Jump to content
Dogomania

INTERNATIONAL DOG SHOW 23 - 24. 07. 2011 Veľká Ida Słowacja


Konrado

Recommended Posts

[quote name='syberiaa']na ten pomysł też wpadłam od 3 dni czekam na odpowiedz od nich , a tu czas coraz krótszy :([/QUOTE]

[url]http://www.facebook.com/DogFestival[/url] tu masz ich stronę na facebooku, wszystkim w przeciągu 24 h odpowiadają

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='syberiaa']tak wysyłałam tradycyjną pocztą , w pierwszym terminie , wiec juz dość dawno dlatego sie niepokoję[/QUOTE]

Dzisiaj dostałam potwierdzenie poczta ale nie ma tam info jaki nr ? tylko dane ze zgłoszenia, kartka na katalog i jakis zółty pasek ?? kpl nie wiem o co chodzi;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renia13']Dzisiaj dostałam potwierdzenie poczta ale nie ma tam info jaki nr ? tylko dane ze zgłoszenia, kartka na katalog i jakis zółty pasek ?? kpl nie wiem o co chodzi;P[/QUOTE]
numery na Słowacji odbiera się w ringu ( no tak przynajmniej było), ale o co im z tym paskiem chodzi, to bladego nie mam ;)
do mnie pewnie dojdzie, jak mnie już w domu nie będzie :(

Link to comment
Share on other sites

Pasek zakłada się na rękę i jest takim biletem wstępu na wystawę dla wystawiających co by nie pokazywać za każdym razem papierów, że jest się wystawcą,a tak tylko łapkę z paskiem się pokazuje i tak można się kręcić w tą i z powrotem na teren wystawy i poza nim :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darvin']ciekawe czy prognozy się sprawdzą ;)

[IMG]http://i524.photobucket.com/albums/cc330/madcontender/Zrzutekranu2011-07-20godz081401.png[/IMG][/QUOTE]


Hmmm a na onecie podaja ze opadow 0 :) pochmurnie ale bez deszczu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']Pasek zakłada się na rękę i jest takim biletem wstępu na wystawę dla wystawiających co by nie pokazywać za każdym razem papierów, że jest się wystawcą,a tak tylko łapkę z paskiem się pokazuje i tak można się kręcić w tą i z powrotem na teren wystawy i poza nim :)[/QUOTE]Dzieki :) znam ten system ale z zawodów konnych :) to juz wiem o co chodzi. Co do pogody to wole prognoze Lofty;) przynajmniej na niedziele dla ozdóbek by sie przydało sucho i nie goraco :) do zobaczenia w Velka Ida .

Link to comment
Share on other sites

Witam szystkich,
Ja sie zastanawiam jak oni organizują tą wystawę...
27 czerwca wysłałem drogą mailową zeskanowany formulasz zgłoszeniowy wraz ze skanem rodowodu psa, tego samego dnia na mail otrzymałem odpowiedź, że akceptują moje zgłosznie.
11 lipca na ich stronie ukazała sie lista wystawców - mnie na niej nie było, więc wysłałem do nich mail informujac ich o tym fakcie. Tego samego dnia dostałem odpowiedź, żebym się nie martwił, lista jeszcze będzie odświeżana. Więc spokojnie czekałem.
We wtorek 19 lipca w dalszym ciagu na liście nie było mojego nazwiska wiec wysłałem mail z prośbą o potwierdzenie lub ewentualnie przedstawienie listy zgłoszonych psów. W odpowiedzi dowiedziałem się, że moje zgłosznie nie było czytelne i zostało odrzucone.. Moją odpowiedzą były cytaty z ich dwóch w/w maili, po czym dowiedziałem się, ze dwa razy do mnie pisali z prośbą o przekazanie danych (ja żadnych maili od nich nie mam), wiec poprosiłem o przesłanie mi tych dwóch maili - pierwsza prośba była bez odpowiedzi, wysłałem druga informując, że zamierzam naszą korenspondencje przesłać do zarządu w Bratysławie, otrzymałęm odpowiedź ze trzy razy do mnie pisali, ale tych maili nie dostałem, dzisiaj prosiłem o te maile po raz trzeci, otrzmałem odpowiedź, że owa osoba pisze z telefonu jak bedzie w domu (poniedziałek, wtorek) to mi je prześle.
Zastanawiam dlaczego znajomy wystawiający tą samą rasę miał podobne przejscia i dopiero po interwencjach został umieszczony na liscie wystawców...
Oszczędzę wam czytania ostrych słów, które mi się cisną na palce!! :)

Link to comment
Share on other sites

to co piszesz wydaje się nie być odosobnionym przypadkiem, na facebooku wielu ludzi pisze im że nie ma potwierdzenia czy coś i oni piszą im że nie dostali zgłoszenia lub było nie czytelne... miejmy nadzieje że na miejscu będzie lepiej, i że wszystkim się jednak uda otrzymać potwierdzenia i dostać na tą wystawę :)

ps. dziewczyny moja prognoza się poprawia ;) przynajmniej mogę powiedzieć samolubnie że na mój dzień ;)
[IMG]http://i524.photobucket.com/albums/cc330/madcontender/Zrzutekranu2011-07-21o101318.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.news.portalisko.pl/news/view/30330/_slowacja__trudna_sytuacja_powodziowa[/url]

nie wiem czy ktoś z Was słyszał o tym i wie może coś więcej na temat utrudnień ? zastanawiam się jaką wziąć poprawkę na problem powodziowy ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...