Jump to content
Dogomania

Figa-mały, skrajnie zaniedbany -już w ds:)


Zofija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rewelacja']ale pozostaje pod finansowa opieka Fundacji czy jak to z nią jest?[/QUOTE]
Nie obciąża konta fundacji swoim pobytem u mnie jeśli o to chodzi

Figa niezmiennie ma się dobrze tylko zrobiła się strasznie upierdliwa :P no ale... do wszystkiego da się przyzwyczaić.

Link to comment
Share on other sites

Chyba tak ;) Rano kiedy wychodzę z sypialni (zwierzęta już tam nie mają prawa wstępu bo się zachować nie umieją ;P) co oznacza porę karmienia Figa skacze i biega jak źrebie wypuszczone na pastwisko ;) w tym momencie chyba mało kto by powiedział, że jest staruszką, jest pełna energii, na spacerach dziarsko przebiera tymi swoimi łapkami, innymi psami się nie interesuje raczej chyba, że z daleka bo jak przechodzimy obok jakiegoś na spacerze to się woli trzymać blisko nogi nie zwracając uwagi na nic innego jak poruszanie się do przodu ;) Dzisiaj chyba się przejdziemy do pani fryzjerki bo nie mam zbyt dużo czasu żeby ją codziennie czesać czego niestety by wymagała bo inaczej szybko plącze się jej sierść.
Zupełnie inny pies niż na początku :)

Link to comment
Share on other sites

Co slychać u slicznej kudlaczki ? :p Sunia wyglada na najwyzej kilkuletnią sunieczkę ..:) Bardzo odmlodizla ja ta fryzurka nowa ...:)
[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7831/zdjcie0479.jpg[/IMG]

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/653/7482b6cfadd855efmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Figunia została adoptowana przez Panią Halinę z Chybia. Była wizyta pa. Pani ma domek z ogródkiem i oprócz Figi 3 pieski i koty. Wszystkie zadbane i wesołe. Pani bierze tez Fionkę. Wizyta poadopcyjna- zrobię ją ja osobiście i wrzucę fotki. Tylko proszę o cierpliwość:)
Wieści póki co- pierwsze 3 dni ciężkie. Figa tęsniłą za Herspri, nie chciała jeść , załatwiać się nic. Po 3 dniach powoli zaczeła "ożywać", a teraz już jest super. Chodzi macha ogonkiem , jest wesoła i szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Uffff:) Dzięki za wieści. I błagamy o fotki i nowe wieści czy aby wszystko na bank jest ok:)[/QUOTE]

tak jak pisałąm była wizyta przedadopcyjna- Pani ma 3 psy i koty. Wszystkie zadbane, wesołe, domowe. ALE OCZYWIŚCIE POJADĘ I ZROBIĘ ZDJĘCIA, ALE DAJCIE MI CZAS BO TYM TYGODNIU MAM KILKA SPRAW, KTÓRE SĄ MEGA WAŻNE. Ale na 1000%zajadę tam jedzie też moja ulubienica-Fioncia, a Herspri też czeka na wieści:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']tak jak pisałąm była wizyta przedadopcyjna- Pani ma 3 psy i koty. Wszystkie zadbane, wesołe, domowe. ALE OCZYWIŚCIE POJADĘ I ZROBIĘ ZDJĘCIA, ALE DAJCIE MI CZAS BO TYM TYGODNIU MAM KILKA SPRAW, KTÓRE SĄ MEGA WAŻNE. Ale na 1000%zajadę tam jedzie też moja ulubienica-Fioncia, a Herspri też czeka na wieści:)[/QUOTE]
Zofijo kochana, oczywiście zero pośpiechu:) Ogromnie sie ciesze, że ta bidulka po przejściach najpierw raj u Herspri miała, a teraz domek swój kochany, huuuura:)

Link to comment
Share on other sites

Marycha- dom z ogródkiem. Pani zwariowana na punkcie psów. Jadę tam w tym tygodniu. Wyadoptowałam tam moją Fioncie i codziennie mam mmsy ze zdjęciami: Fiona na kanapie, na kolanach. A kto na Fionę naskoczył z zębami z całej gromady na powitanie ( z Fioną jest 5 piesów)?????/ No kto??????/ Najstarsza, najmniejsza, bezzębna FIGA-FIGUSIŃSKA!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Z rana przy niedzieli :-)

Jest SUPER! Zuzia bis je, spi w łóżeczku, usuwa sie innym psom totez nie tworzy konfliktów czego nie mozna powiedziec o Figusi, która zębami (sztuk jedna!) wygryza sobie miejsce we wspólnocie, bo nie chce przepuścic przy drzwiach Tosię, która dotychczas była pierwsza i nie pozwala nikomu zaglądac do swojego jedzenia, ale z zawziętościa "przeszukuje" miseczki innych.

Zuzia bis ma tendencje do głupawego latania po ogrodzie, ale niech sobie lata i tak na zawołanie wraca.

Ma kilka nawyków "starej" Zuzi, czego nie robia inne moje psy:
- śpi zwinięta w kłebek z nosem przy odbycie, tak jak moja stara Zuzia
- "przygrzebuje" nosem jedzenie, którego nie chce
- cały czas siedzi przy mnie na fotelu w dokładnie tej samej pozycji, do której sama sie ustawia

Dbam o to, zeby nie wyleciała na zewnątrz ogrodzenia, ale doczekam sie chwili, gdy wszyscy będziemy chodzic po sąsiedniej działeczce (siostry) co uwielbiaja moje psy, bo mają nowe zapachy i kumpla z sąsiectwa Waldka.

Pozdrawiamy :-)

Link to comment
Share on other sites

Figa sobie Etnę też ustawiała tylko, że moja Etna miała jeszcze przewagę gabarytową ;) Ładnie rządzi, ładnie. Co prawda wiedziałam, że porządzić to ona sobie lubi ale nie wiedziałam, że aż tak bo na przykład na spacerze inne psy mijała bez zainteresowania albo wręcz szerokim łukiem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...