Jump to content
Dogomania

Watek łódzki


julita104

Recommended Posts

[quote name='Imbir1']przecież chicken miałaś się umówić ze mną:roll:[/quote]

Wiem i bardzo bym chciala... :razz: Myslalam ze moze ty nie bedziesz miec czasu bo za kazdym razem kiedy wchodze na galerie Imbirka jestes na dzialce :lol: Ja sie z checia z Imbirkiem i z Toba zobacze :lol: Musimy sie wkoncu umowic bo te petycje u mnie leza i leza... Tyle ze u mnie wolne sa tylko weekendy bo w tygodniu w domu jestem prawie codziennie po 16:00 :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypominam ze akcja ma sie ku końcowi! Można jeszcze zbierac ale niebawem bede zbierac petycje.
[B]Prosze powoli sie odzywac kto ma petycje, odbierac z lecznic itp[/B]
Sytuacja jest głupia bo niektore osoby które wzieły udział w akcji udają ze nie istnieją, np ignore na gg gdy pytam co słychac, jakie wynimi itp :( Niemiło :(

Link to comment
Share on other sites

Jestesmy w sobote w Łodzi :razz: Możemy coś podziałać z Wami jakąś godzinkę lub dwie tylko napiszcie co i jak :roll: Niestety na dłużej nie wyjdę i nie obiecuję większych efektów mojej pracy bo kurcze z moją Niuśką będe... a ta szelma atakuje ludzi, skacze i ich zaczepia :cool3: Mogę działać jako wabik... bo przy niej podac komuś listę zeby sie podpisal to cud.. Nie moge samej zostawić bo zawyłaby się na amen;) Ale u mnie załatwiła większośc moich podpisów więc może i w Łodzi coś zdziała... Kto nie wyciągnie rąsi do takiego słodkiego labusia?:cool3: Julitko daj znac co i jak to postaramy się pomóc:) Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...