Jump to content
Dogomania

"Psi alert" dla Krakowian ~!


DariannaKrak.

Recommended Posts

[B]Uwaga!
Jutro o 11:45 w Krakowie rozpoczyna się pochód jamników.
Jest to duża szansa na zebranie podpisów pod petycją ale nie ma NIKOGO kto chciałby się zając tą sprawą.
Po rozmowie z Anashar uznałam,ze ten komunikat jest niezbędny!!
Ponieważ mnie jutro nie ma w Krakowie a uważam,ze szkoda marnować szansy to wzywam wszystkich krakowskich Dogomaniaków do czynnego udziału w jutrzejszym festynie i zbieraniu podpisów.
Jutro rano będę dzwonic do radia Kraków aby sprawę ogłoszono na scenie,co zwiększy szanse na zebranie kilku pełnych list.
Co z Wami Krakusy????
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 363
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][B][COLOR=seagreen]Krakowianie i Krakowianki, brać się do roboty ! ! ![/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]MUSIMY W KOŃCU ZACZĄĆ DZIAŁAĆ PORZĄDNIE ! ! ![/COLOR][/B]
[B][COLOR=seagreen]Narazie to tylko garstka ludzi coś robi, a tyle było chętych...[/COLOR][/B][/CENTER]

[CENTER][B][COLOR=#ff0000]-----------------------------------------------------[/COLOR][/B]
[COLOR=red][B]-----------------------------------------------------[/B][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][B]TERMIN SPOTKANIA:[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Sobota (28.10)[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Godz. 14.30[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Rynek Główny, kościół św. Wojciecha[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Ostatni dzień zbierania podpisów,[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#ff0000]Proszę Wszystkich o przybycie ! ! ![/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

[CENTER][COLOR=red][B]------------------------------------------------------[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]------------------------------------------------------[/COLOR][/B][/CENTER]




[FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]Popdisy można składać w następujących punktach:[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]




[COLOR=blue][B]- ul. Brodowicza 13[/B][/COLOR][COLOR=blue] Lecznica Dla Zwierząt[/COLOR]

[LEFT][COLOR=blue][B]- [/B][/COLOR][COLOR=blue][B]Al. Mickiewicza 41[/B] Lecznica i sklep dla zwierząt s. c[/COLOR][/LEFT]

[COLOR=blue]- [/COLOR][COLOR=blue][B]ul.Oboźna 11[/B] Salon Kosmetycznym All 4 Nails (przecznica z Wrocławskiej, okolice N.Kleparza)[/COLOR]

[COLOR=blue]- [B]oś.Szklane Domy[/B] sklep zoologiczny(kiermasz)(szkoła podstawowa)[/COLOR]

[COLOR=blue][B]- oś.Urocze 15[/B] Przedszkole Samorządowe nr.100[/COLOR]

[COLOR=blue][B]- ul.Mazowiecka 131[/B] filia Oriflame(duży budynek z przeszklonymi szybami-po wejściu do środka udajcie się do osoby sprzedającej i poproscie o petycję do podpisania)[/COLOR]

[COLOR=blue][B]- oś.Zgody[/B] sklep zoologiczny (barak obok terenowego biura energetycznego-tam,gdzie płaci się rachunki za prąd)[/COLOR]

[COLOR=blue][B]- ul. Sanocka 3[/B] KrakVet[/COLOR]



[SIZE=4][COLOR=blue][B]Okolice Rynku:[/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=blue][B]- ul. Szewska "KEBAB"[/B] ( zaraz na początku od strony karmelickiej, po lewej stronie) [/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Plac Dominikański 5[/B] "Demmers Teakouse"[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Dominikańska 3[/B] "Studio Fluorystyczne"[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Dominikańska[/B] "Salon Muzyczny Riff"[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=blue][B]- Floriańska 11[/B] Internet "u Majki"[/COLOR]

[COLOR=blue][B]- Floriańska 6[/B] Fryzjer "Laura" oraz sklep spożywczy obok[/COLOR]

[COLOR=blue][B]- Floriańska 18[/B] Internet "Klub Gonnet"[/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Grodzka 32[/B] "Moran" (obuwniczy)[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Grodzka 33[/B] "Optyk roigt"[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=blue][B]- Rynek Główny[/B] "Delikatesy"[/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Sienna[/B] "Świat Książki"[/COLOR][/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Sienna 3[/B] "Towary Indyjskie"[/COLOR]

[COLOR=blue][COLOR=blue][B]- Sienna[/B] "Optyk Contempo[/COLOR]"[/COLOR]

[COLOR=blue][B]- Sienna[/B] "Galeria Bukowski"[/COLOR]

[/COLOR]

[SIZE=4][COLOR=#0000ff][B]Akademia Górniczo Hutnicza AGH[/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=blue][B]Akademiki:[/B][/COLOR]
[COLOR=blue]ds16, [/COLOR][COLOR=blue]Filutek,[/COLOR][COLOR=blue] Strumyk, Bratek, Hajduczek, Zaścianek, Promyk, Piast[/COLOR]

[B]Jeśli ktoś zostawi formularze jeszcze w jakimś innym punkcie prosze o informacje na prv, to tu dodam (żeby nie robić zamieszania na wątku)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie krzycze ;), a żeby iść do UM musiałem najpierw poczekać na potwierdzenie od EMIR. A potwierdzenie i plakaty doszły dopiero dzisiaj. Do UM ide w czwartek, ale działać już można. Ja już obszedłem dzisiaj kilka sklepów, i lecznic więc prosze na mnie nie naskakiwać ;)

A jeśli chodzi o marsz jamników, to starałem sie załatwić pozwolenie na akcje u organizatorów, ale niestety żadnego z nich nie złapałem.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B]HALO KRAKÓW[/B][/SIZE] - proszę o podanie adresu miejsca, gdzie ludzie mogą przychodzicw ciągu dnia i składać podpisy pod petycją; jest taka potrzeba zgłaśzaja sieludzie z Krakowa i nie wiedzą gdzie maja iść; może załatwicie w Krak. TOZ- ie przy Floriańskiej, że bę dzie tam ktos z listą, petycja i ulotkami; tam trzeba wywieić nasze plakaty; czekam na te info żeby ja przekazać chętnym osobom z Krakowa;
zakasujcie rękawy i do roboty pozdawiam EMIR

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red]Termin spotkania 16.IX.06 (Sobota)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

[CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red][B]Godz.[/B] [SIZE=5][B]12.00[/B][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]


[CENTER][B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=red]Miejsce przełożone ! ! ![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=5][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Times New Roman][SIZE=4][COLOR=red]RYNEK GŁÓWNY (Przy Skarbonce)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

no to moze sie tylko na rynku zdarzyc bo wszedzie indziej mozna sie grupowac w takim razie - ja sie grupowalam cale zycie i nikt mi nic nie mowil
ciagle pouszlama sie po meiscie grupami, stalam grupami w roznych miejscach i rozmawialam
jeszcze mi nikt nie zabronil
czy mamy sie spotkac i porozmawiac czy macie zamiar protestowac, cos oglaszac, od razu zbierac podpisy ?
bo ja myslalam ze to jest spotkanie orgamizacyjne, kiedy anashnar nam da plakaty co tam ma i ustalimy sposob dzialania
tak przynajmniej wygladaja spotkania organizacyjne ktore ja nazywam spotkaniami organizacyjnymi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...