Jump to content
Dogomania

Nesia w BDT odzyskuje radość życia, trzyma sztamę z Rudosławą i szuka super DS:)


Igiełka

Recommended Posts

  • Replies 2.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Chiquita&DeeDee']Jaka tam znowu paróweczka, tosz to kabanosik... zdjęcia kłamią:loveu:[/QUOTE]

hehe sama nie wiem :)


Serdecznie Wszystkich Zapraszamy na wątek Ashy z zanikiem mięśni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233213-Zabierz-mnie-do-serca-swych-bram-otwórz-je-wytrzyj-łzę-i-pokochaj-pomimo-6lat[/URL]-(

Link to comment
Share on other sites

zrobiony został skromny zakup dla Paróweczki odżywka do długiej sierści i obroża cena 26zł :)

a wieć finanse wyglądają tak :

308
-26zł odżywka + obroża
-----
282zł zostaje

stan funduszy Paróweczki na dzień 06.10.12 wynosi 282zł :)



[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg607/scaled.php?server=607&filename=1024604x.jpg&res=landing[/IMG]


przeklejam fotę z września wyjątkowej piękności :loveu:


U nas czesanie wygląda śmiesznie bo już gdy wyciągam z dolnej szuflady grzebienie zamiast jednej suni biegną obydwie :) a Rudzia mimo krótkiej sierści uparcie długo siedzi co by też więcej czasu spędzić na pielegnacji :evil_lol: i zadowolona oczami przewraca na większą z duetu zaś Nesiulka położy się na podłodze i macha ogonkiem szczęśliwa że objete zabiegiem sa razem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

:-D
Mialam tak samo, gdy mialam 3 suki, wszystkie chciały być czesane, najlepiej jednoczesnie :-D Każda podstawiała sie jeszcze raz i jeszcze raz... Zreszta u mnie czesanie to cały seans, jest przy tym drapanko, mizianko i pogadanko ;-)

A tak w ogole to ja dopytuję o Nesię bo po pierwsze jest piękna, a po drugie mi sie dośc często zdarza, że ludzie widząc mnie z moją Tami pytaja "skąd sie takiego ślicznego pieska bierze?" ;-) No to mówię, że sie adoptuje bezdomnego ze schroniska albo z fundacji albo z domu tymczasowego. Najpierw sie dziwią, bo jak to możliwe, że taki piękny i mądry i grzeczny? Uświadamiam, co i jak i że moge im znaleźć odpowiedniego pieska. Naogól nic oczywiście z tego nie wynika, ale raz czy dwa ktoś serio był zainteresowany, więc staram się mieć "do dyspozycji" rózne "propozycje" ;-) , żeby od razy móc o jakimś psiaku opowiedzieć, roztoczyć uroki, zasiać pragnienie... :cool3: A nuż coś z tego będzie dla jakiegoś psa... :-) Mam tzw. łatwośc nawiązywania kontaktów, więc jej uzywam jak się da i gdzie się da :-D ;-)

A kryzę to Nesia ma imponującą! Wprost zjawiskową! Ją trzeba ogłaszać jako "psa zjawiskowo pięknego", każdy zwróci uwagę na taki tytuł... :-)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Cioteczki :loveu::calus:


Dzisiaj 7 pażdziernika Psie Zaduszki wspominamy Tych, którzy fizycznie odeszli ale nadal żyją w naszych sercach. Zawsze mogliśmy na nich liczyć a pomoc i wsparcie chcieli podarować na łapie nasi Najlepsi Czworonożni Przyjaciele.

Ja też siedzę w ulubionym fotelu i wspominam naszą ukochaną Boni* było nam dane być razem i przejść przez życie zaledwie 13 lat. Przeglądam zdjęcia ze wspólnych wyjazdów nad morze i zerkam na małą muszelkę, którą wtedy znalazłyśmy nad brzegiem podczas jednych z wielu naszych wakacji. Piękne wspomienia wracają niczym bumerang i pod pewnym względem nic się nie zmieniło dalej pomagam suczkom w potrzebie choć bardzo tęsknię i jest gdzieś ta pustka wiem że Boni* chciałaby bym była szczęśliwa. Czasami łezka w oku mi się zakręci czemu tak szybko odeszła.



[quote name='beta ata']:-D
Mialam tak samo, gdy mialam 3 suki, wszystkie chciały być czesane, najlepiej jednoczesnie :-D Każda podstawiała sie jeszcze raz i jeszcze raz... Zreszta u mnie czesanie to cały seans, jest przy tym drapanko, mizianko i pogadanko ;-)

A tak w ogole to ja dopytuję o Nesię bo po pierwsze jest piękna, a po drugie mi sie dośc często zdarza, że ludzie widząc mnie z moją Tami pytaja "skąd sie takiego ślicznego pieska bierze?" ;-) No to mówię, że sie adoptuje bezdomnego ze schroniska albo z fundacji albo z domu tymczasowego. Najpierw sie dziwią, bo jak to możliwe, że taki piękny i mądry i grzeczny? Uświadamiam, co i jak i że moge im znaleźć odpowiedniego pieska. Naogól nic oczywiście z tego nie wynika, ale raz czy dwa ktoś serio był zainteresowany, więc staram się mieć "do dyspozycji" rózne "propozycje" ;-) , żeby od razy móc o jakimś psiaku opowiedzieć, roztoczyć uroki, zasiać pragnienie... :cool3: A nuż coś z tego będzie dla jakiegoś psa... :-) Mam tzw. łatwośc nawiązywania kontaktów, więc jej uzywam jak się da i gdzie się da :-D ;-)

