Jump to content
Dogomania

Ma DS!!! WRÓCIŁA z adopcji, NIE MA na hotelik:-(!!Nina-szczeniaczka z cmentarza.


Awit

Recommended Posts

[quote name='Fela']Ciotki, przepraszam, że się wtrącam, ale wczoraj miałam okazję poznać Ninkę. Zupełnie przez przypadek. I spędzić z nią trochę czasu oraz zaliczyć jej żeby, bynajmniej nie w zabawie ;-)
I trochę ten jej opis wydaje mi się nazbyt optymistyczny. Nina potrzebuje cierpliwego opiekuna, który się nią zajmie i nauczy życia. Chodzenia na smyczy, spacerów w mieście, kontaktu z innymi ludźmi. Z tego opisu zgadza się to, że grzecznie jeździ samochodem. Ale to bardzo przestraszone biedactwo, które w stresie pokazuje zęby. Moim zdaniem absolutnie nie nadaje się do dzieci.[/QUOTE]

Fela ja widziałam Ninę 3 razy w tym jeden dzień spędziłam z nią w mieście i właśnie byłam w szoku, bo chodzenie wśród tłumów ludzi na Dniu Ziemii szło jej całkiem dobrze, zębów nigdy nie pokazała na nikogo (poza tym chyba Tattoi by nam coś takiego napisała, gdyby przejawiła jakąkolwiek agresję) - raz na Fokę ale to chodziło o kawałek kiełbasy, do którego wystartowały obie, a dzieci do niej podchodziły, głaskały i była bardzo szczęśliwa, więc nie wiem co z nią robiłaś że pokazywała zęby :crazyeye:

w takim razie niech ktoś inny układa tekst, może AGA35 - Ty chyba trochę lepiej znasz Ninkę, napisz proszę kochana jak ma być - czekam na jego ostateczną wersję i kontakt, bo chcę wszystko przesłać już do koosiek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie jestem na nikogo zła i nic Ninie nie robiłam.
Nina - zamiast Foczki - przyjechała na dni Sggw. Już po wyjściu z samochodu była w stresie, stresowała ją smycz i miasto. Mimo, że nie wiedziałam kompletnie co to za pies i dlaczego przyjechał, stwierdziłam, że skoro już jest, to pokażemy ją jako psa do adocpji. Niestety, stres się nasilił. Na terenie kampusu zaczęła szczekać na ludzi, potem przy próbie pogłaskania pokazała zęby. Nie chciałyśmy jej stresować, resztę dnia spędziła w spokoju w kllinice.
Nie twierdzę, że jest agresywna. Ale pisanie, że to pies bezproblemowy, że ideał, to giantyczna przesada. A przede wszystkim robienie psu niedźwiedziej przysługi.

Link to comment
Share on other sites

Na Dniu Ziemi Nina zachowywała się rewelacyjnie :) Byłyśmy z Agnieszką w ciężkim szoku, bo to dla niej nie lada wyzwanie było. Po raz pierwszy w mieście, wśród tysięcy ludzi, a Ninka tylko ciekawie przyglądała się wszystkiemu. Mało tego, Aga nie stała z nią w miejscu na Polach Mokotowskich, bo razem z Atomowka wzięła Ninkę i Foczkę na spacer, poszły wgłąb Pól gdzie hałas i zgiełk wyprowadziłby z równowagi niejednego, bezproblemowego psa. Myślę, że nie ma o co kruszyć kopii. Ninka Feli nie znała, i być może stąd to zachowanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tattoi']Fela- wiem, że jesteś na mnie zła, ale Nina to skarbik. Napiszę o niej rno :-)))[/QUOTE]

Tattoi jak byś mogła skrobnij coś o dziewczynce , przebywa u ciebie w sumie już dwa tygodnie więc ty najlepiej mogłaś poznać sunie .Ale uważam że uwagi feli są bardzo istotne

Link to comment
Share on other sites

O kurcze przeczytałam co piszę Fela i aż musiałam wejść na 1-szą stronę wątku oby się upewnić,że to o tą Ninę chodzi
Jak już laseczki pisały na Dniach Ziemi Nina była mega grzeczna, ale tak myślę,że by może przy Feli sie tak zachowywała bo jej nie znała, nie czuła się bezpiecznie

Link to comment
Share on other sites

To jeszcze ja napisze swoją opinię. Na Dniu Ziemii byłam w wielkim szoku, że Nina tak dzielnie to zniosła. Głaskało ją mnóstwo nieznanych jej osób, a ona dość szybko się do tego przystosowała. NIe mówiąc o reszcie, o której pisały już dziewczyny. Ale ja ją wiozłam 2 dni wcześniej z Wołomina do Tattoi, i ponieważ było już późno, nie bardzo był czas na zapoznawanie. Ninkę w zasadzie na rękach (bo panicznie się bała) doniosłyśmy i zapakowałyśmy do auta. DObrze, że dziwczyny wpadłay na pomysł aby przypiąć ją smyczą do tylnego siedzenia. Ninka była bardzo grzeczna, za chwilę dawała mi już buziaki, i chętnie wskoczyłaby mi na kolana. U koszmarnie spanikowanego psa nie zauważyłam grama agresji. Potem zabrałayśmy po drodze Agnieszkę_K i też po chciwli dziewczyny się zaprzyjaźniły. Zresztą o tym co robiły na tylnym siedzeniu niech napisze Aga :)
Może tym razem Ninka poczuła, że ma już swój dom a tu nagla znowu zmiana i to jej sie nie spodobało?

