Jump to content
Dogomania

CACIB Białystok 27-28.08.2011


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Będę w oba dni, jeżeli by ktoś potrzebował pomocy to służę wolną ręką :)[/QUOTE]
[B]Kiss[/B], na pewno będę potrzebowała Ciebie przy ringu (do porównań i potem w konk. Grupa Hodowlana. Będziesz do końca w sobote?
Strój taki,jak w W-wie:) Proszę, potwierdź mi, czy dasz radę.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']i my będziemy, jeśli więc ktoś by się w niedzielę kręcił przy ringu aussików to zupełnie bym się nie obraziła za fotki czekoladowej suki z otwartej 8)[/QUOTE]
Na pewno będę przy ozikach, obfocę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Cudnie i świetnie, dzięki z góry, czekoladowy szczurek ze sportową fryzurą 'na charcika' to moje suczydło :lol:[/QUOTE]
Su jest na tyle charakterystyczna, że na pewno poznam :evil_lol:

Vegas - jak się nie pokryje z aussie, dla których tam głównie jadę, to postaram się być przy ringu mini bulli i porobić fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Sława mojej bijaczy przerasta moje ogarnianie, ach ten naturalny, wrodzony blask mistrettowy... :lol:[/QUOTE]
Aż ci zazdroszczę, i mam nadzieję, że mój przyszły ozik będzie choć w małej części tak popularny jak twoja sucz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

mam wolne miejsca na sobotę (2,3 osoby) - jadę z Białobrzegów koło Radomia przez Warszawę - jak ktoś chętny to proszę pisać bestia70(at)wp.pl koszt do rozliczenia wspólnie zależnie od liczby osób, maksymalnie wyjdzie ok 50-100 zł w obie strony za osobę z jednym pieskiem (może być duży, bo jedziemy kombi z samymi małymi)

Link to comment
Share on other sites

Mam prośbę - gdyby ktoś się kręcił z aparatem koło ringu 8 ok 11:30 proszę, błagam!, o zdjęcia zawłaszcza suki z numerem 1273.
Oczywiście chodzi mi o Curly;)

Acha - co do sędziego to już wiem kto będzie nas oceniał. ;)


EDIT - zapomniałam napisać - będziemy oceniani w niedzielę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrau']Mam prośbę - gdyby ktoś się kręcił z aparatem koło ringu 8 ok 11:30 proszę, błagam!, o zdjęcia zawłaszcza suki z numerem 1273.
Oczywiście chodzi mi o Curly;)

Acha - co do sędziego to już wiem kto będzie nas oceniał. ;)


EDIT - zapomniałam napisać - będziemy oceniani w niedzielę.[/QUOTE]

A skąd znasz nr ringu i godzine ?? gdzieś się pojawiło info ??
Mam miejsce z Krakowa na niedzielę (wyjazd z noclegiem - klepniety niedrogo:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']A skąd znasz nr ringu i godzine ?? gdzieś się pojawiło info ??
[/QUOTE]

[quote name='Neris']Mrau, gdzie znalazłaś listę wystawców?[/QUOTE]

Mam to na potwierdzeniu zgłoszenia, listy wystawców niestety jeszcze nie widziałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...