Jump to content
Dogomania

Szamanek-za cale dobro swiata cioteczkom dziękuje.MAM DOMEK


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='fiorsteinbock']Gosiu, dostałam maila, że zamowienie zostało wysłane, na dniach pewnie dotrze do Was.
No troszke zachodu z tym zamówieniem, tzn. chcą dokladne dane przed sprzedażą leku. Mam nadzieję, że przy kolejnym zamówieniu już nie bedą tego wymagac?
Wpłyneło:
40zł od Myszki i 40zł od Giselli. Jak wpłynie 180zł, wyśle kolejne zamówienie na leki.

Dziękuję Wam Cioteczki za wsparcie Szamanka!!!

[SIZE=3][B]Rozliczenie wpłat na wsparcie leczenia Szamanka:
strona 1, post 21[/B][/SIZE][/QUOTE]

juz przelalam pieniazki od Tereski-100zl

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, wpłynęło 100zł od p. Teresy - dziękujemy serdecznie!
Mamy 180zł, zaraz wejdę na stronkę i zamówie kolejną dawkę leku. Będziemy mieli zapas.

Edit: qrcze, sprzedaż czasowo wstrzymana. Być może nie mają na stanie leku. Co robimy, Cioteczki? U weta kosztuje opakowanie 42zł, w sumie w sklepie internetowym koszt z przesyłką wynosi ok. 39-40zł. Różnica niewielka, więc pomyślałam, żeby ostatecznie zakupić u weta.
Jakie jest wasze zdanei?

Edited by fiorsteinbock
Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczki, wpłynęło 100zł od p. Teresy - dziękujemy serdecznie!
Mamy 180zł, zaraz wejdę na stronkę i zamówie kolejną dawkę leku. Będziemy mieli zapas.

Edit: qrcze, sprzedaż czasowo wstrzymana. Być może nie mają na stanie leku. Co robimy, Cioteczki? U weta kosztuje opakowanie 42zł, w sumie w sklepie internetowym koszt z przesyłką wynosi ok. 39-40zł. Różnica niewielka, więc pomyślałam, żeby ostatecznie zakupić u weta.
Jakie jest wasze zdanei?[/QUOTE]

zapytam ,,mojego,,weta czy ma i po ile
...poczekaj Edytko

Link to comment
Share on other sites

Kochane, wieści od Szamanka są następujące, otóż - chłopak bardzo dobrze zareagował na leczenie i obecnie biega i skacze, jest wesołym, szczęśliwym staruszkiem :)
W poniedziałek idzie na kolejną, kontrolną wizytę. Dawkowanie leku carprodyl zostało zmniejszone do 1 tabl. dziennie i być może wet jeszcze zmniejszy. Dawka końska 1,5 tabl to była dawka uderzeniowa.
Zaczekajmy do poniedziałku, do wizyty. Wówczas zdecydujemy ile kupić opakowań, a moze z tych pieniedzy jeszcze dokupić osłonowe na wątrobę?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']To świetne wiadomości :):)
Gównie to że dobrze reaguje na leki, a do tego jeszcze finansowo łatwiej do ogarnięcia:multi::multi:[/QUOTE]

musimy o nim pamietac
Dziewczyny kochane bardzo Wam dziękuje za pomoc i wsparcie...bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie tylko kwestia dożywotniego brania tych leków. Rozmawiałam z wetem z Bielawy i jest zaskoczony, sugerował abym się dokładnie dowiedziała czy rzeczywiście wet Szamanka nakreslił taką perspektywę. Długotrwałe przyjmowanie leków może doprowadzić do owrzodzenia zołądka. Poproszę Zuzię aby dokładnie wypytała domek Szamanka co do leku na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']wypytam jutro Emiś bo ona jest mądra w tych tematach to Ci napiszę
o ten CARPRODYL chodzi prawda?[/QUOTE]

Tak, Elu o Carprodyl. Zapytaj, im więcej wiemy tym będziemy madrzejsze na przyszłość. Mojej Nuce zaczynają siadać stawy, na razie dostanie steryd ale w przyszłości możemy podać carprodyl i już mi wet wyjaśnił, że nie można łączyć sterydu z carprodylem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Zastanawia mnie tylko kwestia dożywotniego brania tych leków. Rozmawiałam z wetem z Bielawy i jest zaskoczony, sugerował abym się dokładnie dowiedziała czy rzeczywiście wet Szamanka nakreslił taką perspektywę. Długotrwałe przyjmowanie leków może doprowadzić do owrzodzenia zołądka. Poproszę Zuzię aby dokładnie wypytała domek Szamanka co do leku na przyszłość.[/QUOTE]

Niestety, tak powiedzial lekarz badajacy Szamanka.
A mnie to powtorzyl Szamanka pan.

Rozmawialam ze swoja pania doktor rowniez na temat tego leku, a takze innych zaleconych.
O Carprodylu powiedziala nie mniej nie wiecej, jak to, ze to lek przeciwzapalny i przeciwbolowy, a wszystkie leki przeciwzapalne moga w dluzszym stosowaniu powodowac wrzodzenie jelit i zoladka.
Powiedziala rowniez, ze sklad Carprodylu jest dokladnie taki sam, jak OPOKANU ( Opokan kosztuje 8 zl 10 tabl. ).

Zaleca rowniez robienie przerwy w podawaniu Carprodylu ( i Opokanu, gdyby go bral, rowniez ).
Trzeba w tym czasie obserwowac i kiedy problemy z chodzeniem powracaja, wznowic podawanie.

Natomiast Fosforan Wapnia, ktory rowniez Szaman ma zalecony, mowila, ze ona by go nie zalecila .... wapn nie do konca jest przez organizm przyswajany i czesto potrafi sie odkladac w watrobie czy nerkach. A to nie jest korzystne dla organizmu starego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuziaM']Tak, zarowno Carprodylu, jak i Opokanu ( jesli bedzie go bral w zastepstwie Carprodylu ).
Zapomnialam napisac, ze Szamanek od kilku dni dostaje Ranigast ( oslonowo, przeciwwrzodowo ).[/QUOTE]

to dobrze
Ranigast jest ok.
Zuziu
jaka karme je nasz facet?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']to dobrze
Ranigast jest ok.
Zuziu
jaka karme je nasz facet?[/QUOTE]


Dostaje makaron z gotowanymi porcjami rosolowymi albo szyjami.
Oczywiscie pani Marysia od dawna sciaga najpierw ttuszcz z rosolu zanim zaleje nim jedzonko.
Sucha karme tez zjada, ale mniej chetnie.
Ostatnio mial chyba Frieskis. Ale nie jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...