Jump to content
Dogomania

Szamanek-za cale dobro swiata cioteczkom dziękuje.MAM DOMEK


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 504
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej !
Przepraszam, ze tak rzadko zagladam, ale przy 26 psiakach, ktore mam w tej chwili, to naprawde nie jest proste, aby wygospodarowac choc chwilke ....

Ale mamy juz pierwsze zdjecie, naprawde szczesliwego, Szamanka.
Na poczatku niuniek nie chcial wracac nam ze spacerow ... ociagal sie i zapieral.
Ale juz po dwoch dniach madry chlopczyk zrozumial, ze to bedzie mial juz na stale, wiec teraz juz jest super.
Na kazdym spacerze oczywiscie domaga sie pieszczot ... straszny pieszczoch z niego ....

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7fb3599d33a4eb4.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/564/d7fb3599d33a4eb4gen.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Stary i niepotrzebny...tak często to ostatnio słyszałem. Wyrzucili jak śmiecia po 10 latach. Straciłem wiejską budę i skromną miskę jaką miałem. Dlaczego? Nie umiem pojąć. Jestem przecież tym samym pięknym psem, cóż, tylko trochę starszym. Może nie umiałem szczekać tak głośno jak kiedyś i zaczęto mnie lekceważyć jako stróża? Przecież się starałem jak mogłem. Stary pies, nikomu niepotrzebny!. Potem była straszna bezdomność a potem schronisko, bardzo cierpiałem. Potem było jeszcze gorzej bo zostałem pogryziony i staciłem resztkę wiary. Gasłem. Ale potem stał się cud bo przedobre serca z internetu mi pomogły i trafiłem do hoteliku u przedobrej Pani. Odzyskałem zdrowie i wiarę i godność. Bo przecież jestem wspaniałym Panem Psem. Teraz czekam na DOM. Zastanów się jeśli to czytasz. Czy starość musi być właśnie taka? Przecież czeka wszystkich. Proszę, pochyl się nade mną, przytul. W moich oczach wtedy zagości i młodość i radość bo ja tak bardzo czekam na Swojego Człowieka. Będę wierny, łagodny, cierpliwy. Będę przyjacielem. Podaruję Ci przyjaźń i czas jaki mi pozostał, wcale nie musi być go mało. Nie chcę wiele, a odwdzięczę się całym sobą. Jestem bezproblemowy, zgadzam się z innymi zwierzętami. Nie wymagam za wiele, ja po prostu Czekam na Ciebie Dobry Człowieku!
Twój wspaniały Pies Szaman.
Szaman przebywa w .......................... tel......................
Umowa adopcyjna wymagana.

Tak mi się napisało. Może poprawicie? Może się przyda do nowych ogłoszeń? Co sądzicie cioteczki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']Tekst do ogłoszeń trzeba będzie ciut skrócić, bo na niektórych portalach ogłoszeniowych zbyt długie teksty ucina. Ktoś ma jakąś propozycję?
...[/QUOTE]
Proszę utnijcie i zmodyfikujcie jak taka potrzeba.
To jest tekst do dowolnego wykorzystania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Proszę utnijcie i zmodyfikujcie jak taka potrzeba.
To jest tekst do dowolnego wykorzystania.[/QUOTE]

Dobrze kochana :):):):)
Zastanowię się nad tym, ostatecznie bąbelek jest bezpieczny, więc nie ma pośpiechu.

ZuziuM może jeszcze jakaś ujmująca fotka?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...