Jump to content
Dogomania

Ma DS!!! WRÓCIŁA z adopcji, NIE MA na hotelik:-(!!Nina-szczeniaczka z cmentarza.


Awit

Recommended Posts

w związku z zapytanien na fb musze wyjaśnić sytuację hoteliku - nie chciałam pisac wcześniej żeby nie siać nieporozumienia, ale w nocy dowiedziałam się od megii1, że Nina niekoniecznie może do niej przyjechać - po prostu nie mają miejsca, ale jest szansa że ktoś zostanie wyadoptowany przez weekend i wtedy weźmie Ninkę.

Dowiemy się wszystkiego w poniedziałek, póki co szukamy dalej, jutro ekipa od Cezarka (przyjaciela Ninki, który też jest u Tattoi) sprawdza jakiś hotelik pod Radomiem (inny niż Donki) i mają do mnie dzwonić od razu po wyjściu z niego.

W każdym razie póki co - hotelik / DT / BDT / DS wciąż poszukiwane!!!
kochani został nam tydzień:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wpadam, sprawdzić sytuację.
Dzięki Agnieszko, za czujność na FB :loveu:
Zaraz na FB zrobię Nince album. Może ktoś ją wypatrzy :)
Mało ludków odpowiedziało na zaproszenia :shake:
Bardzo niecierpliwie czekam na wieści od Megii1.
Dziś pewnie będę jechała na Paluch, więc do kompa wrócę dopiero wieczorem.

Edit:
Nina ma już swój album na FB: [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001986392118#!/media/set/?set=a.139210269488519.37224.100001986392118&notif_t=like[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ninuś witam Ciebie i cioteczki, nie otwierałam neta od czwartku a teraz czytam że nie wiadomo co z Megii hotelikiem:-(
Zmieniam tytuł i łapię kciuki by u Megii znalazł się farciarz co pójdzie do domku, a tym samy da Nince miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']kiepsko to wszystko wygląda :(
a jak sytuacja finansowa Ninki???
może nowe fotki???[/QUOTE]

co do sytuacji finansowej Ninki to chyba po zapaceniu hoteliku za czerwiec - nie wiem jeszcze jak to Tattoi będzie liczyć, powinno jej zostać max 300 zł jeśli dobrze tak pobieżnie patrzę, czyli nie mamy nawet na opłacenie nowego hoteliku ani karmy :placz:

zdjęcia pewnie będą przy przeprowadzce dopiero bo wiem, że Tattoi się aparat spsuł


Nineczko co z Tobą będzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']co do sytuacji finansowej Ninki to chyba po zapaceniu hoteliku za czerwiec - nie wiem jeszcze jak to Tattoi będzie liczyć, powinno jej zostać max 300 zł jeśli dobrze tak pobieżnie patrzę, czyli nie mamy nawet na opłacenie nowego hoteliku ani karmy :placz:

zdjęcia pewnie będą przy przeprowadzce dopiero bo wiem, że Tattoi się aparat spsuł


Nineczko co z Tobą będzie :([/QUOTE]

to ja robię na szybko bazarek cegiełkowy - ale nie będę rozsyłała, w tym niestety wasza głowa, bo ja nie mam czasu...

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy za bazarek cegiełkowy!:loveu: ja za bardzo zaproszeń teraz wysłać nie mogę bo parę dni temu męczyłam ludzi z bazarkiem Jaśminowym;)

kochani mamy awaryjne miejsce dla Nineczki! Dzwoniła do mnie przed chwilą himba (zaraz zresztą wejdzie tu i napisze) - załatwiła u swojego znajomego, że Ninka i Cezarek byliby za 400zł w kojcu. Tylko problem jest taki, że ten znajomy (nie ma jeszcze zarejestrowanego hoteliku, ma boksy, ale ogólnie psy biegają luzem po wielkiej działce jeśli się zgadzają ze sobą) mieszka we Wszosowie - 111km od warszawy:(
Oni umieszczają tam Cezarka do czasu kiedy Donce się zwolni miejsce. Himba mieszka w Radomiu, więc mogłaby ich doglądać, bo Pan J. nie używa neta.
Myślę, że awaryjnie dobrze, że byłoby to-sprawdzone i ok, choć ta odległość mnie strasznie martwi :(

Co myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Nasz Cezar jest u tattoi i też musimy go zabrać, mam znajomego(poza dogo)który ma hotelik i zgodził się przyjąć Cezarka, byłam tam dzisiaj i widziałam,fajne warunki,kameralnie.Wiem,że Cezar polubił Ninkę a ona jego i mogłyby być razem.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']dziękujemy za bazarek cegiełkowy!:loveu: ja za bardzo zaproszeń teraz wysłać nie mogę bo parę dni temu męczyłam ludzi z bazarkiem Jaśminowym;)

kochani mamy awaryjne miejsce dla Nineczki! Dzwoniła do mnie przed chwilą himba (zaraz zresztą wejdzie tu i napisze) - załatwiła u swojego znajomego, że Ninka i Cezarek byliby za 400zł w kojcu. Tylko problem jest taki, że ten znajomy (nie ma jeszcze zarejestrowanego hoteliku, ma boksy, ale ogólnie psy biegają luzem po wielkiej działce jeśli się zgadzają ze sobą) mieszka we Wszosowie - 111km od warszawy:(
Oni umieszczają tam Cezarka do czasu kiedy Donce się zwolni miejsce. Himba mieszka w Radomiu, więc mogłaby ich doglądać, bo Pan J. nie używa neta.
Myślę, że awaryjnie dobrze, że byłoby to-sprawdzone i ok, choć ta odległość mnie strasznie martwi :(

