Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

[quote name='lika1771']Igielko a jaki koszt operacji i na kiedy planujesz?Nie ma potrzeby zakupu zelu i masci po operacji sunka dostanie antybiotyki i rana bedzie sie fajnie goic.[/QUOTE]

Lika wstępnie koszt będe znała na dniach nie ma jeszcze terminu bo wszystko wiażę się z wolnym transportem i pieniędzmi :-( z tego co jest w skarbonce Nesiulki muszę jeszcze kupić jedzonko bo już się skończyło, dopłacić za leczenie i nabyć podkłady itp rzeczy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie Cioteczki :iloveyou::loveu:

Dzisiaj duecik spędza czas na zabawie i jest wielka radość że bawią się razem- kochane sunieczki :loveu:


[quote name='Chiquita&DeeDee']No to pięknie.. będziemy trzymać kciuki, wpłacimy jakiś grosik..
Oby później było ok!
My nie stosowaliśmy po zabiegach maści na rany.[/QUOTE]

Romi dzięki za kciuki i wyjście z pomocą :) to znaczy dla nas bardzo wiele :B-fly:nie ma innej opcji musibyć dobrze i tak będzie :loveu:


[quote name='sylwija']o rany, nie spodziewałam się, że operacja konieczna.. a wiadomo, na czym będzie polegać?
i pewnie warto szybko zrobić?[/QUOTE]

Cioteczko dzięki że też do nas zajrzałaś :):calus: na dłuższą metę antybiotykoterapia nie ma sensu bo przy dłuższej przerwie w leczeniu choroba nawraca :-( narazie nie znam szczegółów operacji wiem tylko że lekarze będą mieć 100% pewność co dolega suni dopiero w trakcie zabiegu jednak czas odgrywa tu ważną rolę im prędzej tym lepiej. Gdybym miała możliwości finansowe to operacja już odbyłaby się a tak musimy trochę poczekać. :roll:


dopłacone zostało 30zł do V tury leczenia Paróweczki a wiec finanse wyglądają następująco:
282zł
-30zł ciąg dalszy V tury leczenia
-----
252zł zostaje

stan funduszy Nesiulki na dzień 13.10.12 wynosi 252zł :)


bardzo dziękujemy za to że Jesteście z nami :multi::multi:


[IMG]http://supergify.pl/images/stories/pingwiny/warzywa/owoce/ujb5ybxo.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/pingwiny/warzywa/owoce/ujb5ybxo.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Misie/ouiu8u8ry.gif[/IMG][SIZE=4][COLOR=#00ff00]:loveu:[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Igielko ile potrzeba tak mniej wiecej? Operacja bedzie tam gdzie sunia sie leczy, to dobry wet?Moze trzeba skonsultowac z innym wetem?[/QUOTE]

Lika będe wiedziała wszystko w poniedziałek także zaraz napiszę jak się dowiem - mam pełne zaufanie do naszej P doktor a operacja tutaj się nie odbędzie z uwagi na brak sali i odpowiedniego sprzętu- zabieg będzie wykonany w klinice w większym mieście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']A ja zaproszę tutaj na bazarek dla baloniarek :)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233490-Bransoletki-SHAMBALLA-buty-torebka-bibeloty-SERDECZNIE-Zapraszam!-Do-19-10[/URL][/QUOTE]

z przyjemnością zajrzałam na bazar i od czasu do czasu podniosę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Lika będe wiedziała wszystko w poniedziałek także zaraz napiszę jak się dowiem - mam pełne zaufanie do naszej P doktor a operacja tutaj się nie odbędzie z uwagi na brak sali i odpowiedniego sprzętu- zabieg będzie wykonany w klinice w większym mieście ;)[/QUOTE]Rozumiem w tym miesiacu nie dam rady,ale w listopadzie wysle grosik.

Link to comment
Share on other sites

mam cudowne wieści :loveu::loveu: urocza i wrażliwa Asha pojechała do kochającego domku stałego :) mogę teraz skakać z radości

[IMG]http://lh6.googleusercontent.com/-xZZ3klFfp7Y/T47t6jRQL0I/AAAAAAAADPg/ij8eSgK0rbc/s500/IMG_1282_resize.jpg[/IMG]


Rudosława leży na kolanach a Nesiulka na stopach - machają ogonkami- kochany duecik :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwija']i my :) MY :)[/QUOTE]

Cioteczko jeszcze chwila i mam nadzieję że uda mi się wstawić :)



edit: właśnie dotarła do mnie przykra wiadomość -za TM pobiegł Barryś* sympatyczny emeryt nigdy nie dostał szansy na swój dom :(:(

Edited by Igiełka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Lika będe wiedziała wszystko w poniedziałek także zaraz napiszę jak się dowiem - mam pełne zaufanie do naszej P doktor a operacja tutaj się nie odbędzie z uwagi na brak sali i odpowiedniego sprzętu- zabieg będzie wykonany w klinice w większym mieście ;)[/QUOTE]Czy juz cos wiesz?

Link to comment
Share on other sites

I ja zagaladm i na wiesci czekam i sciskuniam mocno mocnooooooooo za Nesiu:buzi::iloveyou:linke cudna.
Igieleczko , tzrymajcie sie kochane :iloveyou:
moja sunenka Pipi pochorowala soe strasznie .....:-(
ale juz dzis lepiej , juz po kroploweczkach , i zastrzykach , prawdopodobnie zatrucie jakies , ale nie sa pewni lekarze , jesli nie ... to trzeba bedzie robic badania dodatkowe na trzustke i watrobe :shake:ale mam nadzieje , ze minie to wszystko :modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...