Jump to content
Dogomania

ZOSIA i Greta- obie w NOWYCH DOMACH- WRESZCIE ! :)


idusiek

Recommended Posts

[quote name='ludwa']No. Jak ktoś psa szajba nazywa, to się nie ma potem co dziwić;)[/QUOTE]

Ale to naprawdę fajnie mieć taką szajbę w domu :) I Greta też pewnie taka będzie, ale dobrze byłoby od samego początku nad nią popracować, bo póxniej to tylko włosy rwać z głowy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 677
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mala_czarna']Ale to naprawdę fajnie mieć taką szajbę w domu :) I Greta też pewnie taka będzie, ale dobrze byłoby od samego początku nad nią popracować, bo póxniej to tylko włosy rwać z głowy![/QUOTE]
:loveu: i takiego domu właśnie dla niej szukamy:) Wygrałaś casting;) Gdzie dostarczyć?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']:loveu: i takiego domu właśnie dla niej szukamy:) Wygrałaś casting;) Gdzie dostarczyć?:diabloti:[/QUOTE]

A co, to ja nie wspominałam, że jeszcze mam yorczkę?? :evil_lol::evil_lol: Ta to jest dopiero czubek!! W życiu bym nie uwierzyła, że takie małe coś może być tak złośliwe! Terriery górą!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Ja też cos wpłacę w połowie miesiąca gdzieś.
Miałabym fanty na bazarek ciuchowy, nie wiem czy dam rade sama wystawić, jak cos byłby ktoś chętny pomóc przy pilnowaniu bazarku?[/QUOTE]

jasne, ze pomoge, zdjecia poproszę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Oj tam, oj tam :) Ja miałam sznupa, a od dwóch lat terrierkę z Orzechowców i jakos sobie poradziłam. Fakt, szajba jest i tajfun, ale pojętna, więc nie ma żadnego problemu.[/QUOTE]

małą czarna tylko nie [B]oj tam[/B] [B]oj tam[/B] -dostaję gorączki jak to słyszę albo widzę :angryy:

[SIZE=1]*a tym sposobm jesteś 16 osobą na mojej czarnej liście "oj tam". :diabloti:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']A co, to ja nie wspominałam, że jeszcze mam yorczkę?? :evil_lol::evil_lol: [B]Ta to jest dopiero czubek!! W życiu bym nie uwierzyła, że takie małe coś może być tak złośliwe! Terriery górą![/B][/QUOTE]

a ja kit w domu wciskam , że one są tylko uparte inaczej..
a foksia to mlode dziewczę jest zdaje się, na ogólnym Fela pisala, że ma bielutkie ząbki....

Link to comment
Share on other sites

Teriery to nhajlepsze psy na świecie :) Tylko żeby się nie trafiłł jakis osobnik co chce terierka bo ma fajny charakter, a poitem się okaże że pies cos w domu zniszczy bo go energia rozwala i go wyrzuci. O to chodzi żeby znaleźc kogoś kto sobie z tego zdaje sprawę, przy każdej adopcji o tym sie mówi, a przy terierach to już podstawa.
Zdjęcia powysyłam może część dzisiaj, reszcie jeszcze musze porobic, a do czwartku mam urwanie głowy. Ale wyślę jak najszybciej będe mogła :)

Link to comment
Share on other sites

mala_czarna, Ty się nie martw, ja na iduśkowej liście ojtam mam jedna z górnych lokat i jeszcze ze mną gada:)
A co do małych i złośliwych. Mnie to wcale nie dziwi, bo im mniejsze, tym paskudniejszy ma charakter. Chyba z powodu kompleksów:)

Link to comment
Share on other sites

Tylko strasznie chudzieńka :), przypomina foksteriera gładkowłosego, choć pewnie i Jagdterier trochę się w niej odzywa, bo ma charakterystyczne dla tej rasy umaszczenie głowy. No i charakterek też na to wskazuje. Foksy nie są takie straszne, oczywiście odpowiednio "wymęczone" na spacerze, mają na przykład tę zaletę, /można użyć jej w marketingu :)/, że nie niszczą pozostawione same w domu, przynajmniej te 4 które znam osobiście :).

Link to comment
Share on other sites

Cudowna ta terierka... Jejku... Ja miałam terierkę, ale jakąś aniołkowatą... Może lekko zmiksowaną... Nic nie niszczyła, kochana była...
Ja czekam - w dodatku chyba na dwupak szczeniąt na dt- jutro albo pojutrze...
Ale mieszkam na Tarchominie jakby co... Tylko nie wiem, czy to nie będzie jeszcze większe zamieszanie tak na dzień albo dwa... Może znajdzie się jakiś porządny tymczasik...
Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

do jutra zostają w lecznicy. Jeden dzień to nie jest wyjście i biorąc pod uwagę, ze z lekka na siebie warknęły na początku, to nie ma sensu rozdzielać ich na jeden dzień. Przewiozę jutro ten pakiecik do hotelu i tyle:)
Curry, mam do załatwienia biznes na tarchominie, podałabyś mi numer do siebie na pm? Jutro bym miała prośbę do Ciebie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...