Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ellig']Wczoraj dostalam sms-a od Igielki,o tym,ze Nesia jest chora i chodzą na zastrzyki do wet.
Dzisiaj sprobuje do Niej zadzwonic.[/QUOTE]
Rudzia tez dostala 3 zastrzyki oslonowo. Jest to jakas choroba wirusowa z biegunką nie za bardzo wiadomo co to za wirus.Mama Igielki czuje sie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Igielka za posrednictwem Sylwiji / sms/ poprosila Klub WB o pomoc w wysokosci 300 zl.
Niestety nie mamy tyle, mozemy udzielic pomocy w wysokosci 100 zl po wczesniejszej akceptacji Zarzadu poniewaz na dzisiaj mamy w skarbonce 108 zl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR][/COLOR]:-(
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :smile:[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Iljova'][COLOR=#000000][COLOR=#000000]Witam po długiej nieobecności na dogo niestety rzadko teraz będę zaglądać [/COLOR][/COLOR]:-(
[COLOR=#000000][COLOR=#000000]Ale cały czas myślę o tych wszystkich zwierzakach i pamiętam o nich jak również o Was :smile:[/COLOR][/COLOR][/QUOTE]
Witamy i pozdrawiamy z wzajemnoscią:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Lili8522']A czy Nesia jest w ogóle ogłaszana?[/QUOTE]
A kto to wie?
Jak ostatnio rozmawialam z Igielką to mowila ,ze jeszcze nie trzeba jej oglaszac.
W kwietniu i w maju razem Nesia dostala wsparcie w wysokosci 300 zl od KWB.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']A kto to wie?
Jak ostatnio rozmawialam z Igielką to mowila ,ze jeszcze nie trzeba jej oglaszac.
W kwietniu i w maju razem Nesia dostala wsparcie w wysokosci 300 zl od KWB.[/QUOTE]

Co to znaczy 'nie trzeba' ?
Taki piękny pies i od 2 lat nie może znaleźć domu dziwne...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Lili8522']Też jestem ciekawa...[/QUOTE]

Ja już chyba rok temu proponowałam aby wątek przenieść do innego działu - "psy w DS potrzebujące wsparcia" - czy jakoś podobnie. Dopytywałam się bezskutecznie Igiełki o ogłoszenia itp. moje posty pozostawały bez odpowiedzi, więc uznałam, że skoro wszyscy je widzą, wiedzą jaka jest sytuacja i się na to godzą, to co mi do tego................ Najważniejsze, że psy są zadowolone - mam nadzieję :)

Edited by Ewanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ale żeby pies był na tymczasie tyle czasu?.....[/QUOTE]

... tym bardziej, że nie jest od dawna (od 2 lat!!!) ogłaszany, bo Igiełka się na to nie zgadza :roll: edit................. na pierwszej str. wątki są linki do ogłoszeń, oto przykładowe, można wstawić aktualne, tylko Igiełka się nie zgadza [h=2][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/178133-nesia-szukam-cie-cierpliwie-dzien-po-dniu-i-czekam-oferta/"][U][FONT=arial][I][SIZE=3]:placz:cytuję ogłoszenie [/SIZE][/I][/FONT][/U]......................................................... Nesia- Szukam Cię cierpliwie dzień po dniu i czekam[/URL][/h]
OFERUJę
[SIZE=5]12.07.2011 23:25[/SIZE]

Nazywam się Nesia, dotychczasowe życie spędziłam na czekaniu jednak me małe serce zawsze było pełne wiary, trwałam w schronisku aż pewnego dnia uśmiechnął się do mnie los, dostałam szansę i zamieszkałam w troskliwym domu tymczasowym gdzie przeszłam ogromną metamorfozę i dziś mogę powiedzieć całemu światu że cieszę się życiem.
Jestem sympatyczną, wrażliwą, przyjacielską, radosną, spokojną sunią po wszystkich szczepieniach i zabiegu sterylizacji. Mam dobry kontakt ze starszymi dziećmi. Jak każda kobieta lubię ładnie wyglądać, mam piękną długowłosą sierść oraz spędzać czas w kuchni i tutaj sprawdzę się doskonale bowiem jestem prawdziwym łakomczuchem z wyglądu przypominam uroczą parówkę. Umiem zachować czystość w domu, poruszać się po schodach, pięknie chodzę na smyczy, lubię spacery po parku i jazdę samochodem sprawdzam się doskonale jako pasażer całą drogę przesypiam leżąc wygodnie na fotelu.
Zadzwoń do moich opiekunów i daj mi dobry dom.
Czekam na Ciebie Nesia
tel 603-249-370

Edited by Ewanka
Link to comment
Share on other sites

Ewanka, na moje propozycje pomocy, otrzymalam odpowiedz,ze Igielka nie zgadza sie na zalozenie watku pomocowego, zaproponowala, zeby ktos z Klubu WB przyjechal do Niej, zobaczyl co i jak, poprosila o pomoc finansowa.
Jezeli ktos chce moze skontaktowac sie telefonicznie z Igielką, tel w ogloszeniu.

Nesiula byla leczona i otrzyma od klubu WB pomoc w wysokosci 300 zl.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewanka']Ja już chyba rok temu proponowałam aby wątek przenieść do innego działu - "psy w DS potrzebujące wsparcia" - czy jakoś podobnie. Dopytywałam się bezskutecznie Igiełki o ogłoszenia itp. moje posty pozostawały bez odpowiedzi, więc uznałam, że skoro wszyscy je widzą, wiedzą jaka jest sytuacja i się na to godzą, to co mi do tego................ Najważniejsze, że psy są zadowolone - mam nadzieję :)[/QUOTE]

Mnie się wydaje że Nesia w ogóle nie jest i od dawna nie była ogłaszana... Tak piękny pies a nie ma domu tym bardziej że jest troche w typie Owczarka Szetlandzkiego...
No ale nie mnie o tym decydować...

A może coś się zmieniło i Nesia zostaje na zawsze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Mnie się wydaje że Nesia w ogóle nie jest i od dawna nie była ogłaszana... Tak piękny pies a nie ma domu tym bardziej że jest troche w typie Owczarka Szetlandzkiego...
No ale nie mnie o tym decydować...

A może coś się zmieniło i Nesia zostaje na zawsze?[/QUOTE]
Nie wiem....

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś robiłam Nesi ogłoszenie + allegro, ale to było bardzo dawno.
A może Igiełka wzieła mamę na "przetrzymanie" i dąży aby jednak Nesia została na ds.
Pomysł z przeniesieniem wątku do: "ds w potrzebie" jest bardzo dobry, jeśli pomoc miałaby być warunkiem pozostania Nesi u Igiełki.
Wspieraliśmy staruszka, Szamanka, który przebywał na DS ale z uwagi na sytuację finansową nie stac było wlascicielki na pokrycie wszystkich wydatków zw. z leczeniem psiaka. Dzięki pomocy dogomaniaków w zakupie różnych leków, psiak był w owiele lepszej kondycji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...