Jump to content
Dogomania

CACIB Białystok 27-28.08.2011


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja będę z mastifką pirenejską i najprawdopodobniej koleżanką z aparatem, pewnie większość wystawy będziemy się kręcić przy molosach, ale jak ktoś nam w kadr wejdzie to obfocimy :)
Widzę, że będzie sporo ciekawych psiaków,fajnie, że uda nam się spotkać kogoś z dogo u nas w mieście ;) My będziemy jako widzowie więc będziemy kibicować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chefrenek']Czy ktoś się orientuje czy są tam jakieś drzewa, cień etc? Jakieś miejsce gdzie psy nie zejdą. Ma być bardzo gorąco :([/QUOTE]

Raczej nie - to jest stadion lekkoatletyczny. Ale można wejść na trybuny, one są zadaszone, więc cień będzie. Można też wejść na halę, która zdaje się jest klimatyzowana.

[IMG]http://www.mosir.bialystok.pl/zdjecia/obiekty/f926fdce804b2905ee3cec88eea0e6f7.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.mosir.bialystok.pl/zdjecia/obiekty/d8c0bc92b4d4498fb99e19526fc66e4e.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.mosir.bialystok.pl/zdjecia/obiekty/c3bf776c3b772f349a330889aaf5aeea.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A czy wiadomo, które ringi będa w hali, a które na murawie?

pzdr.[/QUOTE]

są mapki na stronie:) [url]http://zkwp.bialystok.pl/wystawy/PLAN%20ROZMIESZCZENIA%20RINGOW%20sobota%202011.pdf[/url] -wynika, że baski na dworzu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']nie no, jakieś drzewa są, chociażby na ostatnim zdjęciu co pokazałaś ;D wydaje mi się, że jak będzie się wcześniej, to powinno byc jakieś miejsce wlaśnie z drugiej strony stadionu, bardziej od stoisk handlowych, troche cienia, żeby chociaż psy tam postawić..[/QUOTE]

Te drzewa są poza terenem stadionu - za bramą :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

No i ja będę w ogóle pierwszy raz na wystawie :)
Edit:zapomniałam dodać ,ze tylko jako zwiedzający :evil_lol:
Nie mogę się doczekać :multi:

Link to comment
Share on other sites

A tam gdzie zawsze są punkty gastronomiczne z tego co mi sie wydaje tam są drzewa, może nie jakieś duże ilości ale kilka się znajdzie, tam zwykle jest cień więc myślę, że powinno byc kilka małych miejsc do schowania się przed słońcem.

A że hala jest klimatyzowana to nie jestem pewna, co roku jak jestem na wystawie to na hali jest skwar więc nie wiem czy w tym roku się coś zmieni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenos']Dopiero sie zarejestrowałam :) i chciałam sie niesmialo zapytac czy w niedziele z warszawy miałby ktosc jeszcze wolne miejsce dla mnie i mojej goldenki. Bede wdzieczna :)[/QUOTE]
My mamy miejsce.
Wyjazd z W-wy w sobotę nad ranem, powrót po BIS'ach.
Więcej na pw:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Melduję, że wszystkie pudła w sobotę zostały juz rozdysponowane;) Tylko dlaczego nikt się nie chwali...?

Może ja zacznę:
PSY
PEPPERMINT FRIEND Asiaczek FCI - dosk.1, CWC
Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.2
JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, CACIB, BOS, [COLOR=red][B]BOB, BOG3!!!!![/B][/COLOR]

suki
ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - dosk.2
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAC,CACIB, BOS.
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj. Weteran, [COLOR=red][B]BIS VETERAN -1 !!!![/B]
[/COLOR]
[COLOR=red][B]Konkurencja Gr. Hodowlana - 2 miejsce!!!![/B][/COLOR]
JAZZY BOY Asiaczek FCI - z [COLOR=purple][B]Paulina Lisiak[/B][/COLOR]
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - z [COLOR=purple][B]Ewelina Mazurek[/B][/COLOR]
ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - ze mną:)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI- z [COLOR=purple][B]*anusia&ajlu*[/B][/COLOR]
PEPPERMINT FRIEND Asiaczek FCI - z [COLOR=purple][B]koleżanką Asią.[/B][/COLOR]

W tej konkurencji to była smieszna sytuacja, bo wszystkie osoby (oprócz mnie, oczywiście) to były debiutantki w prezentacji basenji. I.... poszło nam świetnie!!!!
Bardzo ciepło dziękuję Paulinie, Ewelinie, Anusi, Asi za piękna prezentację, za samodyscyplinę i za uśmiech na fotkach:)
Ja się nie usmiechałam, bo.... zapomniałam o tym;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...