A kryzę to Nesia ma imponującą! Wprost zjawiskową! Ją trzeba ogłaszać jako "psa zjawiskowo pięknego", każdy zwróci uwagę na taki tytuł... :-)[/QUOTE]

dobrze wiedzieć że Ktoś ma tak samo i pewnie Tobie też czasami przydałaby się dodatkowa para rąk hehe :) my też miziamy i sobie pogadamy- szelmy są takie radosne :) z obydwiema kwestiami zgadzam się i z pierwszą że Nesiulka jest wspaniała i z drugą że trzeba wszystkiego spróbować - super że działasz w ten sposób przez bycie otwartą wysłuchasz, doradzisz mijanym na chodniku ludziom i choć nic z tego nie wyjdzie to może coś zmienisz w ich postrzeganiu dzięki temu zmienią swój sposób patrzenia na pewne psie sprawy :cool3:

no tak grzywę Paróweczka ma wyjątkową śmiejemy się ze Znajomymi że jak u lwa- dziękuje za pomysł na tytuł :)

[quote name='Iljova']Witam :-)
Mizianka ślę dla Nesi i Rudzi :-) .......... Takie trwające ... Hmm ... z godzinkę ;-) ?[/QUOTE]

Ilonko nie ma sprawy i godzinkę :) a duecik jak zawsze bardzo zadowolony z mizianek :) i tak mogłyby spedzić cały dzień :)

Link to comment
Share on other sites

słoneczko dla Wszystkich Naszych Cioteczek :):):)

[IMG]http://i248.photobucket.com/albums/gg189/kopretina06/Gify/g6-4.gif[/IMG]



[quote name='Vilena']Dzień Dobry Igiełko, 13 lat to wcale nie tak mało, choć wszystkie chciałybyśmy, żeby nasze psiaki były z nami dłuuużej.
Boni była kochana i obdarzona miłością, miała z Tobą szczęśliwe życie :)[/QUOTE]


Witaj Vilenko to prawda też chcialabym że Boni* była ze mną jak najdłużej :) to miłe co napisałaś - dzięki :loveu:



QUOTE=kinga_kinga7;19780128][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg607/scaled.php?server=607&filename=1024604x.jpg&res=landing[/IMG]

przecudna Nesiulka:loveu::loveu:[/QUOTE]


Witaj Kinguś - one obydwie są urocze:Cool!: wspaniały i zgrany duecik- dzisiaj dziewczynki spędzają czas na leniuchowaniu i leżą do góry kołami :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Witamy się poniedziałkowo :)[/QUOTE]

Z radością Was Witamy :loveu:


[quote name='Iljova']Nesiu i Rudziu dwie mordki kochane
Mizianka ślę dla Was
Buziaki też do tego dodane
Przez cały czas :-)[/QUOTE]

Ilonka jakie to piękne dzięki :loveu:


Ciocie, Ciocie
my też Was Serdecznie Witamy
i mokre buziaki szybko posyłamy.
Z lewej strony od mikrusa Rudaski
zaś z prawej od Nesiuli grubaski.

-----duecik----


:Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Igiełko przepraszam za spam ale serdecznie zapraszam
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233271-skrzynia-pełna-skarbów-do-21-10-dla-Kody-i-Gandzi[/URL][/QUOTE]

Ciotka za spam nie masz powodu przepraszać i z chęcią potem zajrzę na bazar ale za co innego strzelam na poczekaniu mega focha do odwołania :evil_lol::obrazic:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']Ciotka za spam nie masz powodu przepraszać i z chęcią potem zajrzę na bazar ale za co innego strzelam na poczekaniu mega focha do odwołania :evil_lol::obrazic:[/QUOTE]

A za co przecież ja niewadząca jestem:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igiełka']wysłałam zaproszenie czekam i czekam i... nic
z przytupem mówię tak nie może być :eviltong::obrazic:[/QUOTE]

Zaproszenie dostałam ale wiesz że ja chętnie pomogę jak już mam konkrety.Przepraszam teraz będę właziła bez konkretów. Przepraszam:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Zaproszenie dostałam ale wiesz że ja chętnie pomogę jak już mam konkrety.Przepraszam teraz będę właziła bez konkretów. Przepraszam:modla::modla::modla:[/QUOTE]

dobra już dobra :calus: wiem że jesteś konkretna ale na drugi raz mnie się tam meldować zaraz pasi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MikAga']Odwiedzamy Was systematycznie,podczytując i sprawdzając finanse:lol:.
Miziaki dla dziewczynek,pozdrówka dla Ciebie,Igiełko.[/QUOTE]

Z radością Witamy :loveu: i bardzo cieszymy sie że Jesteście :loveu:


dzięki za mizianka i pozdrowionka a od dueciku posyłamy buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:calus: :calus:Cioteczki


Kilka dni temu skończył się antybiotyk aktualnie Paróweczka ma przerwę w leczeniu a oprócz sapania i odpoczynku podczas spaceru wydawałoby się że jest dobrze tym bardziej że zaproszona przez Rudosławę turlają się wspólnie a i apetyt dopisuje. Ale są już znane wyniki kolejnego badania moczu a także przeprowadzonego USG zmiany w obrębie pęcherza moczowego nie ustąpiły nadal są widoczne :( i w zależności od ich powiększenia wraca choroba :(


W najbliższym czasie czeka nas operacja nie ma 100% pewności co dolega Nesiulce. Większa z dueciku jest niesamowicie dzielna i ma w sobie ogromną siłę do walki z chorobą. Nie poddamy się ale potrzebujemy mnóstwo dobrych myśli a także wspracia finansowego sami nie damy rady. Podkłady żele i maści do gojenia się ran wszelkiego rodzaju artykuły higieniczne musimy mieć w domu do tego dochodzi transport do kliniki, operacja, leczenie na to wszystko potrzeba mnóstwo pieniędzy.
Bardzo prosimy o wszelką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...