Jump to content
Dogomania

Watek łódzki


julita104

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki wspaniałej firmie Centrum Usług kserograficznych dostałam dzis wydruki ulotek i petycji za zupełną darmoche!!!!! Kochani popytajcie w tego typu punktach, moze ktos jeszcze nam pomoze.
Dziękujemy firmie XForm - za ekspresowy dodruk!!!
A jakby ktos potrzebował cos drukowac albo kserowac w przyszłosci - to korzystamy z firm które nam pomogły i dajemy im zarobic w podziekowaniu ! :-)

Moze kto juz cos zdziała to bedzie pisał tu zebysmy sie nie dublowali?
Lecznice i sklepy zoologiczne chetnie przyjmuja ulotki i petycje zeby dawac do podpisu swoim klientom/pacjentom itp. Umawiam sie na odbior list za tydzien.
Petycje leżą juz:

[U]lecznice:[/U]

[B]AS[/B] ul.Składowa i Tomaszewicza
[B]Żyrafa[/B] na Białostockiej
Lecznica [B]Piaski[/B]
[B]Pies czyli Kot[/B] na Wyszyńskiego
lecznica [B]obok Agaty-retkinia[/B]

[U]sklepy zoologiczne:[/U]

[B]Tuptuś[/B] na Retkini
sklep zoo na piaskach (naprzeciwko lecznicy piaski)

[U]inne:[/U]

[B]Łódzkie zoo !!![/B]
[B]parking[/B] samochodowy przy pałacu młodzieży na Retkini
salon fryzjersko kosmetyczny [B]Fabryka Fryzur i urody[/B] (włascicielki maja i kochają zwierzęta - napewno dadza klientkom do podpisu)
salon fryzjersko kosmetyczny [B]Avangarda[/B] (jak wyzej)
[B]kilka sklepów[/B] spożywczych, monopolowych, chemicznych, a nawet remontowy - obdarowani ulotkami, petycjami - zbieraja podpisy a ulotki dołączają do zakupów
Pub "[B]Pod Atlasam[/B]i"
Pub "[B]Biblioteka[/B]" - dzięki Łukasz (wieeeeeeelce pomocny, super facet!!!!)
[B]szkoła podstawowa nr 192 [/B]tam dzieci od poczatku uczone sa o zwierzatkach, zbieraja karme, pomagaja schronisku. sama konczyłam tą szkołę (choc ze sto lat temu) i taki oszołom ze mnie wyrósł:P. Nauczyciele napewno sie podpisza i dzieciom przekazą nasze tresci. pisali ostatnio o tej szkole nawet w moim psie. Oby kazda szkoła była taka!

[U]ulotki i plakaty:[/U]

lecznica Sfora i na Łagiewnickiej (centrum lecznicy piaski) - dzieki Sirion !
lecznica Agar
hurtownia na Sienkiewicza Pets Pro (udało sie choc twierdza ze nie maja miejsca na plakat)
zklep zoologiczny w geant (tu przyjma wolontariusza do zbierania podpisow-szukamy chetnych)

piatek 15 września - naszą akcje opisze [B]Dziennik Łódzki[/B], przyjdą też na wystawę mysle ze jest szansa na długofalową współpracę w zakresie PWP

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']ja mogę zapytac o zgodę p.Szemraja (tzn. postaram się, ale nie obiecuje)
Jeszcze u mnie dwa sklepy zoologiczne się pisza na osiedlu na pewno.[/quote]

no to super, spytaj
a w sklepach liste do podpisu mozna juz zostawiac a plakaty sie doniesie
ja tak jedna zostawilam i juz duzo osob sie wpisało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']o której godzinie sie wybierasz do zk?[/quote]

jest mi to w pełni obojetne poniewaz wyrwac sie musze z pracy.
byle miedzy 8 a 14 bo na 16 musze Toficzka na masaz zawiezc.
Oddział jest od 13 czynny wiec siłą zeczy musze to zrobic po 13
problem w tym ze nie mam jeszcze fizycznie w reku papierka od Emira, pewnie jutro bedzie, to chyba o 13 zadzwonie do zk zapytam czy moge przyjsc i kiedy zeby to załatwic i wtedy podejme decyzje czy jutro o 13.10 tam polece czy we wtorek tyz po 13.
Jutro umowiona jestem na kontakt z manufaktura w sprawie zgody na zbieranie podpisow.
Tylko jest pytanie - kto jest chetny zeby isc???? Przyszły weekend tereny manufaktury. Bo na dzis pod zoo nie zgłosiła sie ani jedna osoba :((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Przyszły week u mnie odpada :( Wystwa i wesele.