Link to comment
Share on other sites

ciotki to i ja skrobnę coś od siebie bo miałam przyjemnośc poznać i wozić ninkę
nie chciała do mnie podejść, nie było nawet mowy aby obca baba założyła jej obrożę nie wspomnę o smyczy-mi się nie udało podpiąc, zrobiła to kobieta (kurka nie pamiętam jak się nazywa)-która zajmuje się tym całym towarzystwem, ninka fiku miku i o mały włos a by prysnęła-na smyczy dzik okrutny-jedno wielkie szarpańsko...myślałam że w samochodzie będzie awaria- i tu miła niespodzianka-spokój cisza, zero łażenia po aucie-bomba
ale kompletną porażką okazał się tłum ludzi na SGGW....okropnie przerażona, wiła się na smyczy jak karp wyjęty ze stawu, trauma na maksa nie było mowy nawet o uspokojeniu suni, a gdy wystartowała z ząbkami postanowiłyśmy nie szargać jej i dalej nie narażać na stres
na ręce brałam ją bez problemu- nie ciapała kiełkami-zresztą nawet nie rozkminiałam wtedy tego tematu
myślę że mocno musiała przeżyć tą wycieczkę, ale gdy tylko znalazła się na swoich śmieciach humor jej wrócił
nie mam pojęcia-obcy ludzie, hałas, masy rozwrzeszczanych dzieciaków, może czuła się osaczona stąd taka reakcja....
pozdrawiam i trzymam kciuki za ninkę

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, że gdyby była z nią Tattoi, u której mieszka nie byłoby tego problemu na SGGW. Ona pewnie się wystraszyła, że znowu może zostać porzucona. Trzeba jej jak najszybciej znaleźć DS, bo im dłużej jest i Tattoi tym większą traumę przeżyje przy przeprowadzce :( Tylko jak znaleźć ten domek???

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B] zaksięgowano kolejne wpłaty do skarbonki Ninki :loveu::loveu::loveu: [/B]
[IMG]http://s6.rimg.info/4b51e4a7ce9313fa5391d250f8b09483.gif[/IMG]

[LEFT][B][FONT=Arial][SIZE=4][SIZE=3]anula42 (2011- 05-23) - 100 zł[/SIZE][/SIZE][/FONT][COLOR=plum][IMG]http://s20.rimg.info/f18201d73cef1831c31bf413e35547f3.gif[/IMG][/COLOR]
[FONT=Arial][SIZE=4][SIZE=3] Handzia (2001-05-23) - 5 zł [/SIZE][/SIZE][/FONT][COLOR=plum][IMG]http://s20.rimg.info/f18201d73cef1831c31bf413e35547f3.gif[/IMG][/COLOR]
[/B][/LEFT]
[COLOR=plum][B]
[U][SIZE=4]
dziękujemy!!![/SIZE][/U]
[/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie a czy na tym Sggw był pies z hotelu Tattoi?
Bo jeśli był na Dniach Ziemi psiak którego Nina znała od tattoi, choć króciutko tam była, to może on dawał jej poczucie bezpieczeństwa? A na Sggw może była sama i dlatego taka niespokojna była.
A kiedy te dni Sggw były?
W zeszłym roku miałam na Dniach Ziemi psiaka z kojca i póki nie przyjechała z dziewczyną suka z kojca obok, nie dałam rady wejść do ludzi z psiakiem. Tylko siedziałam pod drzewem, na początku parku a ludzie łazili dalej.

Agnieszka czy te wpłaty dopisać do 1 postu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila Proc']przypominam o watku[/QUOTE]

dzień dobry cioteczko,
dzień dobry Ninko!:)

a ja przypominam o ogłoszeniu - niech ktoś podejmie decyzję o tekście dla Niny, bo nie ma na co czekać

[B]nowa wpłata do skarbonki Ninki :loveu::loveu::loveu: [/B]
[IMG]http://s6.rimg.info/4b51e4a7ce9313fa5391d250f8b09483.gif[/IMG]

[LEFT][B][FONT=Arial][SIZE=4][SIZE=3]bazarek:
AGA35 - 40 zł[/SIZE][/SIZE][/FONT][COLOR=plum][IMG]http://s20.rimg.info/f18201d73cef1831c31bf413e35547f3.gif[/IMG]
[/COLOR][/B][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Celebrinfea']Cześć Ninka :)[/QUOTE]

cześć ciotka!:)
Tattoi napisała mi dziś bardzo fajną wiadomość nt Ninki i jej zachowania - mam nadzieję, że powtórzy się na forum też:)

a tu Ninka na czele szczeniakowego allegro:)
[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1634476315#gallery[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...