Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
Aga

Fitmin czy Nutra Nuggets ?

Recommended Posts

Którą karmę byście wybrali? Czytałam opinie o obydwu ale jak wiadomo jedni zachwalają inni z błotem mieszają. A jaka jest Wasza opinia?
Fitmin czy Nutra Nuggets?

NN performance i lamb&rice raczej nie brałam pod uwagę bo psica ma już 10 lat i raczej nie ma alergii choć ostatnio więcej się drapie po obecnej karmie...:roll:
Raczej myślę nad NN senior, choć zastanawiam się też nad Maintenance - nie wiem czy starszy pies koniecznie musi jeść karmę senior?
Cena dość atrakcyjna, bo 115-125 za 15 kg :p

Moja nie chciała jeść Fitmina, pojadła trzy dni a później koniec - może dlatego, że ta karma ma duży dodatek wątróbki? W każdym razie pani w zoologicznym stwierdziła, że psy albo kochają Fitmina albo nie chcą go tknąć ;)

Po lamb&rice też się drapie? Moja alergiczka wsuwa tylko lamb&rice, co prawda innej firmy, ale wszystko jest OK. Za to po karmach "kurczakowych" - masakra :shake:

A może coś rybnego? Niby dla alergików polecają właśnie albo jagnięcinę, albo ryby.

Myślę, że wątróbka w Fitminie by nie przeszkadzała bo psica wątróbkę lubi, a nawet uwielbia... zresztą wszystko co surowe to jest dla niej super :cool3:
Obecnie od 1,5 miesiąca je zwykłą karmę (może marki nie przytoczę bo już mi się za nią oberwało :eviltong: )z kurczakiem i zbożami (light senior ) ale nigdy nie miała na nic alergii więc nie wiem czy to wina karmy czy może złapała pchełkę.
Wcześniej była głównie na gotowanym, barfie, gdzie podstawią był kurczak i nie było problemów.
Mam jeszcze chwilę czasu na zastanowienie, więc wszelkie rady będą pomocne :)

Jak możesz to wrzuć fotki tej Maintenance. Psica woli i tak połykać niż gryźć więc wielkość nie ma chyba znaczenia :roll: Kropelki będą obowiązkowo.