Jump to content
Dogomania

INTERNATIONAL DOG SHOW 23 - 24. 07. 2011 Veľká Ida Słowacja


Konrado

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To fakt pogoda dopisała było słonecznie ale bez upału i nie padało !!!!
A na wyniki narzekać nie będziemy:)

[SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Lofty Desperado[/B][/COLOR][/SIZE] - CAC, CACIB, BOB, BOG I i na koniec [B][SIZE=4][COLOR=red]Best of day !!![/COLOR][/SIZE][/B]

Jeśli ktoś ufocił mojego rudzielca będę wdzięczna za każda fotkę:)

I tym sposobem jutro mamy dodatkową wycieczkę na Słowację:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natala1']Mój chow-chow Bourbon Supreme- krótkowłosy zdobył[B] V1,CAC,CACIB BIROS[/B][/QUOTE]
BIROS to nazwisko sędziego ;)

Dla nas też wystawa udana, mamy CAC - czyli to, po co przyjechaliśmy! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']To fakt pogoda dopisała było słonecznie ale bez upału i nie padało !!!!
A na wyniki narzekać nie będziemy:)

[SIZE=4][COLOR=seagreen][B]Lofty Desperado[/B][/COLOR][/SIZE] - CAC, CACIB, BOB, BOG I i na koniec [B][SIZE=4][COLOR=red]Best of day !!![/COLOR][/SIZE][/B]



Jeśli ktoś ufocił mojego rudzielca będę wdzięczna za każda fotkę:)

I tym sposobem jutro mamy dodatkową wycieczkę na Słowację:)[/QUOTE]
WOW! Tak czułam, że Dessi poszaleje, lubią go tam :loveu: Powodzenia dzisiaj!

Link to comment
Share on other sites

Tak Lofty z Desikiem poszaleli na całego :) Wycałowałam Cię już wczoraj ale dzisiaj jeszcze raz gratuluję tu na forum.
Mój Perro w klasie młodzieży dosk.1/4, CAJC...BOB i [B][COLOR=red]BIS-3 Juniorów [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]:))) Tym samym zakończył Młodzieżowy Championat Słowacji :)[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][B]Lofty[/B], to poszaleliście :-) brawo![/QUOTE]

Nie da się ukryć poszaleliśmy :) Hihihihihi
Dziękuję wszystkim za gratulacje:)
No i mimo iż dziś kolejne 600 km zaliczylam jestem baaaardzo szczęśliwa[COLOR=red][B] :)

[SIZE=5]Desperado - BEST in SHOW !!!!![/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']Nie da się ukryć poszaleliśmy :) Hihihihihi
Dziękuję wszystkim za gratulacje:)
No i mimo iż dziś kolejne 600 km zaliczylam jestem baaaardzo szczęśliwa[COLOR=red][B] :)

[SIZE=5]Desperado - BEST in SHOW !!!!![/SIZE][/B][/COLOR][/QUOTE]
Czułam, że tak będzie! :cool3:
Gratulacje ogromne!!! :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Ja też wróciłam z więcej niż oczekiwałam : V1, CAC, res.CACIB .
[B]Ale okolica w której zorganizowano wystawę przerażała, te cygańskie nagie dzieci i ich rudery , straszne[/B] ![/QUOTE]
POPIERAM !!!

Ja w sobotę IV lokata na Młodym Prezenterze, w niedzielę III :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Ja też wróciłam z więcej niż oczekiwałam : V1, CAC, res.CACIB .
Ale okolica w której zorganizowano wystawę przerażała, te cygańskie nagie dzieci i ich rudery , straszne ![/QUOTE]

okolica potwierdzam - straszna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Lofty, ogromne gratki!!!
Trzymaliśmy kciuki za was!

My za to:
ART Gro-Bez - V1, CAC - czyli Rozpoczęliśmy Championat!

oraz w niedziele na młodym prezenterze lokata pierwsza z pudlem dużym :)[/QUOTE]


Dzięki wielkie, nie ukrywam że te kciuki i doping był bardzo budujący i dodał Deskowi skrzydeł :)
Konkurentka miała nieco smętną minę po pierwszym kółeczku:)

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim zadowolonym . Ewa wielkie uznanie i gratulacje dla Was :). Moim współtowarzyszkom podróży i noclegu, Agnieszce i Joli z pieknym TT także gratuluje , to był najbardziej sympatyczny moment tej wystawy :) okolica i teren wystawy koszmar !!!! platające sie cygańskie brudne dzieciaki szukacjace nie wiem czego ? pomiedzy bagażami z jeszcze brudniejszymi luzem puszczonymi psami ! zabudowania przerażające ! a tak pieknie na wizytówce tego miejsca , to chyba zdjecie z "kosmosu" ;).... Sedzia oceniajacy najpierw duże "grozne " psy a potem ozdóbki to jakas wielka pomyłka .Ocena bez dotykania psa ! jedynie pofatygował sie podnieśc górna warge i to by było na tyle ;) o ocenie nie piszę bo to to jeszcze wieksza paranoja ! Obym juz na takie wystawy nie trafiła bo wtedy to mnie trafi:):) do tego wszystkiego deszcz który nas w Kosicach przywitał i tak sobie padało az do południa w niedziele .
Raz jeszcze GRATULACJE dla zwycięzców :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...