Jump to content
Dogomania

Psiaki z fabryki domów w Radomiu-było 17, zostały 3 dorosłe sunie...


Tigraa

Recommended Posts

  • Replies 544
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Maluszki nie są ani odrobaczone ani szczepione,niestety brak na to kasy zeby zaszczepic-bylo ich 10...na poczatek trzeba odrobaczyc maluszka.Szczepienie to juz wet ustali kiedy,chyba sa jeszcze za małe.
Na razie dogaduje transport,daj mi swoj numer gooralska na pw to dam Ci znac jak juz będę miala transport.Dzięki wielkie :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Maluch, który jest u nas ma się już dobrze, po tygodniu wreszcie doszedł do siebie. Robale ostatecznie z niego wylazły, zaczął jeść... no i dokazywać...
Czyli "wyżyje" jak to się mówi ;)

gooralska - jeśli weźmiesz malucha, to trzeba przede wszystkim zwalczyć życie wewnętrzne i zewnętrzne. Maluch musi być tak jakby na kwarantannie. Zaszczepić trzeba go będzie koniecznie, ale nie wcześniej niż tydzień po odrobaczeniu.

"Nasz" maluch jest bardzo że tak powiem - delikatny. Strasznie przytulny i przymilasty. Jest uległy, ale nie strachliwy. Jeśli pozostałe szczeniorki są takie, to powinny wyrosnąć na posłuszne i miłe pieski. Raczej nie nadające się do budy, czy na wieś, tylko na "poduchy" do mieszkania.

Link to comment
Share on other sites

Jakie cudeńko:D Mój bedzie podobny:) Ja osobiście czekam na niego ale nie wiem jak moje psy hihi:cool3: Jedna jest bardzo strachliwa więc jak maluch będzie się chciał z nią bawić to pewnie ucieknie pod łóżko:cool3: aaa druga zobaczymy zobaczymy diabełek z niej taki wcielony:evil_lol:

PROSZĘ BARDZO WSZYSTKICH O ZABRANIE OSTATNIEGO MALUSZKA, NIE POZWÓLMY ABY TAKI MAŁU ANIOŁEK ZOSTAŁ SAM:placz:

Link to comment
Share on other sites

Odrobaczenie to na prawdę niewysoki koszt - kilka - kilkanaście złotych. Szczepienie około 30-40 (zależnie od wersji szczepionki).
Powiedz, że piesek to znajda i że będziesz szukać dla niego domu. Zdażają się weci, którzy nie biorą wtedy kasy za wizytę...
Piesek je malutko, o to się nie martw... ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...