Jump to content
Dogomania

Dumka odeszła 13.01.2012r. Czekał na nią DS. Śmierć była pierwsza[']['][']


martka1982

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']To ile jeszcze brakuje?[/QUOTE]

na Dumkę 140zł a na Maczkę 25zł razem 165zł
rozesłałam dziś mnóstwo pw mam nadzieję,że ktoś odpowie na apel bo ja już nie wiem co mogę więcej zrobić:(

ten bazarek był również dla Dumki no ale skoro jechała do ds, to zmieniono ją na innego psiaka
nie mniej jednak zapraszam serdecznie:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210626-Liza-Malwinka-i-Grom-potrzebuj%C4%85-perfumy-ksi%C4%85%C5%BCki-koszulki-portfel*do-17.07.g.22[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='martka1982']na Dumkę 140zł a na Maczkę 25zł razem 165zł
rozesłałam dziś mnóstwo pw mam nadzieję,że ktoś odpowie na apel bo ja już nie wiem co mogę więcej zrobić:(


I dobrze zrobilas Martka:) Dokladam na psiaki reszte;) najwyzej nastepna na dt bede ja;) Nie ma mnie jeszcze w kraju. Wracam 15 i 16 wysle pieniadze tylko prosze o przypomnienie kwoty. Chciaz tyle mogę zrobić:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajka_72'][quote name='martka1982']na Dumkę 140zł a na Maczkę 25zł razem 165zł
rozesłałam dziś mnóstwo pw mam nadzieję,że ktoś odpowie na apel bo ja już nie wiem co mogę więcej zrobić:(


I dobrze zrobilas Martka:) Dokladam na psiaki reszte;) najwyzej nastepna na dt bede ja;) Nie ma mnie jeszcze w kraju. Wracam 15 i 16 wysle pieniadze tylko prosze o przypomnienie kwoty. Chciaz tyle mogę zrobić:)[/QUOTE]
ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh!!!!!!:-)))))))))))))))))))))))))))
czy uwierzycie?????:-)))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny! zaraz zaktualizuję pierwszy post, bo jeszcze udało mi się dobrą dusze z Konina namówić na 3 dyszki dla Dumki
u Maczki brakuje 15zł, czy Dumka ją dogoni? brakuje jej 100zł i adios! w drogę!

pisałam do admina z pytaniem czy mogę rozliczać je dwie razem, na razie nie mam odpowiedzi, więc przenoszę cześć kwoty do Maczki, zgodnie z wpłatami, które wpłynęły do tej pory

edit:
dowiedziałam się przed chwilą,że niedługo z naszego schronu jedzie psiak do ds do rudy śląskiej, jeśli do tej pory udałoby się uzbierać komplet deklaracji panny pojechałyby z nim, byłoby taniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annavera']A wpłata na pay pala od Pani z FB doszła ? Powinna dzis być już. To jest też deklaracja stała[/QUOTE]

sprawdzam codziennie, nie ma jeszcze. jak tylko dotrze, to od razu dam znać

do grona deklarujących dołączają asencja 10zł
MikaGdańsk 10zł
oraz asiapyziak 50zł

a zatem brakuje 30zł!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='savahna']To chyba nie jest źle.....:roll:[/QUOTE]

jeszcze wczoraj brakowało 100zł a dziś dzięki deklaracjom po Misi mamy w zasadzie chyba nadwyżkę:
basiek8 20zł
savahna 5zł
si_bcw 5zł
razem: brakujące 30zł

a potem jeszcze annavera napisala,że dorzuci 15zł z Misi. to co robimy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...