Jump to content
Dogomania

Fitmin czy Nutra Nuggets ?


Aga

Recommended Posts

NN performance i lamb&rice raczej nie brałam pod uwagę bo psica ma już 10 lat i raczej nie ma alergii choć ostatnio więcej się drapie po obecnej karmie...:roll:
Raczej myślę nad NN senior, choć zastanawiam się też nad Maintenance - nie wiem czy starszy pies koniecznie musi jeść karmę senior?
Cena dość atrakcyjna, bo 115-125 za 15 kg :p

Link to comment
Share on other sites

Moja nie chciała jeść Fitmina, pojadła trzy dni a później koniec - może dlatego, że ta karma ma duży dodatek wątróbki? W każdym razie pani w zoologicznym stwierdziła, że psy albo kochają Fitmina albo nie chcą go tknąć ;)

Po lamb&rice też się drapie? Moja alergiczka wsuwa tylko lamb&rice, co prawda innej firmy, ale wszystko jest OK. Za to po karmach "kurczakowych" - masakra :shake:

A może coś rybnego? Niby dla alergików polecają właśnie albo jagnięcinę, albo ryby.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że wątróbka w Fitminie by nie przeszkadzała bo psica wątróbkę lubi, a nawet uwielbia... zresztą wszystko co surowe to jest dla niej super :cool3:
Obecnie od 1,5 miesiąca je zwykłą karmę (może marki nie przytoczę bo już mi się za nią oberwało :eviltong: )z kurczakiem i zbożami (light senior ) ale nigdy nie miała na nic alergii więc nie wiem czy to wina karmy czy może złapała pchełkę.
Wcześniej była głównie na gotowanym, barfie, gdzie podstawią był kurczak i nie było problemów.
Mam jeszcze chwilę czasu na zastanowienie, więc wszelkie rady będą pomocne :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...