Jump to content
Dogomania

Ma DS!!! WRÓCIŁA z adopcji, NIE MA na hotelik:-(!!Nina-szczeniaczka z cmentarza.


Awit

Recommended Posts

[quote name='Noemi1']Witaj Ninko :)
Agnieszka_K Ty to umiesz budować napięcie :) Czekamy niecierpliwie :)[/QUOTE]

ojej zupełnie niechcący narobiłam widzę ochoty na jakieś njusy:)
a to po prostu jest opinia Tattoi z codziennej obserwacji, o którą spanikowana i zdołowana po relacji z SGGW poprosiłam. Chciałam, żeby Tattoi weszła i napisała sama-żeby było wiarygodnie, ale może zdradzę Wam, a Ona potwierdzi:

[quote name='Tattoi']
Nina na nikogo nie szczeka, jest przemiła, łasi się, prosi o głaski, wręcz wskakuje na ręce. Jak ktoś jest bardzo duży, to jest troszkę nieśmiała.
Nina jest po prostu kochana, tylko trzeba ją obejrzeć i poznać osobiście.
[/QUOTE]


tak więc chyba będziemy ją ogłaszać tak jak wcześniej - z dodaniem że musi poznać człowieka i usunę te dzieci. Co Wy na to?

P.S. Awit tytuł by się przydało zmienić;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kompletnie nie wiem i nie kumam, co się stało na tym SGGW.
Może faktycznie za dużo na jeden raz i ludzi i przestrzenie i dotykania? Nie mam pojęcia.
W każdym razie Nina jest mega łagodna, klejąca się do ludzi, i zdecydowanie odpychająca inne psy od owych ludzi. Jej zależy na kontakcie z człowiekiem.
Jedynym problemem związanym z Ninką jest na dziś przychodzenie do nogi bez smyczy. Tz. ona przychodzi, ale cuda takie wyczynia, że głowa mała. Kładzie się na brzuchu, na boku, na grzbiecie, na rzęsach- błazna z siebie robi. Tylko ona nie wie, że ja shiby 15 lat hoduję, a one robią dokładnie to samo.
Więc spokojnie czekam, aż repertuar się zakończy i pytam: "to jak, idziesz, czy masz cos nowego w zanadrzu?" I ona strasznie zdziwiona wstaje i lezie. Nie, żeby była zachwycona, raczej zdziwiona, bo w końcu tyle sie napracowała, a tu kicha- żadnych efektów. W sumie można się sfrustrować, nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleksandra95']Cześć Ninka. :)[/QUOTE]

[quote name='Atomowka']Ninka piąteczka :):)[/QUOTE]

[quote name='azalia']Nineczko,domku ci życzę dobrego maleńka.[/QUOTE]

[quote name='Celebrinfea']Cześć dziewczynko![/QUOTE]

[CENTER][U][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise][/COLOR][/SIZE][/U][I][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise][B][COLOR=deepskyblue]merdamy do cioteczek!:)[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/I][COLOR=deepskyblue]
[/COLOR] [/CENTER]

[CENTER] [IMG]http://jemmastuff.wikispaces.com/file/view/000_puppy_animated.gif/59750208/000_puppy_animated.gif[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Witam! Nasz Cezar podobno przyjażni się z Ninką. Tak twierdzi tattoi. Byłyśmy wczoraj w odwiedzinach u Cezara, nasz uratowany owczarek niemiecki przywiązany do drzewa tak mądry i łagodny pozostawiony na śmierć teraz jest szczęśliwy i wdzięczny!! biegał za tattoi(było nam trochę przykro) tattoi powiedziała,że się świetnie dogaduje z Ninką:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='himba']Witam! Nasz Cezar podobno przyjażni się z Ninką. Tak twierdzi tattoi. Byłyśmy wczoraj w odwiedzinach u Cezara, nasz uratowany owczarek niemiecki przywiązany do drzewa tak mądry i łagodny pozostawiony na śmierć teraz jest szczęśliwy i wdzięczny!! biegał za tattoi(było nam trochę przykro) tattoi powiedziała,że się świetnie dogaduje z Ninką:)[/QUOTE]

oo to super, że ma przyjaciela:multi: bo ostatnio Ninkę ganiali Jarek i Leszek - nie wiadomo czemu :shake: a ona jest przecież taka kochana :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...