Jump to content
Dogomania

INTERNATIONAL DOG SHOW 23 - 24. 07. 2011 Veľká Ida Słowacja


Konrado

Recommended Posts

[quote name='Foxowa']Czyli jeśli bym wysłała zgłoszenie jutro i wysłalabym pieniądze jutro to zgłoszenie zostałoby przyjęte?
Oczywiście priorytet, bo inaczej to pocztą nie dojdzie, tym bardziej zza morza..[/QUOTE]

Jeśli w liście będzie potwierdzenie wpłaty to na pewno Ci przyjmą:)
Ja na sobotę mam jeszcze wolne miejsce w aucie jeśli ktoś szuka transportu zapraszam.
Wyjazd bladym switem powrot po BIS-ach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cockermanka']Ja zgłaszałam mailem i zgłoszenie przyjęto.
Jagoodka, tak wybieramy się bo latem kompletnie nie ma gdzie w Polsce pojechać...[/QUOTE] a jakby było nawet gzie to Ci sami sędziowie;P.. ztego powodu i ja tez sie wybieram . Zna ktos jakis fajny , tani nocleg w okolicy ? a może ktos z Krakowa lub okolic sie wybiera ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']Ja do Krakowa dojeżdżam, potem już transport mam ale też z noclegiem :)
W sumie wolałabym bez noclegu ale jak jest możliwość to czemu nie :D[/QUOTE] a gdzie macie nocleg ? jesli to nie tajemnica .może coś lepszego i tańszego niż ja mam .
[quote name='cockermanka'][B]Jagoodka[/B],

[B]renia13[/B], my jedziemy bez noclegu - a z Krakowa chyba macie bliżej niż my ;)[/QUOTE] no mamy bliżej ale mamy ShihTzu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Banshee.']Miałby ktoś transport z okolic Radomia? Ja bez psa. ;-) Dzień dowolny, bo tylko na jh, chociaż preferowałabym sobotę.[/QUOTE]


Jeśli dojedziesz do Krakowa to to możesz zabrać się z nami:)
Jadę na sobotę powrót planuje po finałach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...