Co myślicie?[/QUOTE]
Tak,Aga już mnie uprzedziła,mój znajomy ma mały hotelik we Wrzosowie koło Radomia i przyjmie dwa psy,naszego Cezara i Waszą Ninę,jeśli chcecie to kontakt przez Agę:)

Link to comment
Share on other sites

ja zrozumiałam wczoraj, że to 400zł za obydwa:(
a dzwoniłam teraz do himba i jednak 400 zł w tym jedzenie gotowane, ewentualnie pewnie można zamienić na karmę.
wet jest zaprzyjaźniony w tej miejscowości.

EDIT: właśnie mi wpadło do głowy, że to odpada, bo przecież faktur nie będzie, a Ninka całą kasę ma na koncie fundacji!:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']megii1 dziękujemy i poprosimy o zajęcie dla Ninki miejsca, na razie jednak niestety nie mamy nic...

a zostało 6 dni!!! :([/QUOTE]
potrzeba by cudu, by u [B]megii1[/B] w ciągu 6 dni zwolniło się miejsce dla Ninki... na razie z bazarku jest 25 zł :loveu: Prosimy o rozsyłanie kont na pw do kupujących koniczynki! (chodzi mi o bazarek cegiełkowy ;))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']potrzeba by cudu, by u [B]megii1[/B] w ciągu 6 dni zwolniło się miejsce dla Ninki... na razie z bazarku jest 25 zł :loveu: Prosimy o rozsyłanie kont na pw do kupujących koniczynki! (chodzi mi o bazarek cegiełkowy ;))[/QUOTE]

cioteczko szalejesz!!:)

pięknie Ci dziękujemy za pomoc![IMG]http://s2.rimg.info/3f8891923593b2811b794f95f983cbd8.gif[/IMG][IMG]http://s2.rimg.info/3f8891923593b2811b794f95f983cbd8.gif[/IMG][IMG]http://s2.rimg.info/3f8891923593b2811b794f95f983cbd8.gif[/IMG]

wpłaty na fundację - tak jak napisane w bazarku, ale mogę jeszcze pw przesłać:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']cioteczko szalejesz!!:)

pięknie Ci dziękujemy za pomoc![IMG]http://s2.rimg.info/3f8891923593b2811b794f95f983cbd8.gif[/IMG][IMG]http://s2.rimg.info/3f8891923593b2811b794f95f983cbd8.gif[/IMG][IMG]http://s2.rimg.info/3f8891923593b2811b794f95f983cbd8.gif[/IMG]

wpłaty na fundację - tak jak napisane w bazarku, ale mogę jeszcze pw przesłać:)[/QUOTE]
już wpisałam w 1 poście bazarkowym dane do wpłat :) Ja wcale nie szaleję, chodź przyznaję, nie robię nic przed komputerem oprócz wysyłania zaproszeń na bazarek, dogomaniacy mnie chyba znienawidzą za to męczenie ich z tym bazarkiem :diabloti:
Proszę też innych o pomoc w rozsyłaniu linku do bazarku, każda pomoc się przyda, zawsze to będzie więcej pieniążków na hotelik dla Ninki :p
Czy mogę wiedzieć ile kosztuje hotelik z wyżywieniem u [B]megii1[/B]? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']już wpisałam w 1 poście bazarkowym dane do wpłat :) Ja wcale nie szaleję, chodź przyznaję, nie robię nic przed komputerem oprócz wysyłania zaproszeń na bazarek, dogomaniacy mnie chyba znienawidzą za to męczenie ich z tym bazarkiem :diabloti:
Proszę też innych o pomoc w rozsyłaniu linku do bazarku, każda pomoc się przyda, zawsze to będzie więcej pieniążków na hotelik dla Ninki :p
Czy mogę wiedzieć ile kosztuje hotelik z wyżywieniem u [B]megii1[/B]? :eviltong:[/QUOTE]

12zł/doba z karmą

ale to i tak teraz nie dla nas bo nie możemy liczyć na to że megii coś się zwolni w ciągu 6 dni - musimy szukać czegoś innego:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka_K']12zł/doba z karmą

ale to i tak teraz nie dla nas bo nie możemy liczyć na to że megii coś się zwolni w ciągu 6 dni - musimy szukać czegoś innego:([/QUOTE]

ok, czyli awaryjnie inny hotelik, tak? ok, idę szukać na forum :) Warszawa i okolice rozumiem, tak?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']ok, czyli awaryjnie inny hotelik, tak? ok, idę szukać na forum :) Warszawa i okolice rozumiem, tak?[/QUOTE]

tak byłoby najlepiej, od razu mówię, że u Donki nie ma wolnych miejsc już.. choć to też daleko, ale jak nie będzie wyjścia to pojedziemy gdzie będzie trzeba!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...