Jump to content
Dogomania

"Psi alert" dla Krakowian ~!


DariannaKrak.

Recommended Posts

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wysłałem kilka, jutro dalszy ciag. Bo sobie pomyślą, że nie mam czego w nocy robić to maile wysyłam :cool3:

Musimy się wziąśćostro do roboty. Wklejam swoje wyjaśnienie odnośnie plakatów z wątku na PWP:
Co do plakatów i formularzy - Wszystko co dostałem od AniB rozdałem osobom na sobotnim spotkaniu - zostało mi kilka formularzy, nic więcej.

Na kraków dostaliśmy 1000 ulotek i 200 plakatów - z czego koło 50 dałem na N. Sącz bo dziewczyna z tamtejszego ToZu dostała info że materiały ma wziąść ode mnie.

Tego samego dnia co dostałem plakaty, widziałem info żę jest ich dużo na składzie - napisałem do EMIR z prośbą o dosyłke. Zapewniła mnie że wysyła na dzień następny 500 plakatów. Póżniej takżę napisałem o ulotki - kazała czekać bo robi dodruk, ale także miały przyjść.

Niestety okazało sie, że plakaty nie zostały wysłane (do dzisiaj czekałem na kuriera). Napisałem więc, żę plakaty nie doszły i już nie dojdą, więc musimy działaćna własną ręke. Gdybym wiedział, że będzie tylko te 200 plakatów, to poczekałbym z ich rozdaniem, ale dużo osób deklarowało rozwieszenie, więc dałem im plakaty z myślą że te 500 spokojnie starczy.

Plakaty poszły narazie tylko na knajpy, kluby i salony kosmetyczne oraz kilka sklepów i lecznic. Ja sam w tej chwili nawet nie mam z czym obskoczyć poblikich lecznic...

Wysyłamy maile do drukarni - może któraś zgodzi się nas zasponsorować, jeśli nie - będziemy musieli liczyć tylko na petycję...

Apeluje do tych którzy mają jeszcze jakieś kolorowe plakaty - zostawcie je na sobotę, żeby było choć kilka - z nimi będziemy się rzucali w oczy!


Przykro mi, że tak wyzło ale w życiu bym się nie spodziewał takiego obrotu spraw

Link to comment
Share on other sites

poczekajmy jeszcze, może warto w mailach dawać żądanie potwierdzenia odbioru? Przynajmniej będziemy wiedzieć, czy czytają i ignorują, czy nie?

Idziemy dziś z Puli do drukarni kolejowej - ja jestem średnia w błaganiu chyba, ale spróbuję.

Może by zacząć do drukarni dzwonić...?

W międzyczasie, spróbujmy może popytać w punktach kserograficznych - tylko trzeba do nich raczej chodzić :( a ja nie mam kiedy w ich godzinach otwarcia? Czy nie skserują w kolorze? Faro obiecała nam pomoc w foliowaniu jakby co, żeby się nie niszczyły tak szybko....

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem dzisiaj z EMIR, która powiedziała, że plakaty zostały wysłane. Natomiast czarok powiedziała że nie ma zanotowanej tej przesyłki. Czekam na dane odnośnie przesyłki, i zadzwonie do kuriera wyjaśnić sprawę. Wszystko sie strasznie pokręciło :shake: Ale jeśli plakaty do nas wysłali, to ja nie odpuszcze i kurier choćby umierał to będzie musiał mi je dostarczyc :mad:

Dobra, wracam do pracy, mam kilkadziesiąt maili do wysłania :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja już podrukowałam listy i tekst petycji (100 szt i 150 szt) - we czwartek najpóźniej dostanie to Anashar. Plakaty i ulotki też postaram sie dodrukować (a raczej dokserowac - nie weim ile zdazę, zakładam 500 szt.) - natomiast na pewno nie bedzie to kolor.
Jeśli ktos potzerebuje cos skopiowac, to ja mogę pomóc - tylko musze to mieć z jednodniowym wyprzedzeniem..

Link to comment
Share on other sites

Co do drukarni - dostałam tylko jedną odpowiedź - niestety odmowną - z uwagi na odmienny profil drukarni (choć potwierdzili potrzebę kampanii społecznej i przeprosili, że nie mogą pomóc). Byliśmy dziś z Puli w Drukarni Kolejowej również - niestety nie było prezesa. Był jakiś miły pan dyrektor, który niestety nie może podejmować takich decyzji. Powiedział, że wydrukował naszego maila i miał zamiar przekazać go prezesowi. Podał nam też numer tel. do prezesa, który ma być jutro - możemy dzwonić i porozmawiać / umówić się na spotkanie. Wygląda na to, że będę utopiona w pracy - więc dzwonić będzie Krzyś.

Puli, Krzyś skontaktuje się z Tobą, gdyby prezes chciał się spotkać.

Myślę, że takie wizyty w drukarniach mają większe szanse powodzenia niż tylko słanie maili.

A pieski Puli znów zrobiły furrorę :)

Link to comment
Share on other sites

Perfi nie martw sie. Nie wszyscy moze uswiadamiają siobie ten problem, bo nie mają z nim czasem zupełnie stycznosci. Ja tez wczesniej myslałam, że są przeciez dla psów bezdomnych schroniska, a tam pracuja ludzie którym dobro zwierzat lezy na sercu, bo są przecież porzucone i skrzywdzone.. Dopiera jak sie w tą tematyke bardziej zagłębiłam, to mi sie oczy zaczęły otwierac..Ze nie jest tak jak być powinno. Ale wielu ludzi o tym po prostu nie wie. I moze z tej nieświadomosci tak reaguja..

A my i tak podpisy zdobedziemy!:lol:

Link to comment
Share on other sites

okleilam na tyle na ile moglam os 2 pułku lotniczego,
baza do podpisywania petycji jest sklep
KARUSEK NA 2 PUŁKU!

paniom bardzo dziekuje , bo bardzo chetnie przystapily do akzji i widzialam juz ze wszyscy z sasiednich sklepow podpisuja petycje, i czytaja ulotki

potzrebne wiecej ulotek i materialow informacyjnych
emir wszystkim wysyla a my na 800 tys miasto dostalismy 150

Link to comment
Share on other sites

Jeśli możecie wyślijcie mi na pw dokładny adres, to zaktualizuje na pierwszej stronie i na ozzy.dog.pl


Co do drukarni - mi narazie nikt nie odpisał ;(

[B]kiwi - [/B]Dzisiaj o 16 mam dostać info o tym czy rzeczywiście plakaty zostały dosłane (te 500 co nam obiecali) Jeśli tak to zadzwonie do kuriera i wyjaśnie sprawę gdzie sąplakaty. A jeśli nie zostały wysłane - no cóż, nie będe komentował...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...