i muszę isć do punktu.

Link to comment
Share on other sites

dobra ja biere srodmiescie? to sa tylko lecznice ?
łaaa tylko to nieszczesne ledóchowskiego... moze ktos tam gdzies blizej mieszka?
na gersona 9 tam podobno cos dla patkow jest ale to jest w BLOKU!!! tam nie ma zadnej poczekalni ( albo tego wogole juz nie ma). proponuje ze zamiast gersona dam na Canaletta do dr Siembiedy ( duzo ludzi ) lub na MIckiewicza do CHIROS lub na Partyzantow do dr Jonkisza??? ( na sepolnie nie ma zadnego miejsca wyznaczonego... ).
a co z przychodnia na Czajkowskiego 73 Hiroaki Kanzawa tam bardzo duzo ludzi uderza z calego miasta
a przychodnia AR ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...