Jump to content
Dogomania

Klub Obedience w Gdańsku


zachraniarka

Recommended Posts

Davie - a widzisz .. umiem przygotowac psa dobrze, oczywiscie pewne elementy są dla mnie trudne ale tak jakos po roku juz jest git :cool3: szkoda tylko, ze wtedy cos innego sie psuje :evil_lol::roll:

Pies a raczej Suczka z Kamy ostatnio zajeła w Żyrardowie 2 miejsce :
IPO III -ARA v Fuchsgraben ON a-78, b-95, c-87 = 260pkt,ocena db. przew.Magdalena Królikowska

A tutaj w Gdansku pierwsze w IPO III :
Magdalena Królikowska z Ara vom Fuchsgraben ON 76/90/82 = 248

Inne psy tez gdzies widziałam ale moją uwage przyciągneła głownie ta sunia.
Dla potwierdzenia [url]http://www.tresurapsow.pl/index2.php[/url]
na stronce mozan znalesc filmiki z Arą i nie tylko ;)
Pani Diug ma psiaka wyszkolonego w Kamie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Davie - a widzisz .. umiem przygotowac psa dobrze, oczywiscie pewne elementy są dla mnie trudne ale tak jakos po roku juz jest git :cool3: szkoda tylko, ze wtedy cos innego sie psuje :evil_lol::roll:
[/quote]

a Twoim zdaniem dobrze to znaczy jak? tak, zeby zaliczyc zawody na ocene dostateczna? jesli tak to moze rzeczywiscie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Pani Diug ma psiaka wyszkolonego w Kamie :p[/QUOTE]

Wyszkolonego?
Ja tego psa widzę regularnie jak pracuje u nas na placu, widziałam w jakim stanie był jak do nas przyszedł.
Ara też już dawno zmieniła plac.

Ja w tym miejscu nie oceniam szkolenia Kamy- bo go nie znam.
Natomiast zaciekawiło mnie to stwierdzenie, że wiele psów wygrywa zawody, bo ja cały czas myślę i naprawdę ciężko mi znaleźć takiego który startuje w barwach tego klubu.

Link to comment
Share on other sites

Wix - wcale nie miałam na mysli 'wyszkoelnia' psa na ocene dostateczną, skad pomysł, ze moja wiedza jest az tak malutka ? Nie znasz mnie, mojego psa i nie wiesz jaka wiedze posiadam. :roll:

Od wielu osob poznałam bardzo dobre opinie dotyczace Kamy, jest zdecydowanie lepsza niz Hauward, a do Pana Turleja jezdzic mi sie nie chce.
Na temat kazdej szkoły znajdą sie złe opinie, jednak są tez te dobre.
A tak po za tym to, ze Ara zdała dobrze chociaz egzamin PT juz swiadczy o Kamie jak najlepiej.
Możecie mi powiedziec co dla Was jest w niej złego? chetnie sie dowiem, moze jeszcze zmienie plany co do szkolenia.

Nie nie startowałam nigdzie JESZCZE. Tak jak powiedziałam moj debiut to Sopot. Mysle, ze udowodnie wielu osob co potrafie, wielu osob z tego watku ktore tak usilnie w wielu tematach i na wielu forach usiłują pokazać, ze są ponad mną, staraja sie mnie wysmiac.
Myslałam, ze sportowcy trzymaja sie razem, ze sie wspieraja.
Szkoda, ze tylko jak narazie spotkałam takie dwie osoby - Dorota Stawicka i Sławek Kawka.
Prace z moimi psami, ze stara Axą ( 4 lata) suką z agresją lekową i jeszcze rok temu znikającym popędem łupu oraz ze szczeniakiem bede umieszczac w internecie. Chetnie przyjme krytyke. Jednak nie rozumiem jak ktos moze mnie oceniac, wysmiewac nie majac pojecia jak ciezko pracuje z moją suką, jak wiele sie nauczyłam chociazby w przeciągu roku.
Dowodem na to jest dla mnie zachowanie mojej suki ktorej agresja sie zmniejsza, mamy kontakt w równaniu i aport nie sprawia juz nam problemu .. to sa moje sukcesy dla was małe i smieszne dla mnie ogromne i wazne gdyz sama do tego doszłam, sama nauczyłam sie 'czytac' psa, wiele osob chwali mnie i ciagle powtaza, ze mam talent gdzy udało mi sie Axe wyprowadzic z okropnego stanu .. ja powtazam, ze to ciezka praca i wiara w Nas.
Wiera, ze pomimo drwin i smiechow uda nam sie i rzeczywiscie tak jest.

Tyle ode mnie. Nie mam zamiaru sie wiecej tu wypowiadac bo jak zwykle bede wysmiana. A startowanie reprezentując samą siebie to najlepsze wyjscie. Zdala od zawodników ktorzy zamiast sobie pomagac wytykają palcami ..

Link to comment
Share on other sites

[B]Axusia[/B],
nie wytykam, ani nie wyśmiewam Twojej pracy z psami! Ale nic na to nie poradzę, że twierdzenie typu "jestem świetna i mam super zrobionego psa", zwłaszcza, kiedy się jeszcze nigdzie nie pokazywała, śmieszy mnie i tyle. (Być może było to Twoje niefortunne sformułowanie, chociaż, sądząc po ostatnim poście, to nie bardzo...) Według mnie takie myślenie często okazuje się zgubne i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[B]Axusia[/B], nie bierz tak wszystkiego do siebie ;). Wiele osób samodzielnie przygotowuje się z psem do zawodów, chociaż niektóre elementy szkolenia trudno jest przeprowadzić samemu. Choćby pozostawanie w grupie :diabloti: czy patyczki.

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam, że o Karin Ahrens mam bardzo dobre zdanie - przynajmniej z tego, co kilka lat temu widywało się na zawodach.
Pamiętam takiego beaucerona, Granda, w Chojnicach na MPPT.
Mniodzio.
Mnio-dzio.
:lol:

P.S. Ludzieńki, nie denerwujmy się i nie szukajmy we wszystkim brzydkich podtekstów. Luzu, luzu więcej - i będziemy mieli zdrowsze żołądki chociażby.
:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...