Mogę zbierać od wtorku do czwartku[/quote]

no dobre i to! To narazie biegamy, zbieramy, petycja jest do ruku samodzielnego, lista do podpisu tez. a jak juz bede miala od Emira ulotki i plakaty w kolorze to od razu daje znac i rozprzestrzeniamy je :-)

Link to comment
Share on other sites

Dostaniemy 500 plakatow i 500 ulotek
plakatow starczy ale pilnie trzeba dorobic ulotek
ja juz troche podzialalam ale juz wszystko sie rozeszło, trzeba powielac, kto moze cos pomoc????

[B]mysle ze jutro dotra materiały, łódzka drukarnia nastepną turę da nam w środe, wiec mozna powoli myslec kto kiedy chce odbierac bo juz bede chetnie przyjmowac kazdego kto ma ochote odebrac materiały i działac![/B]

Link to comment
Share on other sites

Łódzka grupa fundacji Viva [URL="http://www.animalia.prv.pl"]www.animalia.prv.pl[/URL] zaprasza Nas do współpracy w sprawie Ozzy'ego

Sobota (16.09) godzina 17 - zapraszaja na spotkanie.


W ten weekend w Łodzi jest też organizowanych sporo wystaw psów rasowych. Możnaby tam sie udać. [URL]http://www.zkwp.bialystok.tiu.pl/wystawy2006.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Butterflynails']Łódzka grupa fundacji Viva [URL="http://www.animalia.prv.pl"]www.animalia.prv.pl[/URL] zaprasza Nas do współpracy w sprawie Ozzy'ego

Sobota (16.09) godzina 17 - zapraszaja na spotkanie.


W ten weekend w Łodzi jest też organizowanych sporo wystaw psów rasowych. Możnaby tam sie udać. [URL]http://www.zkwp.bialystok.tiu.pl/wystawy2006.html[/URL][/quote]

sprawa wystawy jest juz od dawna omawiana
w łódzkim zk złozone jest pismo z prosba o pozwolenie

kto chetny na spotkanko isc oprocz mnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']ja niestety nie moge :(
a własnie, gdzie dokładnie odebrac plakaty ?[/quote]

8-14 w srodmiesciu
potem na retkini
jutro jako ze bede tez na gornej to tam tez moge dowiezc
generalnie napewno uda nam sie zorganizowac
napisz gdzie i w jakich porach Ci pasuje to napewno cos wymyslimy.

ale o tym pisalam juz pare razy w tym temacie, bo po to go założyłam.
Kochani zgłaszajcie sie pod odbior! raptem chyba ze 3 osoby narazie sa zdecydowane na odebranie materiałów.
Ja juz spory kawałek miasta objechałam, ale fajnie jakby bylo nas wiecej. sa materiały, mamy z czym wyjsc do ludzi!

Poki co poza dosłownie garstką osób najlepiej współpracują lecznice, sklepy zoologiczne (wielkie dzięki!!!) i sklepy różne (nie przytocze bo nie moge)

Link to comment
Share on other sites

[B]Szukam osoby lub dwoch[/B] chetnej na akcje w sklepie zoologicznym w markecie w [B]weekend[/B]? kwestia stania i zbierania podpisow. Dobre miejsce, schronisko czesto tam dziala.

Mamy zgode na akcje tam!!!!!!
Mozna zebrac duuuzo podpisow, tam masa ludzi sie przewija!!!!

Moze byc jedna osoba pełnoletnia + niepełnoletnia do pomocy albo dwie pełnoletnie

[U][B]BARDZO WAŻNE!!![/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chicken']Chce pomoc! Moge zbierac podpisy w mojej miescicnie i w szkole(liceum wiec osoby pelnoletnie sa) :p No i oczywiscie na wystawie w niedziele tez moge bo tam bede... :razz:[/quote]

chetnie przekaze Ci materialy i petycje.
mozesz je odebrac dzis jutro albo na wystawie
ale im szybciej tym lepiej, daj znac kiedy chcesz odebrac na pw, gg albo kom.0502002171

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...