Jump to content
Dogomania

Figa-mały, skrajnie zaniedbany -już w ds:)


Zofija

Recommended Posts

ah Figa nie lubi zdjęć, ale udało mi się zrobić jedno jakieś takie 'w miarę' które nadaje się do pokazania ^^
[img]http://img803.imageshack.us/img803/6627/zdjcie0930l.jpg[/img]
No i ten... proszę trzymać kciuki bo ktoś się Figą zainteresował, może coś z tego będzie :) Póki co szczegółów nie zdradzę ^^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9307/dsc01939aq.jpg[/IMG]
[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4114/dsc01950ca.jpg[/IMG]
[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/4839/dsc01953ms.jpg[/IMG]
[IMG]http://img593.imageshack.us/img593/6071/dsc01948t.jpg[/IMG]
Z dzisiejszego spaceru :)

Link to comment
Share on other sites

Co do wieku to trudno powiedzieć, na pewno nie jest młodym pieskiem. Lat może mieć 10 ? 11? może więcej może trochę mniej, nie da się ukryć że jej wcześniejsze życie nie było specjalnie kolorowe więc jest 'zniszczona', jak wiadomo ząb został jej tylko jeden ale duchem nie jest staruszką.
Co do wagi to też nie wiem ale gdzieś z 5kg raczej nie więcej, jest wielkości dużego kota ;) tylko jest oczywiście mocniej zbudowana :D Z kotami się dogaduje z psami też, mieszka z trzema kotami i dużym psem więc musiała się dostosować, chociaż czasami zdarzają się sprzeczki bo generalnie jest o mnie strasznie zazdrosna ;)
Było u mnie dość energiczne dziecko i spokojnie znosiła głaskanie, do obcych ludzi jest w porządku ale nie podchodzi do nowych osób z entuzjazmem

Coś o charakterze... jeśli kogoś zna i lubi jest strasznym pieszczochem i szuka kontaktu, jeśli kogoś nie zna to generalnie olewa. Straszny z niej żebrak a kiedy czegoś chce zazwyczaj domaga się tego szczekaniem albo 'jęczeniem'. Ogółem nie jest problemowym zwierzakiem, nie wiem co by jeszcze o niej napisać. Psina jak psina, poczciwa ale ma też swój charakter i swoje zachcianki ;) no i moja sunia jest generalnie uległa co Figa wyczuła bardzo szybko i bez skrupułów wykorzystuje tę wiedzę kiedy jej pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Figuniu twój przyjaciel dawniejszej Waszej wspólnej niedoli opuści nareszcie schronisko w Cieszynie i będzie w Hoteliku już od połowy września . Do Kajtunia uśmiechnął się los .Zyczę Tobie Figuniu i Kajtusiowi wspaniałej przyszłości w swoich nowych stałych domkach.Obyście nie doznali więcej żadnej krzywdy z rąk oprawców.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']Co do wieku to trudno powiedzieć, na pewno nie jest młodym pieskiem. Lat może mieć 10 ? 11? może więcej może trochę mniej, nie da się ukryć że jej wcześniejsze życie nie było specjalnie kolorowe więc jest 'zniszczona', jak wiadomo ząb został jej tylko jeden ale duchem nie jest staruszką.
Co do wagi to też nie wiem ale gdzieś z 5kg raczej nie więcej, jest wielkości dużego kota ;) tylko jest oczywiście mocniej zbudowana :D Z kotami się dogaduje z psami też, mieszka z trzema kotami i dużym psem więc musiała się dostosować, chociaż czasami zdarzają się sprzeczki bo generalnie jest o mnie strasznie zazdrosna ;)
Było u mnie dość energiczne dziecko i spokojnie znosiła głaskanie, do obcych ludzi jest w porządku ale nie podchodzi do nowych osób z entuzjazmem

Coś o charakterze... jeśli kogoś zna i lubi jest strasznym pieszczochem i szuka kontaktu, jeśli kogoś nie zna to generalnie olewa. Straszny z niej żebrak a kiedy czegoś chce zazwyczaj domaga się tego szczekaniem albo 'jęczeniem'. Ogółem nie jest problemowym zwierzakiem, nie wiem co by jeszcze o niej napisać. Psina jak psina, poczciwa ale ma też swój charakter i swoje zachcianki ;) no i moja sunia jest generalnie uległa co Figa wyczuła bardzo szybko i bez skrupułów wykorzystuje tę wiedzę kiedy jej pasuje.[/QUOTE]

ta małą sierotka zdominowała Etnę???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']ta małą sierotka zdominowała Etnę???[/QUOTE]

Wbrew pozorom Etne bardzo łatwo zdominować, a Figa to już nie jest taka sierotka :D Znaczy przy gościach się zachowuje jak sierotka ale jak jest 'wśród swoich' to potrafi dać do wiwatu ;) Strasznie zazdrosna cholera z niej już nawet mój chłopak nie może mnie przytulić spokojnie bo Figa zaczyna szczekać. Trudno coś z tym zrobić ale na szczęście mimo wszystko mojego faceta się słucha, nie ma w niej agresji w całej tej jej zazdrości.
Póki co nie zanosi się na żadną adopcję Figi i może to i lepiej, nie wiem jak by zniosła przeprowadzkę do nowego miejsca i nowych ludzi, tak oficjalnie nie mogę jej adoptować (jeszcze) może kiedyś przekonam mojego partnera, że niema sensu szukać Fidze nowego domu i zostanie już tak 'legalnie' u mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']Póki co nie zanosi się na żadną adopcję Figi i może to i lepiej, nie wiem jak by zniosła przeprowadzkę do nowego miejsca i nowych ludzi, tak oficjalnie nie mogę jej adoptować (jeszcze) może kiedyś przekonam mojego partnera, że niema sensu szukać Fidze nowego domu i zostanie już tak 'legalnie' u mnie.[/QUOTE]

Trzymam kciuki za siłę perswazji ;-)...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Rewelacja']W jakim ona jest wieku? Czy jest do adopcji? Dlaczego to tak dlugo trwa? watek zalozony zostal w marcu...?[/QUOTE]
Figa jest do adopcji. Ma około 8 lat. . NIE WIEM DLACZEGO TO TAK DŁUGO TRWA. Tak czasami jest. Póki co Figa ma świetną opiekę i nic się jej nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...