Jump to content
Dogomania

PRZYSTAŃ OCALENIE - teraz Oni potrzbują pomocy! POMÓŻ i Ty...


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 251
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ksenka1']Zapraszam do głosowania na Dominika Nawa (dziś Dominik jest w szpitalu, czeka go operacja kręgosłupa), współzałożyciela Przystani Ocalenie
Mozna oddać 5 głosów dziennie z jednego IP. Do dzieła dogomaniacy :)

[URL]http://pszczyna.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1227305,czlowiek-roku-2011-w-pow-pszczynskim-glosowanie-dominik-nawa-zalozyciel-przystani-dla-zwierzat-8222ocalenie-w-cwiklicach-i,galeria,1961097,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=408b6b04837024e2be44aaa45bbfc6fa[/URL]

Udostępniajcie na nk, na fejsie... Zróbmy Dominikowi niespodziankę :)[/QUOTE]

Ratunkuuuuuu, pomoc dogomaniaków potrzebna!!!! Konkurent ostro goni naszego Dominika!!!!
Głosujcie, rozsyłajcie, plisssssssssssss :*"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Moja droga Przystań Ocalenie - odwiedziłam Waszą stronę www i widzę, że jedną z form pomocy jest podarowanie Wam ziemi - takową posiadam - ale niestety województwo zachodniopomorskie - bardzo chętnie ją oddam właśnie w takim celu. Niestety na stronie nie znalazłam maila do Was...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

pełna mobilizacja sprawa pilna
niedawno 6 koni straciło dach nad głową potrzebna nowa stajnia :(
Sam szkielet budynku (z elementów prefabrykowanych) można kupić już za 20 tysięcy złotych, wraz w wyposażeniem łączny koszt budowy szacowany jest na ok. 35 tysięcy złotych.

To niemała kwota, dlatego "Przystań Ocalenie" liczy na Was i na Wasze Serca. Budowa nowej stajni dla Toronta i Fortka oraz czterech innych koni jest koniecznością, a zarazem bardzo pilną potrzebą.
[url]http://www.facebook.com/events/396322910431406/?ref=ts[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam, że tutaj, ale wiem, że sporo osób z Tychów tu zagląda. Czy ktoś mógłby sprawdzić taką informację:
[SIZE=2][FONT=arial black][COLOR=#808080]UWAGA TYCHY:[/COLOR]
[COLOR=#808080]Od kilku dni w Tychach pod klatką ulica Zgrzebnioka 50 i 52 błąka się śliczny, czarny jamnik. Posiada obroże, ale nikt go nie szuka.
[FONT=arial]pojawiła się na FB bez podania kontaktu, a ja mam tam 40 km. :([/FONT]
[/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Przepraszam, że tutaj, ale wiem, że sporo osób z Tychów tu zagląda. Czy ktoś mógłby sprawdzić taką informację:
[SIZE=2][FONT=arial black][COLOR=#808080]UWAGA TYCHY:[/COLOR]
[COLOR=#808080]Od kilku dni w Tychach pod klatką ulica Zgrzebnioka 50 i 52 błąka się śliczny, czarny jamnik. Posiada obroże, ale nikt go nie szuka.
[FONT=arial]pojawiła się na FB bez podania kontaktu, a ja mam tam 40 km. :([/FONT]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/QUOTE]
Ja też mam dosyć daleko, ale zapodałam wiadomość dalej, na wątek miau, tam też dużo osób z Tych :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam stamtąd ale jamnika nie znalazłam [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG] , rozmawiałam z ludźmi i pewien pan mi powiedział że go widział wczoraj ale i że ucieka przed ludźmi i uciekł w kierunku ul Żółkiewskiego i tam też poszłam go szukać ale złapała mnie potworna ulewa, dałam temu panu moja wizytówkę i jeszcze jednej pani ( niestety miałam tylko kocie daj mi dom , daj mi serce ) Jutro będę rozwieszać plakaty ...

Ale za to nakarmiłam wiele kotów, jest ich tam bardzo dużo i głodne bardzo [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_cry.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jamniczek juz złapany przez przesympatyczne małżeństwo który też ma jamnisie i bokserke i nie mogli go zatrzymać na dłużej , ja po niego pojechałam drugi raz ale uzbrojona tylko w smycz bo miał obroże na szyi ( nie pomyślałam o szelkach :oops: ) , ale sie mnie tak bał że bałam sie go komunikacja miejską do domu wieźć i poczekał tam u tych ludzi na jofracy . Jamniś bardzo lubi dzieci a boi se dorosłych :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...